basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

MÁME OTEVŘENO! Všechny naše prodejny jsou znovu otevřeny. Přijďte si vybrat nebo objednejte online a do 60 minut připravíme vaši objednávku k bezpečnému vyzvednutí.

Hodnocení zákazníků

Mária
22.12.2014 v 14:37
100 %
Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?
Další hodnocení zákazníků
Rozbalit popis produktu
Vše o produktu

Vše o produktu

Vše o produktu

elektrický gril Rohnson • kombinace hladké a žebrované plochy • rozměry grilovací plochy: 370 × 270 mm • nepřilnavý povrch • izolovaný vnější plášť • madla po obou stranách pro snadné přenášení • izolované topné těleso • regulace teploty • max. příkon 2000 W • tác na odkapávání mastnoty• možnost mýt v myčce nádobí • skleněná poklička

ROHNSON Gril R-257

ROHNSON Gril R-257

Elektrický gril Rohnson, který kombinuje hladké a žebrované plochy. Díky tomu je vhodný pro přípravu různých druhů pokrmů – od palačinek až po šťavnaté steaky. Žebrovaná plocha je totiž ideální pro přípravu různých mas – například steaků nebo ryb, hladká pak například na palačinky, slaninu nebo vejce. Povrch grilovacích ploch je navíc z nepřilnavého materiálu, takže se grilované pochoutky nepřipalují, díky čemuž jsou zdravější a gril se navíc snadněji čistí.

regulace teploty
kompaktní rozměry
možnost mytí v myčce

Výhodou je i tepelně izolovaná konstrukce, takže se povrch grilu nezahřívá. Na obou stranách spotřebiče se navíc nacházejí madla pro snadnou manipulaci. Potěší i možnost mýt rozebíratelné části v myčce nebo izolované topné těleso, díky kterému gril zbytečně „neprská“ a nekouří.

Hodnocení zákazníků

Zákazníci jsou s tímto modelem nadmíru spokojeni – hodnotí jej totiž v průměru vynikajícímu 4,5 hvězdičkami z 5 možných. Dle uživatelských recenzí patří mezi jeho největší výhody kompaktní rozměry, přítomnost dvou ploch nebo příjemná cena. Negativní názory se nám nepodařilo objevit.

Doplňující parametry:

• elektrický gril
• nepřilnavý povrch
• regulace teploty
• rozměry grilovací plochy: 370 × 270 mm
• možnost mytí v myčce
• max. příkon 2000 W

Jaký gril vybrat?

Klasické grily na dřevěné uhlí dodávají pokrmům tu správnou kouřovou chuť – pozor ale na bezpečnost. Zvláště při grilování na balkoně může vítr snadno odfouknout žhavý uhlík přímo do bytu a způsobit požár. Nevýhodou je také delší příprava na grilování, uhlíky se roztápí i více než 10 minut. Vyšší modely mají tento problém řešený pomocí ventilátoru nebo plynové bombičky.

To elektrické grily jsou mnohem bezpečnější a praktičtější. Rychle se roztápí, lze je používat i uvnitř bytu, snadno se čistí. Maso má podobnou chuť jako z pánve, použijete ale výrazně méně oleje, a jídlo je tak zdravější. Je to velmi populární kategorie.

Třetí a nejdražší možností jsou plynové grily. Jsou poměrně bezpečné, rychle se nahřívají a mají velký výkon. Pokud k hořáku přidáte mokré dřevěné piliny v kovové trubici, dodáte masu i kouřovou chuť. Nevýhodou je starost o plynovou bombu a náročnější čištění, zanáší se nejen rošt, ale i prostor okolo hořáků a hořáky samotné.

Rozbalit popis produktu
Obrázky produktů jsou pouze informativního charakteru.

Hodnocení zákazníků R-257

Hodnocení zákazníků

Alena Figelová

24.07.2016 v 18:27

rychlé vyřízení objednávky,příjemní prodavači

bez problému

100 %
Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?

Dana

17.06.2016 v 4:54

kupovali jsme hlavně kvůli skleněnému krytu a schované topné spirále , výrobek má jinak celkově moc pěkný design ,překvapilo nás ,jak byl rychlé nahřátý

Kryt víka by mohl být trochu hlubší - když dáte větší makrely, tak se víko zvedne

60 %
Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?

Vaňková

18.09.2015 v 11:39

Je to skvělý pomocník,maso se nepřilepuje,díky poklici není po bytě zápach a dobře se čistí.Doporučuji

Při třech použitích jsem zatím spokojená

100 %
Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?

Mária

22.12.2014 v 14:37
100 %
Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?
R-257 4.5 5 4
V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů