basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

Vše o produktu

Vše o produktu

Vše o produktu

"ST5500 je vybaven dostatečným množstvím inovativních funkcí a výkonných vylepšení, aby poskytoval vše, co požadujete od kompaktního fotoaparátu. Pořízení autoportrétu pro vaši oblíbenou sociální síť nebo filmování se zábavnými efekty je s ST5500 jednoduché. Díky 3,7"" širokoúhlému dotykovému displeji AMOLED se živým zobrazením a podporou 1.152 miliónu barev bude uchování každého momentu na fotografii nebo videu s vysokým rozlišením stejně snadné jako brilantní. A s pokročilými funkcemi pro bezdrátové připojení je přenášení a odesílání těchto momentů na Internet neuvěřitelně jednoduché. Design fotoaparátu ST5500 je souborem neuvěřitelně užitečných, ale zároveň úžasně stylových inovací, díky nimž vyniká mezi ostatními. K těmto inovacím patří pohodlně nakloněná spoušť přizpůsobená vašemu prstu nebo elegantní velký objektiv pro stylové zaměřování. Tělo ST5500 se vyznačuje ladnými, plynulými liniemi. Fotoaparát také drží postavený v úhlu 7 stupňů, což usnadňuje pořizování autoportrétů. Pošlete svůj legrační autoportrét svému nejlepšímu kamarádovi, nahrajte video s tančícím tatínkem na YouTube nebo si prohlížejte své nejlepší záběry na televizoru s velkou obrazovkou. A to všechno bezdrátově. Jak na to? Pomocí funkce Bluetooth ve fotoaparátu ST5500 můžete okamžitě odeslat fotografii do jiného mobilního telefonu. Nebo se spolehněte na připojení Wi-Fi a odešlete snímek e-mailem přímo z fotoaparátu nebo jej jednoduše nahrajte na službu Picassa, Facebook či samsungimaging.com. Můžete dokonce nahrát video, které jste právě natočili, na službu YouTube. A pomocí technologie ALLShare lze fotoaparát připojit bezdrátově k televizoru s velkou obrazovkou a spravovat, prohlížet a sdílet fotografie jednoduše z pohodlí vaší pohovky."

Ikonický vzhled, inovativní výkonPři prohlížení perfektních obrázků ve vysokém rozlišení na 3,7" širokoúhlém dotykovém displeji AMOLED s podporou 1.152 miliónu barev hned poznáte, že vaše fotografie budou jedinečné. Tento displej nabízí široký úhel pohledu 180° a velice živé barvy, a to i na jasném světle nebo za nepříznivého osvětlení. Navíc redukuje rozmazání obrazu. Své snímky tedy uvidíte přesně tak, jak budou vypadat. A díky rychlé odezvě displeje nebudete muset čekat, než se fotografie zobrazí.Díky uživatelskému rozhraní Smart Gesture je správa fotografií hračkou. Zabudovaný snímač zrychlení převádí vaše gesta na příkazy. Fotografie můžete procházet pouhým nakloněním fotoaparátu na stranu - není nutné tisknout žádné tlačítko! Nelíbí se vám některý snímek? Nakreslete na displej písmeno X nebo jím otočte a puf - snímek se vymaže. Můžete také snadno a bez použití tlačítek měnit režimy a vytvářet prezentace.
Proměňte jakýkoli okamžik v dokonalou vzpomínku a profesionální fotografii. Ať je v záběru pár přátel ze včerejšího večírku nebo měsíční odraz na jezeře, funkce Smart Auto 2.0 (fotografie a video) okamžitě analyzuje hlavní prvky kompozice a automaticky vybere z mnoha různých fotografických režimů nebo režimů videa, aby byl snímek dokonalý. A protože život není statický, funkce sledování objektů zachytí objekty, které nemohou nebo nechtějí zůstat v klidu.
I sebemenší záchvěv dokáže pokazit snímek. Řešením je duální stabilizace obrazu. Společnost Samsung zkombinovala převratnou technologii mechanismu optické stabilizace obrazu (OIS) s nejpokročilejšími algoritmy digitální stabilizace obrazu (DIS). Výsledkem je ostrý obraz za všech podmínek. Ať fotíte při nízkém osvětlení, zoomujete nebo se vám zkrátka jen třesou ruce, vaše fotografie budou ostré a zřetelné. Fotoaparát Samsung jednoduše fotí neotřesitelně dobře.


Inteligentní filtr Samsung, a efekty objektivu a barevné efekty propůjčí vašim fotografiím a videu umělecký nádech. Filtr Miniatura dodá objektům miniaturní vzhled, filtr Viněta vytváří poutavý kompoziční kontrast a filtr Rybí oko zajímavým způsobem zkreslí video. A barevné efekty - Skica a Odstranění mlhy - přidají fotografiím expresivní nebo velice živý výraz. Buďte kreativní s fotoaparátem Samsung!


Do fotoaparátu ST5500 je zabudována inovativní technologie společnosti Samsung pro inteligentní rozpoznávání tváří, pomocí níž fotoaparát automaticky upraví expozici a zaostří až na 20 obličejů. Fotoaparát také může vybrat ve fotoalbu nejčastěji fotografované tváře a zaostřit na ně. Funkce inteligentního rozpoznávání tváří dále umožňuje rychle vyhledávat osoby v albu, aniž byste museli procházet fotografie jednu po druhé.
Funkce Smart Album automaticky uspořádá fotografie podle typu, data, barvy, týdne a tváří, takže snadno najdete konkrétní snímek mezi 2.000 ostatními. Tato funkce hledá za vás. Umí dokonce vyhledávat tváře!Rozbalit popis produktu
Obrázky produktů jsou pouze informativního charakteru.
V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů
Zadáte-li číslo své iBOD karty, uvidíte u produktů, jakou slevu můžete získat. Za jakýkoliv nákup vám ibody na tuto kartu také přičteme:    
_______