basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

Vážení zákazníci, od 16.3.2020 máme dle nařízení vlády uzavřené všechny prodejny DATART. Proměnili jsme ale pro vás stovku našich prodejen na internetové výdejny, ve kterých trvale držíme tisícovky pečlivě vybraných modelů skladem a ve kterých platí přísné hygienické zásady.

Hodnocení zákazníků

Libor
25.04.2011 v 21:47
80 %

Skladnost a kvalita obrazu,rychlost spouštění.

Slabší zvuk a ovládání.

Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?
Další hodnocení zákazníků
Rozbalit popis produktu
Vše o produktu

Vše o produktu

Vše o produktu

Zachyťte skutečnou krásu každého okamžiku ve vysokém rozlišení. Při nahrávání v rozlišení 1920x1080 Full HD zachytíte mimořádnou krásu každého okamžiku v bohatých, přirozených barvách a s hlubokými, dynamickými detaily. Video nahrané v rozlišení Full HD si při přehrávání na televizorech a monitorech podporujících toto rozlišení zachová neuvěřitelnou intenzitu obrazu a poskytne vám i vaší rodině příjemnější zážitek. Nechejte zoom, ať chodí za vás. Díky 20x optickému zoomu vás kamera Samsung přiblíží k dění tak, jak potřebujete. Každý obraz bude dokonalý a vy budete moci nahrávat domácí video bohatší na emoce. Špičkový objektiv Schneider KREUZNACH ve videokameře Samsung je vybaven zdokonaleným inteligentním optickým stabilizátorem obrazu, který eliminuje důsledky chvějících se rukou nebo pohybů těla. K dispozici je vám rozlišení 4,7 megapixelů, se kterým si užijete to nejlepší z obou světů. Vysoce kvalitní digitální fotografie a video v rozlišení Full HD ožijí s neuvěřitelnou hloubkou barev a detailů a vy budete moci zaznamenávat a sdílet své digitální zážitky až za hranice své představivosti.

Pro zobrazení videa si prosím povolte ve svém prohlížeči JavaScript.
Rozbalit popis produktu
Obrázky produktů jsou pouze informativního charakteru.

Hodnocení zákazníků HMX-H200

Hodnocení zákazníků

Libor

25.04.2011 v 21:47

Skladnost a kvalita obrazu,rychlost spouštění.

Slabší zvuk a ovládání.

80 %
Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?
HMX-H200 4.0 5 1
V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů