basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

Hodnocení zákazníků

kalous17
28.10.2011 v 17:05
80 %

Kino má skvělí zvuk přehrávaní 3D bez problému. Lesklí povrch vypadá luxusně nevýhoda je že je vidět každý otisk :-)

Kinu v první dodávce chyběla bezdrátová karta takže nefungovaly zadní reproduktory. V druhé dodávce už bylo vše OK děkuji datartu za bleskovou výměnu.

Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?
Další hodnocení zákazníků
Rozbalit popis produktu
Vše o produktu

Vše o produktu

Vše o produktu

Vynikající 7.1kanálový systém domácího kina ideální pro přetvoření vašeho obývacího pokoje na multimediální centrum digitální zábavy. Vyznačuje se ohromným výkonem 1300 W, podporou 3D včetně unikátní technologie pro převod 2D obsahu na 3D, převzorkováním DVD obsahu na vyšší rozlišení, možností snadného připojení iPod/iPhone a řadou síťových služeb pomocí vestavěného WiFi modulu! Síťové služby reprezentují speciální webové aplikace Samsung Apps, které poskytnout rychlý a snadný přístup k vašemu oblíbenému webovému obsahu bez nutnosti použití počítače. Budete moci stahovat videa, hudbu a získáte i přístup na populární sociální sítě. Pro účely stahování velmi dobře poslouží vestavěná paměť o kapacitě 1 GB. Další význačnou síťovou funkcí je Allshare. Ta se postará o bezdrátové propojení se všemi DLNA kompatibilními zařízeními v dosahu, ze kterých budete moci sdílet multimediální obsah.

Zvuk ožívá v 3D

S technologií 3D Sound Plus společnosti Samsung uslyšíte zvuky nejen horizontálně, ale stejně zřetelně také vertikálně a v trojrozměrné hloubce. Vše, co uvidíte v 3D, nyní také uslyšíte v 3D. S novým systémem domácí zábavy Samsung se ocitnete uprostřed dění.

Omamte své smysly úplným 3D zážitkem


Váš svět zábavy - od filmových trháků po akcí nabité hry - již brzy dosáhne nových obzorů. Domácí kino Samsung Blu-ray Immersive 3D, které v sobě spojuje zvukovou technologii 3D Sound Plus s 3D obrazem, představuje vrchol zábavní techniky. S tímto domácím kinem se budete cítit součástí každé scény. Digitální signálový procesor 3D Sound DSP a technologie 3D Sound Plus s efekty Vertical Surround, Horizontal Surround a 3D Depth Sound od společnosti Samsung poskytují zvuk s úžasnou hloubkou a čistotou, který vás zcela pohltí. Takovou zábavu jste ještě nezažili. Vyplatí se pro ni nadchnout!


Připravte se na celosvětově první zážitek " totálního 3D", který poznáte díky doplnění 3D obrazového prostředí o 3D zvuk. 3D Sound Plus, jedinečná technologie zpracování zvuku společnosti Samsung, v sobě spojuje nejpokročilejší zvukové efekty 3D Depth Sound, Vertical Surround a Horizontal Surround a přináší ještě realističtější 3D zážitek ze skutečně vzrušujícího a pohlcujícího dobrodružství.


Představte si, že byste mohli sledovat své oblíbené dvourozměrné filmy, televizní pořady nebo dokonce hry v 3D. Díky inovativní technologii 3D převodníku Samsung je to nyní možné. 3D převodník zabudovaný do systému domácí zábavy Blu-ray od společnosti Samsung prohloubí váš podmanivý zážitek z 3D obrazu bez ohledu na to, co právě sledujete.


Oživte své zvukové zážitky se zvukem Premium Sound


Zvuk Premium Sound od společnosti Samsung musí být z jiného světa. Technologie Crystal Clear Amp minimalizuje nepříjemná zkreslení prostřednictvím vícenásobné zpětné vazby a zajišťuje prakticky originální zvuk, zatímco specificky navržený reproduktor Super Tweeter se širokopásmovým zesilovačem, určené k přehrávání vysokých tónů, vyzdvihují zvukový prožitek na novou úroveň. A konečně basový reproduktor se zářičem, jehož ozvučnice nemá otvory pro proudění zvuku, vytváří zesílený hluboký zvuk se sníženým zkreslením k dosažení neuvěřitelných výsledků. Vaše zážitky při poslechu zvuku vdechnou vaší domácí zábavě nový život.
Crystal Amplifier Plus, vlastní technologie digitálního zesilovače společnosti Samsung, přidá k vašim 3D zážitkům zvuk v kvalitě HD. Tato inovativní technologie byla navržena tak, aby pomocí dvojitého filtrování zdrojů zvuku minimalizovala zkreslení a vytvářela křišťálově čistý zvuk. Vše, co uslyšíte, teď bude znít přesně tak, jak má.

Systém domácí zábavy Samsung je na rozdíl od běžných digitálních systémů domácí zábavy vybaven širokopásmovým zesilovačem a vestavěným výškovým reproduktorem Super Tweeter, jenž podává skvěle prokreslené a čisté vysoké frekvence, které nezní pronikavě. Tato kombinace zesilovače a výškového reproduktoru Super Tweeter byla navržena speciálně pro systém domácí zábavy Samsung a vytváří vysoce kvalitní zvuk o frekvenci 50 kHz k dosažení špičkového zvukového přednesu.


