basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

Může se hodit

Další příslušenství

Hodnocení zákazníků

bushman71
11.02.2011 v 21:29
60 %

jednoduché ovládání, zcela intuitivní i bez návodu

nedostatečné možnosti nastavení, pomalé načítání mapy při prohlížení

Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?
Další hodnocení zákazníků
Vše o produktu

Vše o produktu

Vše o produktu

Odolná turistická navigace s dotykovým displejem, barometrickým výškoměrem a 3-osým elektromagnetickým kompasem a topografickou mapou Evropy.

Díky vysoce citlivému GPS přijímači a zpřesňujícímu systému WAAS, je schopen Oregon 450 určit pozici i v místech s minimálním výhledem na oblohu. Vysokou citlivost jistě oceníte při orientaci v lese nebo hustém údolí, při Geocachingu nebo při zaměřování objektů v náročném terénu

Zabudovaný 3-osý kompas je oproti dříve používaným elektromagnetickým kompasům schopen nejen určit směr pouhým natočením navigace, ale především nevyžaduje pro přesné určení směru vodorovné držení přístroje. Zejména pro Geocaching, kdy je často potřeba přesná navigace na místo určení je elektromagnetický kompas velkou předností.

Kombinace GPS a barometrického výškoměru zaručuje vysokou přesnost v určení nadmořské výšky. Oproti samostatným barometrickým výškoměrům využívá Oregon GPS signál pro automatickou kalibraci barometrické výšky. Odpoadá tak hlavní nevýhoda barometrického určení výšky při proměnlivém počasí. Díky automatické kalibraci barometru na GPS výšku je dosaženo přesnosti ve výšce v řádu prvních metrů bez nutnosti jakékoliv kontroly barometru.

Velký dotykový displej a široká nabídka navigačních funkcí dělají z Oregonu jeden z nejvšestrannějších navigačních přístrojů na navigačním trhu. Přístroj můžete využít pro automobilovou navigaci, turistiku, cykloturistiku, Geocaching nebo při propojení se snímačem srdečního tepu jako základní sportester.

Oregon 450 nabízí vestavěnou paměť 850 MB, která pohodlně stačí pro dohrání většiny potřebných navigačních map. V případě potřeby větší mapové paměti je možné paměť rozšířit pomocí standardních datových karet microSD, které Oregon 450 podporuje.

Oregon 450 patří mezi odolné navigační přístroje. Přístroj je schopen odolat ponoření do vody o hloubce 1 metr po dobu 30 minut (norma IPX 7) nebo odolat vibracím 6g.

Oregon 450 je vybaven bezdrátovou technologií ANT+, která umožňuje bedrátový přenos dat mezi kompatibilními navigacemi (Colorado, Oregon, Dakota) nebo připojení fitness čidel (snímač srdeční frekvence HRM nebo snímač rychlosti/kadence šlapání GSC 10 - přístroj zaznamenává kadenci šlapání).

V ceně přístroje je obsažena předehraná topografická mapa Evropy 1:100 000 a podrobná turistická mapa České republikyTopo Czech PRO, včetně CD ROM pro plnohodnotnou práci s mapou nejen na displeji navigace, ale i v PC.

Přístroj je napájen dvěma tužkovými bateriemi (AA).

Technické parametry

Technické parametry Navigační systém GPS Garmin Oregon 450t PRO šedá (196431)

Návod k použití CZ Stahnout (pdf / 1984087 kb)
Baterie
Výdrž baterie 16 hod.
Vlastnosti
Bluetooth Ne
Paměťové karty a sloty
Podpora paměťových karet Ano
Displej
Úhlopříčka displeje 3,0"
Rozlišení displeje 240 x 400 bodů
Nezařazeno
Záruka 24 měsíců
Voděodolnost Ano
Dálkový ovladač Ne
Šířka výrobku 5,8 cm
Výška výrobku 11,4 cm
Hloubka výrobku 3,5 cm
Hmotnost výrobku 0,19 kg
Šířka balení 16 cm
Výška balení 8 cm
Hloubka balení 16 cm
Hmotnost balení 0,8 kg
Výrobce Garmin
Kategorie GPS navigace Garmin
Partnumber 196431
Prohlédnout si více vlastností produktu
Rozbalit popis produktu
Obrázky produktů jsou pouze informativního charakteru.

Hodnocení zákazníků Navigační systém GPS Garmin Oregon 450t PRO šedá...

Hodnocení zákazníků

bushman71

11.02.2011 v 21:29

jednoduché ovládání, zcela intuitivní i bez návodu

nedostatečné možnosti nastavení, pomalé načítání mapy při prohlížení

60 %
Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?
Navigační systém GPS Garmin Oregon 450t PRO šedá (196431) 3.0 5 1
V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů
Zadáte-li číslo své iBOD karty, uvidíte u produktů, jakou slevu můžete získat. Za jakýkoliv nákup vám ibody na tuto kartu také přičteme:    
_______