Rozbalit popis produktu
Vše o produktu

Vše o produktu

Vše o produktu

32" Full HD TV • rozlišení 1920×1080 pixelů • technologie Digital Crystal Clear • DVB-T/T2/C tuner • zvukový výkon 16 W • 2× HDMI, 1× Scart • 1× USB port • teletext • energetická třída A+

 Philips 32PFT4101

Philips 32PFT4101

Televizor, který se soustředí na to důležité – obrazovou kvalitu, rozumnou cenu a intuitivní ovládání. I proto jde o jeden z nejlépe prodávaných modelů v naší nabídce! Poměr cena/kvalita obrazu je u něj na maximu. Těšit se totiž můžete na detailní Full HD panel, jemuž vypomáhá technologie Digital Crystal Clear a index dokonalého obrazu. Díky němu se televizor chlubí oproti konkurenci lepší ostrostí, kontrastem i barvami, takže nabízí kvalitní obraz za každé situace.

Hlavní benefity

• kvalitní Full HD obraz
• mimořádně tenký profil
• intuitivní ovládání
• DVB-T/T2/C tuner

Nechybí ani podpora tuneru DVB-T/T2/C a radost udělá také kvalitní ozvučení díky stereo reproduktorům s výkonem 16 W či bohatá konektorová výbava. K dispozici jsou totiž dva HDMI výstupy (například pro připojení DVD či konzolí) a USB, takže můžete nahrávat televizní obsah na externí disky. A ještě to není vše – televizor totiž ještě dlouhodobě ušetří vaši peněženku, což garantuje energetická třída A+.

 

Reprezentativní obraz i designu za příjemnou cenu? Philips dokázal, že to jde. Důkaz dostane na vlastní oči.

 

 

Digital Crystal Clear

Technologie Digital Crystal Clear zaručuje, že ať budete přehrávat video z jakéhokoli zdroje, vždy nabídne nejvyšší možnou kvalitu. Pomocí speciálního softwarového algoritmu totiž inteligentně upravuje obraz (například z USB disků) tak, aby nabídl ideální kontrast, barvu i ostrost.

 

 

 

Ultratenké linie

Televizor působí z každého úhlu pohledu dokonalým dojmem. Může za to především mimořádně tenký profil, který mohou závidět i výrazně dražší modely. Nechte se reprezentovat i ve vypnutém stavu.

 

 

 

USB pro přehrávání multimédií

Televizor podporuje i užitečnou funkci, kdy lze z připojeného média prostřednictvím USB, jako může být digitální fotoaparát, MP3 přehrávač nebo pevný disk, prohlížet na velké obrazovce multimediální soubory. Například si tak může pustit oblíbený film z flash disku či prohlížet fotografie a videa z dovolené.

 

 

 

HDMI a funkce EasyLink

HDMI zvládá současně přenášet obraz i zvuk, takže už se nemusíte ztrácet ve změti kabelů. HDMI je navíc moderním portem, který zajišťuje nejlepší možnou kvalitu obrazu. Televizor navíc podporuje i funkci Philips Easylink, kdy si vystačíte pro různé operace v kombinaci televizoru a například přehrávače DVD či set-top boxu pouze s jedním ovladačem.

 

 

 

Full HD TV s neuvěřitelným kontrastem

Kvalita obrazu je samozřejmě u televizorů naprosto klíčová. Zatímco u obyčejných HDTV se můžete těšit na dostatečnou kvalitu, zde obdržíte více. Důraz na detaily znázorňuje Full HD rozlišení, které je obohaceno o vysoký jas, neuvěřitelný kontrast a realistický barvy.

Rozbalit popis produktu
Obrázky produktů jsou pouze informativního charakteru.
V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů