basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

Rozbalit popis produktu
Vše o produktu

Vše o produktu

Vše o produktu

Objevte, jak bude systém PlayStation 3 bavit celou vaši rodinu na dlouhé hodiny díky zábavným hrám, filmům, hudbě a mnoha dalším možnostem.

PS3Skvělá konzole za skvělou cenu se skvělými možnostmi. I tak by se dal klasifikovat Playstation 3.

Herní konzole Playstation 3 vám přináší skvělé skloubení světa her a světa multimédií. Uvnitř konzole je pro vás připraven pevný disk o kapacitě 500 GB, který bude jistě zcela dostačující pro vaše hry a data. Kromě této obří kapacity disponuje Playstation 3 Blu-Ray mechanikou, díky které budete moci přehrávat nejenom svá oblíbená audio CD, ale samozřejmě taktéž DVD filmy a co hlavně, BD filmy, včetně podpory 3D obrazu. V rámci své generace, kam Playstation 3 zapadá, je to jediná konzole, která toto zvládá. Nahradí vám v obýváku tedy váš přehrávač filmů a to beze zbytku.

Playstation 3 můžete taktéž pomocí WiFi případně pomocí RJ45 konektoru připojit k internetu. V rámci sítě Playstation Network budete poté moci chatovat se svými přáteli, hrát s nimi hry, případně si jen tak užívat výhody online světa. Pokud se rozhodnete vstoupit do placené sekce Playstation Network, budete si moci stahovat čas od času hry, které Sony v rámci této sítě uvolní. Bez dalších plateb. Samozřejmostí je HDMI konektor, digitální zvukový výstup a 2 USB v přední části konzole.

Playstation 3 pohání osmi-jádrový procesor Cell, který vyvinula Sony společně s firmami Toshiba a IBM. Procesor je taktován na frekvenci 3,2 Ghz a sekunduje mu grafický čip nVidia RSX s 256 MB paměti. Tento čip vychází z legendární GeForce 7800 GTX. Operační paměť PS3 je 256 MB RAM.

Jako ovladač je u Playstation 3 standardně používaný DualShock 3, který v sobě při zachování designu předchozích ovladačů kombinuje vibrační technologii, SIXAXIS pro snímání pohybu v šesti osách, tak jako integrovaný akumulátor s kapacitou až 30 hodin nepřetržitého hraní.

Playstation 3 se může stát digitálním srdcem vaší domácnosti. Desítky miliónů hráčů, kteří již konzoli vlastní jistě toto mohou potvrdit. Díky obrovské uživatelské základně můžete následně těžit z obrovské zásoby herních titulů. Včetně několika špičkových exkluzivních her, které na jiném systému nenajdete.


Batman: Arkham Origins

Batman: Arkham OriginsHra Batman: Arkham Origins je již třetí ze série Arkham (Arkham Asylum, Arkham City, Arkham Origins), která opět přináší příběh neohroženého Batmana chránícího město Gotham před všemožnými hromotluky, zkorumpovanou policií a samozřejmě zločinci toho největšího formátu, jaký dokáže batmanovské panoptikum nabídnout.

Třetí díl slavné série vás zavede do té části města Gotham, kde žijí pouze zločinci, kteří pracují pro největší padouchy které lze v univerzu světa okolo Batmana najít. V čele s legendárním Jokerem samozřejmě. Nepřijdete ale ani o Shivu či Anarky. Byť například tyto postavy patří mimo hlavní dějovou linii, kterou představuje právě Joker, jejich eliminace dokáže herní čas prodloužit zhruba na dvojnásobek.

Hra svým přístupem doslova nabídne město k prozkoumání, kde dokážete plachtit pomocí svého pláště a kochat se nádherně zpracovaným městem. Kořením hry jsou ale souboje, ve kterých Batman doslova předvádí bojový tanec. A i přes časté čelení početní převaze si dokáže Batman poradit a to nejenom díky jeho vychytávkám, kterými disponuje již z minulých dílů, ale taktéž díky novým hračkám jako jsou například rukavice nabité elektrikou. Každá rána se poté stává doslova elektrizující. Batman své protivníky nezabíjí, v rukavičkách s nimi rozhodně ale nejedná. Ponořte se tedy společně s Batmanem do ulic Gotham City a nastolte znovu pořádek.

Rozbalit popis produktu
Obrázky produktů jsou pouze informativního charakteru.
V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů