basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

Vše o produktu

Vše o produktu

Vše o produktu

Ať fotografujete autoportrét ve svém obývacím pokoji nebo pózujete s přáteli na dovolené, s novým fotoaparátem PL100 se snímek vždy podaří. Díky dvěma dynamickým displejům uvidíte záběr ještě před pořízením na zadním TFT displeji o úhlopříčce 2,7palců a s podporou 230 000 barev a na předním displeji o úhlopříčce 1,5palce, takže se můžete usmívat do objektivu a zároveň být fotografem. PL100 dokonce umí vytvořit záběr automaticky a pořídit snímek za vás, čímž dokonale zachytí okamžik. Můžete se také rozloučit se stativem, protože tělo fotoaparátu je navrženo tak, aby jej bylo možné naklonit dozadu při fotografování autoportrétu. Přidejte ještě funkci Smart Auto, která rozpoznává scénu, abyste získali fotografii podle svých představ, a výsledkem bude spolehlivý nástroj na uchování vzpomínek. Kdo by potřeboval profesionálního fotografa, když máte PL100? Duální 2,7palcový LCD displej přináší jednodušší způsob pořizování dokonalých autoportrétů. Pomocí předního 1,5palcového LCD displeje uživatelé uvidí svůj autoportrét, ještě než jej vyfotografují. Rychlé horní tlačítko poskytuje snadný přístup k funkcím na předním displeji, jako je autoportrét (fotografie a video), režim Děti a Snímek dvojice.

Pořízení skvělého snímku nebylo nikdy tak snadné

Kdo by potřeboval profesionálního fotografa, když máte PL100? Duální 2,7" LCD displej přináší jednodušší způsob pořizování dokonalých autoportrétů. Pomocí předního 1,5" LCD displeje uživatelé uvidí svůj autoportrét, ještě než jej vyfotografují. Rychlé horní tlačítko poskytuje snadný přístup k funkcím na předním displeji, jako je autoportrét (fotografie a video), režim Děti a Snímek dvojice. Zapózujte s kamarádem a funkce Snímek dvojice vás automaticky rozpozná a vyfotografuje. Není nutné tisknout spoušť, a tak nehrozí, že byste rozhýbali fotoaparát.


Stylový design umožňující naklonění o 7 stupňů

Jemné zbarvení fotoaparátu PL150 doplní váš styl, zatímco novativní tělo s možností naklonění dozadu usnadňuje pořizování autoportrétů bez použití stativu.


Přibližte se bez sebemenšího pohybu

12,2 megapixelový fotoaparát Samsung je další generací kompaktních fotoaparátů s vysokým rozlišením. Přichází plně vybaven 12,2 megapixelovým snímačem CCD a výkonným 3x optickým zoomem. Vedle toho tento fotoaparát dokáže vytvářet úžasně podrobné snímky, které lze použít i k tisku plakátových fotografií.
Video v kvalitě VGA. Nyní v kompaktním fotoaparátu

Dáváte-li přednost statickým snímkům před videem, ale chcete si nechat možnost výběru (a videokameru doma), je PL100 přesně pro vás. Získáte video v kvalitě 640 x 480 pixelů, 30 snímků za sekundu. Můžete použít i 3x optický zoom a vše přiblížit. A v případě rizika můžete nahrávání pozastavit. Nemusíte se ničeho vzdát, snad jen nošení videokamery.

Otřesy nejsou na překážku

I sebemenší záchvěv dokáže pokazit snímek. Řešením je digitální stabilizace obrazuve fotoaparátu PL100. Digitální stabilizace obrazu zajistí ostrý obraz za všech podmínek. Ať fotíte při nízkém osvětlení, zoomujete nebo se vám zkrátka jen třesou ruce, vaše fotografie budou ostré a zřetelné. PL100 jednoduše fotí neotřesitelně dobře.


Systém Perfektní portrét

S naším jedinečným systémem Perfektní portrét můžete vytvářet krásné portrétní snímky za všech podmínek a v každém okamžiku.Rozbalit popis produktu
Obrázky produktů jsou pouze informativního charakteru.
V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů
Zadáte-li číslo své iBOD karty, uvidíte u produktů, jakou slevu můžete získat. Za jakýkoliv nákup vám ibody na tuto kartu také přičteme:    
_______