basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

Rozbalit popis produktu
Vše o produktu

Vše o produktu

Vše o produktu

"Nejnovější přírustek do rodiny DSi XL ve speciální Mario edici! O zábavu a potěšení z hraní na přenosných herních konzolích se nyní můžete podělit se členy vaší rodiny i přáteli. Nintendo DSi XL přichází s opravdu nepřehlédnutelnou novinkou: dvojicí displejů doslova šokujících svou velikostí a velkoryse pojatým pozorovacím úhlem. Dvě velké obrazovky s úhlopříčkou 4.2"" (což je hodnota, která překonává svého předchůdce Nintendo DS Lite o celých 93%) vás vtáhnou přímo do víru akce a dobrodružství. Nejde však jen o pouhý vizuální efekt, větší plocha dotykové obrazovky znamená i daleko preciznější a komfortnější práci se stylusem.

Nejnovější přírustek do rodiny DSi XL

O zábavu a potěšení z hraní na přenosných herních konzolích se nyní můžete podělit se členy vaší rodiny i přáteli. Nintendo DSi XL přichází s opravdu nepřehlédnutelnou novinkou: dvojicí displejů doslova šokujících svou velikostí a velkoryse pojatým pozorovacím úhlem.

Dvě velké obrazovky s úhlopříčkou 4.2" (což je hodnota, která překonává svého předchůdce Nintendo DS Lite o celých 93%) vás vtáhnou přímo do víru akce a dobrodružství. Nejde však jen o pouhý vizuální efekt, větší plocha dotykové obrazovky znamená i daleko preciznější a komfortnější práci se stylusem.

Omračující zářivý lesk zdobí vrchní stranu elegantní konzole, zatímco její spodek je vyveden v praktickém matném provedení. Nintendo DSi XL se vám při hraní bude skvěle držet jak ve vašich rukou, tak i na jakémkoliv dalším povrchu, například desce stolu. Nový je i stylus – speciální pero pro práci s dotykovou obrazovkou, které činí hru mnohem komfortnější a přirozenější.

DSi fotoaparát

Pohlédněte na svět přes své Nintendo DSi prostřednictvím dvojice zabudovaných kamer. Ovšem možnosti se neomezují pouze na focení momentek a jejich uložení do interní paměti nebo na paměťovou SD kartu. S Nintendem DSi můžete hotové fotografie upravit pomocí jedenácti speciálních módů (čoček fotoaparátu) podle libosti či použít speciální technologii pro detekci obličejů svých přátel či kamarádů. A nebo využijte systém snímání pohybu rukou a hlavy při ovládání některých speciálních Nintendo DSi her.

DSi a facebook

Propojení oblíbené platformy Nintenda DSi s facebookem přináší ještě více zábaby a radosti z hraní na DS. K létu prostě patří všeliké akce, výlety, párty všeho druhu nebo dovolené. Chcete se svými přáteli sdílet radostné okamžiky nebo zajímavé chvilky vašeho života? Není nic snažšího než použít Nintendo DSi!!

S platností od 28.7.2009 můžete uploadovat své fotografie pořízené Nintendem DSi nebo fotoaparátem na jakoukoliv SD kartu přímo na Facebook. Stačí se jen připojit k internetu pomocí Nintendo WiFi connection, přihlásit se na facebook a v mžiku mohou být fotografie on-line. Nintendo DSi NINTENDO DSi se tak stává nepostradatelným doplnkem pro jakékoliv cestování.

DSi hudba

Se svým Nintendem DSi si můžete svou oblíbenou hudbu užívat, kdekoli budete chtít. Stačí ji uložit ve formátu AAC na paměťovou SD kartu. Vylepšený grafický čip zlepšuje kvalitu zvuku, i když nepoužíváte sluchátka. Možnost nahrát si přes zabudovaný mikrofon svůj hlas a upravit ho dle chuti je jeden z dalších důvodů, proč své Nintendo DSi nosit neustále s sebou. A navíc si můžete s hudbou i zvukem hrát změnou stupně, rychlosti a dokonce použitých efektů u zvukových souborů, které jsou přehrávány na konzoli!

DSiWare

S DSiWare se vám otevře brána k novým vzrušujícím zážitkům! Hry a aplikace DSiWare jsou k dispozici ve formě stažitelných programů na Nintendo DSi Shopu. Počínaje novými tématy, kterými můžete své Nintendo DSi zcela individuálně upravit, přes jedinečné hry až po užitečné aplikace jako například webový prohlížeč Nintendo DSi Browser od Opery si můžete své Nintendo DSi nabít aplikacemi přesně podle svých představ.

Surfování na internetu

S webovým prohlížecem Opera mužete pristupovat ke svým oblíbeným internetovým stránkám, nebo jednoduše surfovat na internetu. Otevřete si pomocí NINTENDO DSi bránu do sveta internetu.

Budoucnost hraní

S fantastickou 3D grafikou a řadou inovativních prvků se Nintendo DS stává špičkou na poli přenosných herních konzolí. K tomu si připočtěte elegantní a stylový design, a výběr z herních novinek, což vám spolu se zpětnou kompatibilitou s hrami pro Game Boy Advance otevírá bezkonkurenčně nejširší herní nabídku!

