basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

Vše o produktu

Vše o produktu

Vše o produktu

Základní model domácího kina v kvalitě Samsung. Nabízí přehrávání Blu-ray a 3D Blu-ray disků, přehrávání všech nejpoužívanějších formátů přes USB port a velmi dobrý audio výstup. V balení najdete pár dvoupásmových stereo reproduktorů a subwoofer s celkovým výstupním výkonem 500 wattů. Podporuje připojení k internetu, připojení iPodu / iPhonu, funkce Smart Hub, Anynet+ a All Share.

Přehraje (skoro) cokoli

Samsung je mistrem ve výrobě televizorů a nejinak je tomu i u domácích kin. Model HT-E5200 se vyznačuje tím, že je funkčně velmi dobře vybavený, ale nezatíží vaši peněženku – patří k nejlevnějším domácím kinům na trhu.

Přehrát dokáže snad každý formát, který se dnes používá pro přehrávání videí. Za všechny jmenujme DivX, MKV a samozřejmě klasická DVD a Blu-raye. Kompletní seznam naleznete níže ve specifikaci.

Přehráváním to ale nekončí, E5200 dokáže i ukládat CD na externí disky (CD ripping) nebo konvertovat 2D obraz na 3D. Prostor si tak můžete ve filmech užít i v případě, že nemáte originální 3D nosiče (byť je zážitek z jejich sledování lepší).

Kvalitní audio výstup

Systém je sestaven z dvojice dvoupásmových reproduktorů se subwooferem. Hodí se nejenom pro přehrávání filmů, ale i pro reprodukci hudby. Kvalitu zvuku ovlivňuje technologie Crystal Amplifier Plus, která odstraňuje nežádoucí zkreslení pomocí dvojnásobného zpracování filtry. Zvukový výstup má proto čisté výšky a díky subwooferu i hluboké basy.

Nechybí ani technologie Smart Volume, která kontroluje hlasitost reproduktorů a udržuje ji ve všech situacích na stejné úrovni. Už nikdy vás proto nevyleká třeba přepnutí tichého DVD na hlasitější signál z vestavěného FM tuneru.

Prémiové funkce

Podporována je celá řada funkcí, které známe spíše z multimediálních center, než jen obyčejných domácích kin. Patří mezi ně:

 • Smart Hub – filmy, hudba a fotografie snadno dostupné z jednoho místa. Funkce umožňuje hledání souborů, správu vašich oblíbených aplikací i nákup a půjčování filmů. Součástí je i plnohodnotný webový prohlížeč, kdy lze na jedné obrazovce brouzdat i sledovat pořad zároveň

 • WiFi Direct – rychlé a bezpečné připojení centra třeba s notebookem přes WiFi; přehrávač má vestavěný WiFimodul a Bluetooth

 • AllShare – snadné sdílení obsahu v rámci domácí sítě, ať už jde o notebook, tablet nebo mobil. Můžete tak třeba streamovat video z mobilního telefonu přímo na obrazovku televize

 • Anynet+ – možnost ovládat všechna připojená zařízení jedním dálkovým ovladačem

 • Více o funkcích Smart Hubu na videu

  Rozbalit popis produktu
  Obrázky produktů jsou pouze informativního charakteru.
  V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů
  Zadáte-li číslo své iBOD karty, uvidíte u produktů, jakou slevu můžete získat. Za jakýkoliv nákup vám ibody na tuto kartu také přičteme:    
  _______