basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

Vše o produktu

Vše o produktu

Vše o produktu

Fotoaparát PowerShot G11 byl navržen pro dosažení výjimečné kvality obrazu a nabízí profesionální flexibilitu díky vysoce citlivému 10,0megapixelovému snímači, vynikajícímu širokoúhlému objektivu a 2,8palcovému výklopnému displeji LCD. Pro snímání perfektních portrétů obsahují technologie detekce obličeje společnosti Canon funkce detekce tváře se samospouští a výběr a sledování obličeje, které sledují zaostření na zvolenou osobu ve snímku. Obsahují také technologie detekce pohybu společnosti Canon, která potlačuje rozostření, automatické zaostřování a automatické expozice pro přesné zaostření a expozici i u pohyblivého objektu. Inteligentní automatický režim analyzuje jas, kontrast, vzdálenost, zabarvení a pohyb fotografovaného objektu. Inteligentní technologie detekce scény pak provede volbu z 22 typů scény a pro dosažení co nejlepšího výstupu zvolí optimální nastavení. Mezi 27 specializovanými režimy snímání jsou i režimy okamžitého snímání a filmy VGA. Plnou kreativní kontrolu umožňuje aparát PowerShot G11 s režimem plně ručního ovládání. Snímání ve formátu RAW vám dává maximální kontrolu při úpravách po fotografování. Podpora softwaru Digital Photo Professional (DPP) společnosti Canon umožňuje uživatelům digitálních fotoaparátů SLR integraci fotoaparátu PowerShot G11 do jejich pracovních postupů.

Displej LCD s úhlopříčkou 7 cm (2,8") s variabilním úhlem natočení

Displej PureColor II VA LCD s variabilním úhlem natočení nabízí výjimečný kontrast a podání barev. Lze ho upravit tak, aby dobře sloužil i při fotografování v nezvyklých úhlech.
Systém HS System s vysoce citlivými 10megapixelovými snímači CCD a procesorem DIGIC 4Systém HS System představuje výkonnou kombinaci vysoce citlivého snímače a nejnovějšího procesoru DIGIC 4, která umožňuje výrazně lepší záznam za horších světelných podmínek. Vyšší hodnota ISO omezuje nutnost používat blesk a umožňuje fotografovat s kratšími časy závěrky. Díky tomu se redukuje rozmazání pohyblivých fotografovaných objektů.


28 mm širokoúhlý objektiv, 5× zoom


Vysoce kvalitní originální objektiv Canon s ohniskovou vzdáleností 28-140 mm (ekvivalent k 35mm filmu) je dostatečně flexibilní a obraz zřetelný. Optický stabilizátor obrazu umožňuje až 4krokovou korekci fotoaparátu.
Plná kontrola

Fotoaparát PowerShot G11 je vybaven plně manuálním režimem s formátem RAW, který dává uživateli plnou kontrolu nad procesem úpravy po pořízení snímku; a díky podpoře aplikace Digital Photo Professional (DPP) společnosti Canon mohou uživatelé digitálního fotoaparátu SLR zapojit PowerShot G11 do stávajícího postupu produkce.
Režim Smart Auto

Inteligentní automatický režim Smart Auto používá technologii detekce scény, aby nalezl vhodnou scénu z 28 možných a vybral nejlepší výsledek. Inteligentní expozice s bleskem důmyslně ovládá blesk a jeho využívání.

Filmy HD a HDMI

Kromě fotografování statických snímků ve vysoké kvalitě umí fotoaparát PowerShot G11 pořizovat také videozáznam HD s rozlišením 720p a stereozvukem. Výsledný film lze přehrávat bez ztráty kvality pomocí konektoru HDMI.

Rozbalit popis produktu
Obrázky produktů jsou pouze informativního charakteru.
V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů
Zadáte-li číslo své iBOD karty, uvidíte u produktů, jakou slevu můžete získat. Za jakýkoliv nákup vám ibody na tuto kartu také přičteme:    
_______