basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

Vážení zákazníci, od 16.3.2020 máme dle nařízení vlády uzavřené všechny prodejny DATART. Proměnili jsme ale pro vás stovku našich prodejen na internetové výdejny, ve kterých trvale držíme tisícovky pečlivě vybraných modelů skladem a ve kterých platí přísné hygienické zásady.

Hodnocení zákazníků

Lukes
16.09.2010 v 19:57
60 %

Výdrž baterie je velmi malá...Nejlépe zakoupit výkonnější hned...

Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?
Další hodnocení zákazníků
Rozbalit popis produktu
Vše o produktu

Vše o produktu

Vše o produktu

Elegantní a kompaktní videokamera se záznamem na dvě SD karty, s inteligentní protiotřesovou technologií, technologií Super Lolux pro mimořádnou citlivost při nízkém osvětlení a 39 násobným optickým zoomem. Kamera disponuje kvalitním objektivem KONICA-MINOLTA a senzorem 1/6palce s rozlišením 0,8Mpix. Kromě klasického videozáznamu můžete pořizovat také statické fotografie v rozlišení 832x624 obrazových bodů. Pro ruční kamery nesmí chybět funkce stabilizace obrazu, v podání tohoto modelu - elektronická. Zvláštní funkcí kamry je možnost nahrávat na dvě paměťové karty. Přechod z jedné karty na druhou je naprosto plynulý. Neztratíte tak cenné okamžiky při výměňování paměťové karty. Kromě 39násobného optického zoomu se vám nabízí i 900násobný digitální zoom, díky kterému přiblížíte i opravdu velmi vzdálené objekty či scény. vše můžete ovládat i kontrolovat na dotykovém 2,7palcovém LCD displeji, který je výklopný a nastavitelný v mnoha úhlech.

Rozbalit popis produktu
Obrázky produktů jsou pouze informativního charakteru.

Hodnocení zákazníků GZ-MS210B

Hodnocení zákazníků

Lukes

16.09.2010 v 19:57

Výdrž baterie je velmi malá...Nejlépe zakoupit výkonnější hned...

60 %
Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?
GZ-MS210B 3.0 5 1
V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů