basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

Vážení zákazníci, od 16.3.2020 máme dle nařízení vlády uzavřené všechny prodejny DATART. Proměnili jsme ale pro vás stovku našich prodejen na internetové výdejny, ve kterých trvale držíme tisícovky pečlivě vybraných modelů skladem a ve kterých platí přísné hygienické zásady.
Rozbalit popis produktu
Vše o produktu

Vše o produktu

Vše o produktu

Elegantní Full HD videokamera s pevným diskem 80GB, až 33hod nahrávání ve formátu AVCHD, a inteligentní protiotřesovou technologií. Nahrávejte své videozážitky na pevný disk o kapacitě 80GB nebo na paměťové karty microSD/microSDHC. S objektivem KONICA MINOLTA nabízí dvacetinásobný optický zoom a 200x digitální zoom. Nechybí stabilizátor obrazu, který zajistí, že všechny vaše záběry budou ostré a neroztřesené. Podporována je i funkce sekvenčního záznamu (time laps) a záznamu při detekci pohybu. Kamera disponuje také funkcí pro automatické rozpoznání lidské tváře. Pro kontrolu natáčené scény dobře poslouží 2,7palcový LCD displej s rozlišením přes 120tisíc obrazových bodů. Menu videokamery je plně české a všechna nastavení tak s pomocí dodávaného českého manuálu zvládne opravdu každý.

Rozbalit popis produktu
Obrázky produktů jsou pouze informativního charakteru.
V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů