basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

MÁME OTEVŘENO! Všechny naše prodejny jsou znovu otevřeny. Přijďte si vybrat nebo objednejte online a do 60 minut připravíme vaši objednávku k bezpečnému vyzvednutí.
577925

Hodnocení zákazníků

vkastne@seznam.cz
02.02.2013 v 21:11
100 %

Kvalita.

Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?
Další hodnocení zákazníků
Rozbalit popis produktu
Vše o produktu

Vše o produktu

Vše o produktu

inteligentní kapslové espresso s filtračním systémem Tassimo TAS55 • kapsle T Disc Tassimo • příkon 1300 W • tlak max. 3,3 bar • zásobník 1,4 litrů vody • filtrační systém Brita • ovládání jedním tlačítkem • parní čištění • moderní design • nastavení intenzity nápoje

BOSCH Tassimo TAS55

Nejnovější model automatu na přípravu kávy využívající předpřipravené kapsle. Moderní design skloubený s nejnovějšími technologiemi, takové je Tassimo. Je možné využít velké nabídky nápojů, jako např. silné espresso, lahodná Caffé Crema, Cappuccino, Latte Macchiato, karamelové Latte Macchiato, a horká čokoláda – vše od značek Jacobs Krönung a Milka. Přístroj nově využívá technologie T Disc.

Příprava kávy je plně automatická, stačí stisknout pouze jediné tlačítko. Barevný LED ukazatel informuje o průběhu přípravy nápoje. Nádržka na vodu nabízí filtrační systém Brita, systém průtokového ohřívače zajišťuje rychlý ohřev vody. Celý kávovar se i sám vyčistí díky parnímu systému trysek, případně je možné využít servisní kapsle. Automat je možné pořídit v několika moderních barvách.

Technologie T Disc

Bosch šel při návrhu kapslového espressa o něco dál než ostatní a navrhl T Disc – systém rozpoznání čárových kódů. Každá kapsle na obalu nese informace, podle kterých si Tassimo automaticky upraví podmínky přípravy nápoje. Už nemusíte nastavovat teplotu, množství vody nebo kontrolovat čas přípravy. T Disc zajistí plně automatickou přípravu!

Automatické čištění

Automatický kávovar má také systém čištění, který je snadnější než kdy dříve. Červená LED vás upozorní, kdy je potřeba zahájit čištění, poté stačí jen vložit servisní kapsli T Disc (je součástí balení kávovaru) a stisknout tlačítko. O nic dalšího se není třeba starat a za pomoci páry je přístroj dokonale vyčištěn.

Filtrační systém Brita Maxtra

Nově je přidána technologie vodní filtrace Brita Maxtra, která snižuje množství vápníku a chlóru v pitné vodě. To zajistí ještě intenzivnější chuť připravovaného nápoje. Digitální kontrolka signalizuje, kdy je nutné filtr vyměnit a zajišťuje celkovou životnost kávovaru. Filtrační vložka je samozřejmě součástí přístroje již od zakoupení, náhradní filtr je pak možné objednat online.

Nastavení intenzity

Nová řada kávovarů obsahuje i moderní ovládací prvek pro vylepšení individuální chuti nápoje. Je totiž možné nastavit intenzitu za pomoci tlačítka +/-. Kdo tedy nemá rád příliš silnou kávu, může navolit slabší intenzitu, a vychutnat si tak nápoj opravdu v dokonalém provedení.

Doplňující informace:

• maximální tlak 3,3 bar
• nádržka na vodu s kapacitou 1,4 litru
• filtrační systém Brita
• nastavení intenzity chuti nápoje

Systém T Disc se představuje (CZ):

Rozbalit popis produktu
Obrázky produktů jsou pouze informativního charakteru.

Hodnocení zákazníků Tassimo TAS5544EE-whit.

Hodnocení zákazníků

pražačka

12.10.2014 v 10:12

hezký vzhled, jednoduché ovládání, možnost ovlivnit množství - sílu kávy

zatím nemám co napsat

100 %
Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?

Adámek Václav

03.01.2014 v 8:39

Lahodná chuť, kávy, latte, čaje ale i čokolády.

Častá obměna filtračního systému

80 %
Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?

vkastne@seznam.cz

02.02.2013 v 21:11

Kvalita.

100 %
Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?
Tassimo TAS5544EE-whit. 4.666666666666667 5 3
V porovnávači máte 1 produkt Porovnat produkty Porovnat 1 produkt