Systém

Nintendo DS s naprosto unikátním ovládáním pomocí dotykové obrazovky poskytuje hráči zcela novou zkušenost. Konzole dále disponuje nejnovější bezdrátovou komunikační technologií, která umožňuje multiplayer až pro 16 hráčů, nebo za využití nainstalovaného softwaru PictoChat si mezi sebou posílat textové zprávy a obrázky. Nintendo DS představuje skutečnou revoluci v hraní na přenosných herních konzolích.

Dvě obrazovky

Se dvěma LCD displeji nabízí Nintendo DS pro hraní zcela průkopnický přístup. Každá z 3 palcových obrazovek je schopna zobrazit kvalitní a vyváženou 3D grafiku; DS má přitom výkon, díky němuž dokáže předvést pokrokovější vizuální ztvárnění než tomu bylo v případě konzole N64.

Možnosti jsou neomezené - jedna obrazovka může být využita pro zobrazení hlavní akce, druhá pak jako mapa, inventář, nebo alternativní pohled na hru. Obě obrazovky mohou být teoreticky využity i současně - pro vyobrazení nějakého olbřímího bosse! Spodní obrazovka Nintendo DS je dotyková. Tato technologie se na herní konzoli objevuje vůbec poprvé!

Dotykový dispej

Nyní je možné ovládat hru pomocí vašeho prstu nebo DS stylusem (perem), který je nedílnou součástí každé DS konzole. Můžete nakreslit obrázek nebo napsat zprávu a následně ji poslat svému kamarádovi. Můžete hrát hru s mnohem větší přesností a šikovností než kdykoliv předtím, vedle samotného hraní lze pochopitelně i hbitě operovat v menu pouhým dotykem konečku prstu. Dotykový displej znamená, že ať již ovládáte Samus Aran v nejnovější Metroid hře nebo hladíte psíka v zatím posledním Miyamotově díle (hře Nintendogs), budete hrát hry zcela novým způsobem!

Stylus je uschovaný v zadní části konzole a dotyková obrazovka je potažena tuhou fólií pro větší trvanlivost. Nintendo DS disponuje vestavěným portem pro mikrofon - takže budete moci ke konzoli hovořit pro ovládání dané hry.

Mikrofon

Při využití téhle funkce budou vývojáři schopni připravit hry reagující různým způsobem na různé zvukové podněty. Takové tlesknutí a hlasový povel budou interpretovány zcela odlišným způsobem a pochopitelně také výsledek bude jiný. Představte si svět, v němž můžete vést hlavního hrdinu skrze daný level doslova tak, že mu řeknete, kam má jít - s DS se tato koncepce může snadno stát realitou. V budoucnu se pak očekává komunikace mezi uživateli po lokální síti.

Zabudovaný port pro mikrofon v DS už teď nabízí další inovativní cesty pro vaše hraní.

Bezdrátová technologie

Díky bezdrátové síti se může na DS propojit až 16 hráčů najednou. Vzdálenost, na kterou je to možné, má rozpětí od 9-ti do 30 metrů. Je důležité předeslat, že u některých titulů pak stačí pouze jedna kopie hry pro započetí multiplayerových hrátek. Budoucí hry na DS mohou dále využít bezdrátového LAN propojení pro další multiplayerové možnosti.

Poznámka: bezdrátová komunikace na DS a to včetně PictoChatu není privátní a také není monitorována Nintendem. Z toho důvodu doporučujeme, abyste se vystříhali sdělování osobních informací.

Stereo zvuk

Zvukové dispozice Nintendo DS umožňují bohatší a mnohem hlubší herní prožitek. Stereo reproduktory zprostředkovávají virtuální surround zvuk a připojíte-li k DS sluchátka, budete konfrontováni se stereo zvukem. Zaslechli jste právě něco v levém sluchátku? Audio podněty vám mohou napovědět, že se k vám blíží nepřítel, nebo že je poblíž nějaký tajný bonus.

Zvuk může být u videoher stěžejní element a Nintendo DS nabízí skvělou audio kulisu v malém balení.

Zpětná kompatibilta

Nintendo DS má dva separátní vstupy, jeden pro DS karty, druhý pro existující GameBoy Advance herní média (cartridge). DS je plně kompatibilní se všemi hrami pro GameBoy Advance, takže Na konzoli Nintendo DS lze hrát jakýkoliv GBA titul, ovšem pouze v singleplayerovém režimu.Platí pouze pro Nintendo DS a Nintendo DS Lite.

Pro zobrazení videa si prosím povolte ve svém prohlížeči JavaScript.
Rozbalit popis produktu
Obrázky produktů jsou pouze informativního charakteru.

Hodnocení zákazníků DSi XL Red Mario 25th Anniversary

Hodnocení zákazníků

Ales K.

13.01.2011 v 20:20

Design, Nabidka

Neni cesky navod u hry

80 %
Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?
DSi XL Red Mario 25th Anniversary 4.0 5 1
V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů
Zadáte-li číslo své iBOD karty, uvidíte u produktů, jakou slevu můžete získat.    
_______