Nová brána do zcela nového světa zábavy


Služba Smart Hub přináší do vašeho domova celý svět internetového obsahu. Integrovaná služba Smart Hub přináší do vašeho systému domácí zábavy celý svět internetového obsahu. Při hledání zábavy už nebudete muset zdlouhavě procházet webové stránky - funkce Search All a Your Video vám na základě vašich diváckých zvyklostí doporučí novou zábavu. Díky rozhraní HDMI (High Definition Multimedia Interface) společnosti Samsung také získáte lepší možnosti připojení. Toto rozhraní umožňuje přenášet nekomprimovaný obsah ve vysokém rozlišení, takže si budete moci snadno a rychle užívat fotografie, filmy i hudbu. Přidejte službu Samsung Apps, vestavěné připojení Wi-Fi a funkci AllShare, která vám pomůže vytvořit úžasnou bezdrátovou domácí síť, a užívejte si obrovský výběr zábavy.


Zbavte se nepraktických a nevzhledných drátů a kabelů pomocí funkce Wi-Fi, zabudované do systému domácí zábavy Blu-ray od společnosti Samsung. Snadno nastavitelná funkce Wi-Fi umožňuje sdílení obsahu, takže vaše zábava získá novou úroveň. Nyní si můžete užívat čisté a propojené prostředí domácí zábavy, které bezproblémově přináší multimédia na velkou obrazovku.

Na běžných systémech domácí zábavy je k poslouchání zvuku z televizoru nutné připojit k přijímači samostatný optický kabel. Technologie HDMI ARC (Audio Return Channel) vám umožňuje snadno připojit kompatibilní zařízení na zpracování zvukového signálu televizoru bez optického kabelu. A díky dvěma vstupům HDMI mohou být vaše audiovizuální zařízení stále připojena, což je velmi praktický způsob využívání nových možností přehrávání zvuku.


Ozdobte svou domácnost stylovým systémem zábavyŠpičkový systém zábavy vyžaduje prvotřídní design, který mu umožní vyniknout. Systém domácí zábavy Blu-ray obsahuje reproduktory s otočnou hlavou, jejichž výkon a styl představují zcela nový rozměr. Tyto reproduktory dodají vaší domácnosti moderní vzhled a zcela jistě upoutají pozornost vašich návštěv. O kvalitě systému svědčí i jeho štíhlý, symetrický design s otvorem pro vkládání disků, nový vestavěný světelný efekt, snadné ovládání Emotional Touch a použité materiály. Tento systém vytváří pohodlnou, inspirativní a velice příjemnou atmosféru.
Rozbalit popis produktu
Obrázky produktů jsou pouze informativního charakteru.

Hodnocení zákazníků HT-D6750W

Hodnocení zákazníků

Peter

13.07.2012 v 8:53

Skvelý design. Hrá výborne. Bezproblémová inštalácia.

Nedostatky som nepostrehol žiadne.

100 %
Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?

Odysseus

07.03.2012 v 12:52

Zvuk,provedení - smart HUB

robustnost - není vhodné do malého pokoje

80 %
Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?

Jan Antoš

02.03.2012 v 9:22

Skvělé zpracování i zvuk.

Vše O.K.

100 %
Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?

nautivela

12.02.2012 v 15:07

Skvělý zvuk, zpracování

škoda, že nejde hledat v menu a přitom poslouchat radio nebo CD. Jinak bomba

80 %
Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?

vinsjiri

28.01.2012 v 21:36

Výborný zvuk, bezvadná technologie, dojem celkově výborný.

Zatím jsem nenašel.

100 %
Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?

PADRE

11.01.2012 v 7:06

Max. spokojnosť

Všetko ok

80 %
Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?

michal

28.12.2011 v 9:47

Super kvalitný výrobok

nič

100 %
Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?

sqorpio

15.12.2011 v 15:18

- kvalitny zvuk
- vysok výkon 1330 watt, vhodny aj na väčšie priestory
- naozaj podareny dizajn
- super obraz pri nastaveny bswise,
- zadne reproduktory su cez wifi, takže nezavadzaju káble

- otlačky kôli lesklim plastom
- trocha hlučnejsie načitanvanie DVD a blue-ray diskov
- nieje so to ozajstny 7.1 system, kedze je len 5 reproduktorov a subwofer

80 %
Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?

kalous17

28.10.2011 v 17:05

Kino má skvělí zvuk přehrávaní 3D bez problému. Lesklí povrch vypadá luxusně nevýhoda je že je vidět každý otisk :-)

Kinu v první dodávce chyběla bezdrátová karta takže nefungovaly zadní reproduktory. V druhé dodávce už bylo vše OK děkuji datartu za bleskovou výměnu.

80 %
Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?

Jerry

10.10.2011 v 7:22

Celkově jsem s tímto výrobkem velmi spokojen. Zatím jsem nepřišel na žádný problém.

Zatím nic

100 %
Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?
HT-D6750W 4.5 5 10
V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů