basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

Hodnocení zákazníků

Majkl
11.01.2011 v 18:26
80 %

Kvalita

Velikost

Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?
Další hodnocení zákazníků
Vše o produktu

Vše o produktu

Vše o produktu

Forerunner 305 patří do kategorie GPS sporttesterů, jenž nacházejí uplatnění nejen pro vedení a vyhodnocení tréninku vrcholových sportovců s nejvyššími ambicemi, ale i jako vynikající doplněk pro zlepšení kondice rekreačních sportovců. Sporttestery vybavené GPS nachází nyní uplatnění i v daších oblastech, jako je například lyžování, jízda na sněžných skútrech, kanoistika, jízda na koni, jízda na čtyřkolkách a pod., tedy oblasti, kde běžný sporttester nefunguje. Model Forerunner 305 je vybaven snímačem tepové frekvence, což Vám umožní jednoduše určit intenzitu Vašeho tréninku a vést trénink s ohledem na optimální zátěž organizmu. Stejně tak jsou modely se snímačem vhodné např. pro dodržení nastavené srdeční zátěže starších osob.

Náramkové provedení přístroje o rozměrech 53x18x68 mm a hmotnosti 77 g umožňuje neomezenou mobilitu a je stále na očích, kdykoli máte potřebu zkontrolovat si zaznamenávaná data. Forerunner 305 je vybaven novou generací extrémě citlivých přijímačů SiFR III, Mediatec . Přístroj má odolnost pro použití v extrémních podmínkách a odolnost na ponoření do vody - 1m hloubka po dobu 30 minut (norma IEC 60529 IPX7).

Turistická mapa TOPO Czech je součástí balení.

Rozbalit popis produktu
Obrázky produktů jsou pouze informativního charakteru.

Hodnocení zákazníků Forerunner 305

Hodnocení zákazníků

Lucie

29.05.2011 v 20:24

má všechny požadované funkce, dobrý poměr cena/výkon

pomalejší načítání satelitů, krátký kabel pro připojení

80 %
Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?

Majkl

11.01.2011 v 18:26

Kvalita

Velikost

80 %
Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?
Forerunner 305 4.0 5 2
V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů
Zadáte-li číslo své iBOD karty, uvidíte u produktů, jakou slevu můžete získat. Za jakýkoliv nákup vám ibody na tuto kartu také přičteme:    
_______