basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

Vše o produktu

Vše o produktu

Vše o produktu

extra účinný a praktický bezdrátový epilátor • pro epilaci za sucha i za mokra • dvě rychlosti • duální pinzetová hlava s technologií Gilette Venus • výdrž baterie 30 minut • výklopná hlava • osvětlení pokožky • Li-Ion baterie

Braun Silk épil 7-7791BRAUN Silk épil 7-7791 Wet&Dry;

Exkluzivní osobní epilátor značky Braun, který si sebou můžete vzít i do sprchy. Podporuje totiž epilaci za mokra i za sucha. Nový typ epilační hlavy se 40 pinzetami Close-Grip a zvlhčující hlavou Gilette Venus zaručuje nadstandardně hladký výsledek s dlouhodobějším trváním. Hebké epilace lze navíc dosáhnout jediným tahem. Díky bezdrátovému provozu je k dispozici kdykoliv a kdekoliv, tak proč nevyzkoušet možnost odstranění i těch nejmenších chloupků?

Epilační hlava kombinuje několik technologií, které zaručují maximální komfort a jemnost holení. Jemné pinzetové břity zaručují efektivní odstranění i těch nejjemnějších chloupků. Výkyvná hlava umožňuje snadný skluz po pokožce. Speciální výstupky SoftLift jsou schopny nadzvednout chloupky přiléhající k pokožce a nechybí dokonce ani osvětlení.

Akumulátorový provoz

Díky integrovanému akumulátoru je zajištěno velmi pohodlné použití i mimo dosah elektrické sítě. Baterie vydrží spolehlivě udržovat přístroj v chodu po dobu až 30 minut, přičemž nabíjení trvá hodinu. Přístroj tak můžete vzít sebou třeba i na dovolenou a pokud je baterie dopředu nabitá, není nutné složitě hledat zásuvku. Baterie je navíc typu Li-Ion, netrpí tedy paměťovým efektem.

Duální epilátorBraun Silk épil 7-7791

Díky jedinečné kombinaci nejnovější epilační technologie od Brauna a technologie Gillette Venus je epilace důkladnější než kdy dřív. Technologie Braun a integrované břity odstraňují chloupky jedním tahem a odhalují nový pocit z hladké pokožky, který trvá. Efektivitu zaručuje propracovaná epilační hlava, která nabízí dokonce i osvětlení pokožky pro kontrolu epilace.

I za mokra

Tento model epilátoru byl navržen speciálně pro epilaci v teplé vodě. Teplá voda uvolňuje a zklidňuje. Teplo podporuje váš krevní oběh a zvyšuje komfort při epilaci, protože mírně znecitlivuje pokožku. Navíc čištění přístroje je výrazně jednodušší, protože odstraněné chloupky jsou ihned spláchnuty tekoucí vodou. Pokud je ale nutná epilace na sucho, není to problém. Součástí balení je i čistící kartáček.

Doplňující informace

• osobní epilátor
• akumulátorový provoz
• dvě rychlosti
• duální hlava s technologií Gilette Venus
• pro suché i mokré použití

Technické parametry

Technické parametry Epilátor Braun Silk épil 7-7791 bílý

Návod k použití CZ Stahnout (pdf / 3641779 kb)
Tisková zpráva / recenze Stahnout (pdf / 1736016 kb)
Recenze Stahnout (pdf / 1736016 kb)
Přehled výrobků Silk-épil Stahnout (pdf / 253515 kb)
Záruka 24 měsíců
Typ holicího strojku epilátor
Počet rychlostí 2
Počet pinzet 40 ks
Zastřihování Ne
Ochlazování Ne
Použití a údržba voděodolný
Osvětlení ano
Zdroj energie aku
Doba provozu 30 min
Doba nabíjení 1 hod.
Výměnné nástavce epilační hlava
Systém nadzvedávání chloupků Ano
Masážní systém Ne
Typ epilátoru pinzetové
Hmotnost výrobku 0,55 kg
Šířka balení 9,2 cm
Výška balení 19,7 cm
Hloubka balení 25 cm
Hmotnost balení 0,67 kg
Výrobce Braun
Kategorie Holicí strojky a epilátory Braun
Prohlédnout si více vlastností produktu
Rozbalit popis produktu
Obrázky produktů jsou pouze informativního charakteru.
V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů
Zadáte-li číslo své iBOD karty, uvidíte u produktů, jakou slevu můžete získat. Za jakýkoliv nákup vám ibody na tuto kartu také přičteme:    
_______