basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

Vše o produktu

Vše o produktu

Vše o produktu

epilátor • technologie IPL • senzor SensoAdapt pro regulaci intenzity záblesků • 3 různé nastavení • klouzavý režim • režim přesného zacílení • za svou životnost vyrobí až 250 000 záblesků • hmotnost 0,96 kg • rozměry 25 × 5 × 5 cm (š × v × h)

Epilátor Braun Silk–expert 3 IPL BD 3003, bílá 

Hebké pokožky dosáhnete i bez použití dráždivých žiletek nebo nepříjemného horkého vosku... Epilátor Braun Silk–expert využívá k epilaci průlomové IPL světlo, které vás zbaví chloupků bezbolestně a na mnohem delší dobu.

V pohodlí domova

Existuje několik způsobů, jak se zaručeně zbavit nežádoucích chloupků. Díky žiletce vám hladká pokožka vydrží jen do druhého dne, řešení voskem je sice dlouhodobější, zase ale bolestivé. Laserový epilátor Braun je ideální kompromis, který zajistí perfektní výsledky, aniž byste museli navštívit předražený salon krásy.

Viditelné výsledky během pár dní

Změnu na své kůži můžete pozorovat už po prvních 4 aplikacích. Pokud budete výrobek používat pravidelně, dosáhnete hebké kůže beze změny. Laserové výboje totiž zabrání chloupkům dosáhnout povrchu pokožky, takže vás už neoholené podpaždí nebo nohy nikdy nepřekvapí.

Jedinečná technologie IPL dokáže šetrně odstranit chloupky na všech částech vašeho těla. 

 

Široké využití

Epilátor lze použít na jakoukoliv část těla. Po jeho aplikaci zůstávají hladké nejen nohy, ruce a podpaždí, ale také citlivější místa jako třísla, horní ret nebo třeba záda. Výrobek Braun je navíc překvapivě rychlý. Velké plochy máte hotové za necelých 8 minut.


Přizpůsobí se všem částem těla 

Pokožka těla se na různých místech liší. Kůže na nohou tedy vyžaduje odlišnou péči než ta na tváři. Epilátor je vybaven inteligentním senzorem SensoAdapt, který tón pleti průběžně, až 80× za minutu, snímá a dokáže tak jádru výrobku poradit, kde se zrovna nachází. Intenzita záblesků se tak automaticky upravuje, aby byla zachována maximální bezpečnost.

 

3 praktické režimy 

Na většinu ploch těla můžete využít standardní režim zajišťující maximální výkon a přizpůsobení tónu pleti. Při jemném a extra jemném režimu zůstává přizpůsobení tónu pleti nedotčeno, pouze dochází ke snížení energetické náročnosti. Tyto dvě nastavení jsou vhodné zejména pro citlivou pokožku.

 

Maximální přesnost 

Při epilaci velkých ploch těla, jako jsou např. nohy, oceníte klouzavý režim, který zajišťuje rychlé a účinné ošetření. Pro menší plochy, mezi něž se řadí třeba okolí horního rtu, využijte režim přesného zacílení.

 

Žádné baterie 

Výrobek nefunguje na baterie ani ho nemusíte dobíjet, stačí ho pouze zapojit do zásuvky. Tím je zajištěn stálý, neklesající výkon, jenž je pro perfektní epilaci potřeba.

 

 

Dlouhotrvající životnost 

Jak ho jednou pořídíte, můžete si být jisti, že už s vámi zůstane. Epilátor je vybaven žárovkou, která zvládne vyrobit až 250 000 záblesků. Při použití na celé tělo vám jeden výrobek vydrží kolem 12ti let, pokud ho budete aplikovat pouze na menší plochy jako horní ret nebo podpaží, můžete se z něho těšit  dvakrát tak déle.

 

Technické parametry

Technické parametry Epilátor Braun Silk-expert BD3003 IPL (441567)

Záruka 24 měsíců
Typ holicího strojku epilátor, IPL
Počet rychlostí 3
Zastřihování Ne
Ochlazování Ne
Použití a údržba neomyvatelný
Osvětlení ne
Zdroj energie síťový 230V
Výměnné nástavce bez nástavce
Systém nadzvedávání chloupků Ne
Masážní systém Ne
Typ epilátoru IPL (intenzivní pulzní světlo)
Šířka výrobku 25 cm
Výška výrobku 5 cm
Hloubka výrobku 5 cm
Hmotnost výrobku 0,96 kg
Šířka balení 11 cm
Výška balení 22,5 cm
Hloubka balení 38 cm
Hmotnost balení 1,63 kg
Výrobce Braun
Kategorie Holicí strojky a epilátory Braun
Partnumber 441567
Prohlédnout si více vlastností produktu
Rozbalit popis produktu
Obrázky produktů jsou pouze informativního charakteru.
V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů
Zadáte-li číslo své iBOD karty, uvidíte u produktů, jakou slevu můžete získat. Za jakýkoliv nákup vám ibody na tuto kartu také přičteme:    
_______