basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

Rozbalit popis produktu
Vše o produktu

Vše o produktu

Vše o produktu

3D videokamera HDC-SDT750 - první, která dá i vašim vzpomínkám třetí rozměr.

Začnete natáčet trojrozměrně již teď! Přehrávat můžete podle svých možností – dnes v 2D, zítra na novém 3D televizoru i s třetím rozměrem

Zkuste si naživo to, co bylo doteď jen výsadou profesionálu! S novou kamerou HDC-SDT750, první 3D Full HD videokamerou určenou pro běžné spotřebitele, si můžete bez obav troufnout na trojrozměrné záběry, jaké vznikají ve filmových studiích. Stačí nasadit 3D objektiv a vaše vzpomínky získají další rozměr. I bez objektivu pro natáčení ve 3D můžete počítat se záznamem v nejvyšší možné kvalitě Full HD. Nová kamera je totiž vybavena špičkovým tríčipovým 3MOS systémem se zdokonalenou technologií redukce šumu (NR), režimem progresivního snímání 1080 (1080/50p) a novým systémem hybridní stabilizace obrazu HYBRID O.I.S. Zkušení uživatelé ocení bohaté možnosti manuálního ovládání, začátečníci zase oblíbenou funkci iA (Inteligentní automatika), která nastaví všechny parametry tak, aby byl výsledek jednoduše perfektní.

Videokamera HDC-SDT750 je vybavena 3D konverzní předsádkou, která pořizuje souběžné záběry pro pravé a levé oko prostřednictvím svých dvou čoček. Pravý a levý záběr (každý s rozlišením 960 x 1.080 pixelů), který přichází do čoček, je zaznamenán metodou "vedle sebe" (side-by-side). Po nasazení objektivu a připojení k televizoru, který umožňuje 3D přehrávání metodou vedle sebe (side-by-side), můžete doma sledovat živé barevné 3D záběry. Je vyžadován televizor, který umožňuje přehrávání metodou vedle sebe (side-by-side), 3D brýle a zapojení kabelem HDMI.


Systém 3MOS disponuje 7,59 miliónu efektivních obrazových bodů (pixelů) pohyblivého záběru (2,53 megapixelů x3). Tento snímač odděluje světlo přijaté prostřednictvím objektivu na tři primární barvy -- červenou, zelenou a modrou, a zpracovává každou barvu nezávisle, aby se docílily záběry se značně zlepšenou kvalitou barev, podrobností a gradace ve srovnání se systémem snímače 1MOS. Objektiv F1.5 o velkém průměru, snímač 3MOS a systém Crystal Engine PRO zlepšily účinnost zachycování světla a poskytují zvýšenou citlivost a snížený šum, aby bylo možno pořizovat jasné záběry s malým šumem i ve špatných světelných podmínkách.


HYBRID O.I.S. představuje opticko/elektronický systém pro stabilizaci obrazu. Kromě rozmazání v důsledku svislých/vodorovných pohybů zápěstí také detekuje jemné rozmazání v důsledku svislých/vodorovných pohybů celého ramene a koriguje jej s použitím čočky v optickém systému a snímače v elektronickém systému. Při elektronické stabilizaci obrazu se pro potlačení zhoršení kvality obrazu využívá nepoužitá oblast snímače při zoomování. Výkonná korekce poskytuje krásné záběry i při fotografování v pohybu nebo při zoomování. Funkce Normal O.I.S. pracuje při nasazené 3D konverzní předsádce.
Přístroj HDC-SDT750 poskytuje výkonnější korekci proti chvění ruky díky funkci O.I.S. Lock (Zámek stabilizátoru). Stisknutím tlačítka O.I.S. Lock (Zámek stabilizátoru) na LCD monitoru se citlivost detekce rozmazání maximalizuje a všechny druhy pohybu videokamery jsou detekovány jako chvění ruky a zkorigovány. Funkce O.I.S. Lock (Zámek stabilizátoru) je ideální pro aplikace jako je například pozorování ptactva, při kterém je nezbytné zoomování při pevném úhlu. Ke značnému rozmazání dochází při vodorovném sledování objektu nebo při sklánění fotoaparátu, v důsledku pohybu korekční čočky.
Záznam 1.080/50p (Full-HD, 1.920 x 1.080, 50 progresivní) pracuje s přibližně dvojnásobkem informací ve srovnání se záznamem 1.080i (prokládaný) pro vytvoření vysoce kvalitního obrazu. Tak se minimalizuje "doznívání" obrazu a blikání, způsobené pohybem objektu a výsledkem je čistý, jasný a podrobný obraz. Na paměťovou kartu SDXC s kapacitou 64 GB lze zaznamenat přibližně 27 hodin a 30 minut obrazu s vysokým rozlišením 1.920 x 1.080i v režimu HE, a přibližně 5 hodin a 20 minut obrazu s vysokým rozlišením Full HD 1.920 x 1.080p v režimu 1.080/50p. Není dostupné po nasazení 3D konverzní předsádky.

Pro zobrazení videa si prosím povolte ve svém prohlížeči JavaScript.
Rozbalit popis produktu
Obrázky produktů jsou pouze informativního charakteru.
V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů
Zadáte-li číslo své iBOD karty, uvidíte u produktů, jakou slevu můžete získat.    
_______