Rozbalit popis produktu
Vše o produktu

Vše o produktu

Vše o produktu

vyspělá herní konzole nové generace • osmijádrový procesor AMD Jaguar o taktu 1,6 GHz• 8 GB RAM • pohybový ovladač Kinect v balení • Blu-ray jednotka • Wi-Fi 802.11b/g/n • RJ-45 • HDMI výstup • HDMI vstup • USB 3.0 • 500GB HDD • speciální bezdrátový ovladač v balení • Xbox Live • hry v balení: ZOO Tycoon, Kinect Sports Rivals, Just Dance 2017

Xbox One + Kinect + 3 hry na KinectXbox One + Kinect + 3 hry na Kinect

Špičková konzole nejnovější generace, která přináší naprosto ultimátní výkon. Ten zajišťuje špičkový procesor s osmi jádry a exkluzivní grafická karta. Díky tomu můžete hrát ty nejmodernější hry na plné detaily, výkon je navíc dostatečný i do dalších let. Inovací oproti loňské verzi je také přítomnost Blu-ray mechaniky, která umožňuje přehrávat i 3D filmy v bezkonkurenční kvalitě. Novinkou je také funkce rozdělení obrazovky, díky které najednou můžete dělat více věcí – například hrát oblíbenou hru a sledovat televizi či komunikovat s přáteli přes Skype.
Tento model je navíc osazen obrovským 500GB diskem, na který můžete instalovat hry či ukládat filmy. Obrovskou výhodou je pak přítomnost prémiového ovladače Kinect, díky kterému si můžete s přáteli a rodinou užít spoustu legrace. Součástí balení je pak kromě samotné konzole také povedený bezdrátový ovladač. Opomenout nesmíme ani podporu pro hraní online, funkci Xbox Live, jež umožňuje hrát proti svým přátelům i protivníkům z celého světa. Součástí tohoto setu jsou navíc i hry pro pohybový senzor Kinect - ZOO Tycoon, Kinect Sports Rivals a Just Dance 2017.

Excelentní výkon

S konzolí Xbox One si bez rozpaků na nejvyšší detaily při neuvěřitelné plynulosti zahrajete i ty nejnáročnější tituly. Vděčit za to můžete rovnou 8jádrovému procesoru Jaguar od AMD s taktem 1,6 GHz. Ten je vyroben inovativním 28nm výrobním postupem a kromě parádního výkonu tak nabídne i energeticky poměrně šetrný chod. Ve spolupráci se zbrusu novou grafikou pak dosahuje teoretického výkonu až 1,23 TFLOPS. Microsoft přidává ještě 8 GB paměti typu GDDR3.

Xbox Live

Konzole Xbox je vybavena i modulem Wi–Fi pro bezdrátové připojení k internetu. Díky tomu se můžete velmi jednoduše a vysokorychlostně napojit na službu Xbox Live, která umožňuje komunikaci s okolním světem. Zde můžete stahovat hry či filmy ve vysokém rozlišení, ale také komunikovat s dalšími hráči z celého světa. Prostředí navíc oproti starší verzi doznalo velkých vylepšení – vyhledávání je rychlejší a inteligentnější. Své hraní dokonce můžete i nahrávat a následně jej například sdílet a dokonce i živě přehrávat.

Ovladač Kinect v balení

Součástí balení této herní konzole je speciální bezdrátový gamepad, který vydrží na baterie desítky hodin. Součástí balení je ale dokonce i špičkový pohybový ovladač Kinect, který udělá ovladač z vašeho těla. Vaše ruce, nohy, pohyby, dlaně, toto vše bude součástí hry. Pouze si stoupnete před televizi a Xbox vás pomocí Kinectu přenese přímo do centra dění. Budete uhýbat, skákat, bránit se a útočit pomocí vlastního těla, tak jako kdybyste byli přímo ve hře. Žádný jiný výrobce konzolí nemá takto propracovaný systém, kde konzole snímá celé vaše tělo a na základě jeho pohybu přenáší dění na obrazovku.

Rozdělení obrazovky

Novinkou je také podpora funkce rozdělení obrazovky. Díky té můžete například zároveň hrát oblíbenou hru a sledovat přitom oblíbený pořad či sportovní přenosy. Dělat toho však můžete mnohem více, například při hraní komunikovat s přáteli přes Skype.

Hry

Součástí balení jsou také 3 hry pro vylepšený pohybový senzor nové generace Kinect. Ve hře ZOO Tycoon se stanete vlastníkem a managerem ZOO a je jenom na vás, zda-li z ní bude nejslavnější ZOO na planetě, či neprosperující a neznámá rezervace pro pár zvířat. Hru Kinect Sports Rivals si oblíbí především nadšenci sportů a ve hře Just Dance 2017 se můžete vcítit do role skvělého tanečníka a vládce parketu.

Rozbalit popis produktu
Obrázky produktů jsou pouze informativního charakteru.
V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů