tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

Hodnocení zákazníků

Brux
27.05.2012 v 11:07
100 %

Jednoduchost ovládání, kvalita výrobku.

Desing

Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?
Další hodnocení zákazníků

Vše o produktu

Fotoaparát PowerShot A3300 IS je zabalen do elegantního kovového těla a zachytí vše v ohromujících 16megapixelových detailech. Dynamický stabilizátor obrazu zajišťuje, že filmy v rozlišení HD jsou ostré a plynulé.

V kapesní velikosti a vybavený spoustou funkcí

16,0 megapixelu
Snímač s velmi vysokým rozlišením vytváří snímky ohromující kvality a umožňuje tisknout velmi velké výtisky nebo ořezávat snímky pro dosažení požadované kompozice.
Širokoúhlý objektiv 28 mm s 5násobným zoomem
Širokoúhlé zorné pole při ohniskové vzdáleností 28 mm poskytuje větší možnosti pro pořízení širokých snímků krajin nebo v interiérech, zatímco funkce teleobjektivu s 5násobným optickým zoomem umožňuje uživateli přiblížit detaily a zvolit kreativněji záběr.Optický stabilizátor obrazu
Optický stabilizátor obrazu umožňuje výkonu tohoto fotoaparátu skutečně vyniknout. Kompenzací otřesů fotoaparátu v náročných podmínkách, jako jsou slabší osvětlení nebo fotografování s nastavením velkého přiblížení, stabilizátor obrazu pomáhá vždy pořídit méně rozmazané snímky obsahující všechny detaily.Režimy Smart Auto a Snadno a funkce Rady a tipy

Zásluhou režimu Smart Auto můžete pořizovat skvělé fotografie pouhým stisknutím tlačítka. Fotoaparát automaticky vybere nejvhodnější scénu z 32 možných a použije nejlepší nastavení pro pořízení dokonalého snímku. Režim Snadno vám zabrání, abyste náhodně změnili nastavení, zatímco funkce Rady a tipy poskytne stručné vysvětlení funkcí fotoaparátu.


Filmy v rozlišení HD (720p) s dynamickým stabilizátorem obrazu
Fotoaparát PowerShot A3300 IS se vyznačuje pořizováním videa v rozlišení 720p, které umožňuje zaznamenat scény v kvalitě HD (High Definition). Dynamická stabilizace obrazu používá optický stabilizátor obrazu k omezení chvění filmových záběrů pořízených za pohybu, například pokud jdete v blízkosti snímaného objektu.


Ovládání s živým náhledem a kreativní filtry
Ovládání s živým náhledem umožňuje snadno upravit různá nastavení snímků při volbě kompozice snímku. Šest kreativních filtrů, včetně filtrů Efekt miniatury a Efekt hravého fotoaparátu, vytváří působivé výsledky a podněcuje vaši představivost.Displej LCD s úhlopříčkou 7,5 cm (3,0")
Velká obrazovka činí potěšení z prohlížení a sdílení snímků za libovolných světelných podmínek. Objekty se zobrazí v živých detailech, což dává uživateli větší jistotu při volbě záběru a kompozice.Detekce obličeje a automatická korekce jevu červených očí
Technologie detekce obličeje detekuje až 35 obličejů v jediném záběru a zajišťuje, že osoby zůstanou zaostřené a s optimálním jasem. Červené oči jsou automaticky odstraněny ihned po pořízení snímku nebo při přehrávání.


Procesor DIGIC 4 Procesor DIGIC 4 řídí citlivé ovládání, dokonalou kvalitu snímků a reprodukci barev. Vylepšená funkce redukce šumu zaručuje čistější snímky s vysokou mírou podrobností, a to dokonce i při vysokých citlivostech ISO.

Technické parametry CANON PowerShot A3300 IS - stříbrný

Paměť
Paměťová karta SD/SDHC/SDXC
Displej
LCD displej 3,0 ''
Objektiv
Světelnost objektivu f/2,8 až f/5,9
Nejdelší ohnisko 5,9 mm
Nejkratší zaostření 3 cm
Funkce
Redukce červených očí Ano
Samospoušť Ano
Bodové měření Ano
Manuální funkce Ano
Výstupy
TV výstup Ano
Barva
Barva stříbrná
Rozměry a hmotnost
Šířka 9,51 cm
Výška 5,67 cm
Hloubka 2,39 cm
Hmotnost 0,15 kg
Ostatní parametry
Konektory Speciální konektor Hi-Speed USB (MTP, PTP) (kompatibilita s Mini-B), Výstup A/V, speciální konektor (PAL/NTSC)
Napájení Dobíjecí li-Ion baterie NB-8L (baterie a nabíječka jsou součástí dodávky)
Barva stříbrná
Záruční doba 24 měsíců
Výrobce CANON
Kategorie Digitální fotoaparáty CANON
Prohlédnout si více vlastností produktu

Hodnocení zákazníků CANON PowerShot A3300 IS - stříbrný

Dáda

09.02.2013 v 13:03

Zatím jsem velice spokojena, krásné fotky, používám program děti a zvířata a musím říci že děti jsou furt v pohybu a nepostojí, ale foto je čisté, super natáčí video, krásné čisté....jednoduché ovládání, kovový trup..

zatím nic

88 %
Celková spokojenost
Kvalita fotografie
Ovládání
Konektivita
Poměr cena/výkon
Pomohla Vám recenze?

Pavel Veselý

14.08.2012 v 15:25

Objektivně ještě nejsem schopen po několika desítkách fotek výrobek ohodnotit.
Vyhovuje mi jednoduché ovládání a rozměry fotoaparátu.

Zatím jsem nezjistil, čím by mi výrobek nevyhovoval.

80 %
Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?

dedochova

10.08.2012 v 7:58

velký displej, ostré snímky, lehký do ruky

-

100 %
Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?

velkyking

31.07.2012 v 13:38

vynikající fotky
ovládání
displej

nevím

100 %
Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?

Brux

27.05.2012 v 11:07

Jednoduchost ovládání, kvalita výrobku.

Desing

100 %
Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?
CANON PowerShot A3300 IS - stříbrný 4.6 5 5
V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty
X