basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

Vše o produktu

Vše o produktu

Vše o produktu

Ponořte se do světa her v kvalitě HD. Technologie vysokého rozlišení navždy změnila podobu hraní her. A v čele této revoluce stojí systém PLAYSTATION®3. S vestavěným přehrávačem Blu-ray Disc™ a porty HDMI™ pro připojení kompatibilních televizorů přináší systém PLAYSTATION®3 video s báječným vysokým rozlišením 1080p. Obraz je tak ostrý a jasný, že téměř vystupuje z obrazovky, barvy jsou sytější a živoucí a pozadí ožívá fantastickými detaily. Vynikající síla, neuvěřitelná grafika. Jako odpověď na výzvu nového prostředí hraní her v kvalitě HD vytvořili technici společnosti Sony procesor Cell Broadband Engine. Tento výkonný procesor skvěle spolupracuje s grafickou jednotkou Nvidia®, díky čemuž přináší zážitky při hraní, které jsou nedostižně napřed ve srovnání s dosavadními technologiemi. Realisticky vypadající postavy, pečlivě vykreslené pozadí a úžasná grafika, a to vše v perfektním podání bez nejmenší prodlevy.

Medal of Honor: Airborne je další díl v populární sérii válečných akcí od společnosti Electronic Arts, který je postaven na zbrusu novém next-gen enginu a uvede hráče do role vojína první skupiny 82. parašutistické divize jménem Boyd Travers. V jeho kůži hráč absolvuje řadu dramatických bitev po celé Evropě, přičemž začínat se bude na Sicílií a končit v samotném srdci německé říše. Mise se budou odehrávat hlavně za nepřátelskými liniemi a každá bude začínat seskokem s padákem, který bude mít hráč plně ve svých rukou. Jenom na něm tedy bude záviset, kde nechá svoji postavu dopadnout a jak se pak bude daná mise vyvíjet.

Vydejte se na cestu do systému PlayStation3

Systém PlayStation®3 vás přenese do světa zábavy bez hranic. Vydejte se na nespočetná dobrodružství v úžasných hrách ve vysokém rozlišení, vychutnejte si báječné filmy na discích Blu-ray Disc, bezplatný přístup k síti PlayStation®Network a mnoho dalšího. Hra je teprve začátek...

Vaše zábava na váš způsob

Vše máte pod kontrolou: úžasné hry, báječné filmy na discích Blu-ray Disc ve vysokém rozlišení, snadný přístup k oblíbené hudbě, fotografiím a Internetu. Vítejte do nové úrovně zábavy.
Vzdálené přehrávání

Zůstaňte připojeni, abyste si vychutnali svou zábavu. Pokud propojíte systémy PlayStation®3 a PSP™, můžete sdílet obsah mezi zařízeními a zároveň na cestách používat služby PlayTV™.

Filmy na discích Blu-ray Disc

Od disků Blu-ray Disc, které filmům dokáží vdechnout život, můžete očekávat jen tu nejostřejší kvalitu obrazu.

Hry

Zažijte evoluci ve videohrách – vizuální efekty ve vysokém rozlišení a inovativní herní prvky.

PlayStation®Network

Zahrajte si zdarma ty nejlepší hry a vnořte se do špičkového světa obchodu PlayStation®Store.

Hudba

Uložte svou hudební sbírku na jediné místo a poslouchejte své oblíbené sklady jednoduše z televize.
Fotografie

Mějte své přátele a rodinu nablízku. Systém PS3™ vám umožní snadno uložit a zobrazovat vaše nejvzácnější fotografie.

Internet

Zůstaňte v kontaktu s přáteli i rodinou. Přistupujte ke svým oblíbeným stránkám z pohodlí svého domova.

PlayTV™

Osvoboďte se od svazujících televizních programů. Nahrajte si a sledujte své oblíbené programy, kdykoli chcete.

Rozbalit popis produktu
Obrázky produktů jsou pouze informativního charakteru.
V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů
Zadáte-li číslo své iBOD karty, uvidíte u produktů, jakou slevu můžete získat. Za jakýkoliv nákup vám ibody na tuto kartu také přičteme:    
_______