Rozbalit popis produktu
Vše o produktu

Vše o produktu

Vše o produktu

digitální kompakt • 20,2Mpx snímač CMOS velikosti 1,0" • objektiv Canon 10,2 – 30,6 mm (ekv. 28 – 84 mm) se světelností f/2,0 – f /4,9 • zoom: optický 3×, ZoomPlus 6×, digitální 4×, kombinovaný 12× • obrazový procesor DIGIC 6 s technologií iSAPS • stabilizace obrazu • LCD displej • korekce červených očí • Full HD video • podpora Wi-Fi a NFC • rozměry 98 × 57,9 × 30,8 mm • hmotnost: 209 g

Canon PowerShot G9 X, černáCanon PowerShot G9 X, černá

Zaznamenejte si svůj život. V dnešní době sociálních médií jsou fotografie a videa rozšířenější než kdy dřív. Lidé často využívají k focení své telefony, které ale nedosahují kvalit klasických fotoaparátů. Značka Canon přichází s chytrým řešením pro všechny, kteří chtějí mít po ruce lehký a malý, leč mocný nástroj, který jejich životní zážitky zvěční kvalitně a ostře.

Kompaktní fotoaparát Canon PowerShot G9 X zaujme na první pohled již svým elegantním designem s oblými tvary. Jeho pravá síla se však skrývá ve funkcích, které svému majiteli přístroj nabízí. Ať už plánujete výlet do přírody, nebo jdete na koncert, fotoaparát vás nezklame. Snímky jsou ostré a čisté i ve snížených světelných podmínkách. Dosáhnete toho zásluhou velkého 20,2MPx snímače a špičkovou optikou, na které si Canon zakládá. K výborné ostrosti a zvýšené kvalitě výsledných snímků napomáhá také optický stabilizátor, který vám umožní vytvářet nádherné fotografie třeba jen jednou rukou.

 

Profesionál, kterého můžete vzít do kapsy.

 

Moderní využití

Canon PowerShot G9 X, černáSvé kreativní výtvory můžete sdílet s ostatními ihned, aniž byste museli čekat, až se dostanete domů ke svému počítači. Zabudovaná technologie NFC a podpora Wi-Fi vám přístroj připojí k chytrému telefonu a tabletu pouze jedním klepnutím. A když mluvíme o kreativních výtvorech, myslíme to vážně. Režim Kreativní záběr automaticky zanalyzuje vámi zvolenou scénu a vytvoří pět dalších snímků s jedinečnou kompozicí, odlišným filtrem a zaostřením tak, abyste si vybrali tu nejlepší možnost, kterou světu chcete prezentovat.

 

Život ve Full HD

Canon PowerShot G9 X, černáNatáčení nekvalitních videí na mobil už není v módě. Dopřejte svým přátelům a rodině video momentky z vašich dobrodružství, které jim ještě lépe přiblíží to, co vy zažíváte na vlastní kůži. Fotoaparát umožňuje natáčet kvalitní videa ve Full HD. Využívá přitom pokročilého dynamického IS, který obraz stabilizuje. Videa tak budou ostrá a neroztřepaná, ať už je natáčíte staticky, nebo jste při tom v pohybu.

 

Ovládání pro každého

Canon PowerShot G9 X, černáFotoaparát má na zadní straně zabudován velký displej, na kterém si dotykem snadno nastavíte požadované funkce a režimy, které chcete při tvorbě fotografií nebo videí využívat. Kloubí v sobě klasiku kroužkového ovládání a moderní dotykové technologie, která je v dnešní době chytrých telefonů a tabletů zcela běžnou záležitostí pro všechny generace.

 

 

Rozbalit popis produktu
Obrázky produktů jsou pouze informativního charakteru.
V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů