basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

427992

Hodnocení zákazníků

brutor
12.01.2011 v 13:41
100 %

se vším

naprosto nic

Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?
Další hodnocení zákazníků
Rozbalit popis produktu
Vše o produktu

Vše o produktu

Vše o produktu

Bundle nové verze XBox S Premium a her Forza 3 a Alan Wake. Konzole je menší, má vestavěný pevný disk s kapacitou 250GB a WiFi, a nabízí mnoho změn včetně nového lesklého vzhledu.

Kinect ready (konektor pro připojení nového typu ovládání, samotný ovladač není součástí balení) - Kinect zcela novým a výjimečným způsobem oživuje hraní a zábavu a to díky systému hraní celým tělem. Paže, nohy, chodidla a ruce. Kinect nevyužívá žádné ovladače, stačí jenom vaše tělo. Vše je tak přirozené a intuitivní, že technologie ztrácí na síle a vy necháváte volný průběh kouzlu nenuceného pohybu. Stačí jen začít. Je to vaše kouzlo – Vaše pohyby, Váš hlas, Vaše tvář, to všechno jednoduše, přirozeně a úžasně změní způsob, jakým hrajete a prožíváte zábavu.

Elegantní design, špičkový výkon a bohaté online možnosti jsou stěžejní parametry této konzole nové generace. Součástí konzole je neplacená Xbox Live – Silver služba, díky které se můžete bez poplatků komunikovat s ostatními hráči z celého světa (textovou či hlasovou formou), stahovat dema a trailery, či další herní meteriály jako jsou nové levely, mapy, zbraně apod. + obsah vytvořený samotnými hráči.

Rozbalit popis produktu
Obrázky produktů jsou pouze informativního charakteru.

Hodnocení zákazníků XBOX360 250GB + Alan Wake + Forza 3

Hodnocení zákazníků

Daniels

13.01.2011 v 10:15

XBOX360 + 2 hry za cenu nižší než samotný XBOX na jiných e-shopech

Hlučnost DVD mechaniky při hraní s nízkou hlasitostí.

80 %
Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?

brutor

12.01.2011 v 13:41

se vším

naprosto nic

100 %
Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?
XBOX360 250GB + Alan Wake + Forza 3 4.5 5 2
V porovnávači máte 1 produkt Porovnat produkty Porovnat 1 produkt