basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

Rozbalit popis produktu
Vše o produktu

Vše o produktu

Vše o produktu

univerzální bezdrátový dámský zastřihovač • pro aplikaci za sucha i za mokra • pro choulostivé partie • tři výměnné zastřihovací hlavy • výdrž baterie 30 minut • ergonomický design • kosmetická taštička součástí balení

REMINGTON WPG 2000C 6v1

REMINGTON WPG 2000C 6v1

Užijte si maximální péči! Univerzální a velmi praktický zastříhovač značky Remington nabízí hned šest funkcí v jednom zařízení. To je určeno především pro dámy, které touží po opravdu citlivé péči i o nejchoulostivější partie. Ve výsledku se jedná o velmi účinný nástroj pro odstranění všech nežádoucích chloupků. Součástí výbavy je detailní zastřihovač, dále miniscreen zastřihovací hlava či Arc nástavec.

Díky tomu, že se jedná o bezdrátový přístroj, je jeho použití opravdu ergonomické, ať jste kdekoliv. Vodotěsný kryt zaručuje možnost použití dokonce i při sprchování, ale stejně tak kvalitních výsledků docílíte na sucho. Součástí balení je i čistící štěteček. Design je vyvinut pro opravdu přirozené držení. Decentní bílo-fialové provedení se hodí do každé dámské výbavy.

Bezdrátový provoz

Díky integrovanému akumulátoru je zajištěno velmi pohodlné použití i mimo dosah elektrické sítě. Baterie vydrží spolehlivě udržovat přístroj v chodu po dobu až 30 minut, přičemž nabíjení trvá 16 hodin. Přístroj tak můžete vzít sebou třeba i na dovolenou a pokud je baterie dopředu nabitá, není nutné složitě hledat zásuvku. Baterie je bohužel typu NiMH, takže trpí paměťovým efektem.

Nástavce

Velkou výhodou tohoto přístroje je především jeho univerzálnost. Jelikož je k dispozici několik zastřihovacích nástavců, jsou zajištěny opravdu široké možnosti použití. Precizní zastřihovač s hřebenem umožňuje volbu délky chloupků 1 až 4 mm, k dispozici jsou celkem dva zastřihovací hřebeny. MiniScreen holicí hlava umožňuje dokonalou depilaci.  A takzvaný Arc detailní zastřihovač se postará o nejcitlivější partie, případně místa těžko dosažitelná.

Praktické použití

Přístroj není praktický pouze díky bateriovému provozu, ale také svým ergonomickým tvarováním, díky kterému se dobře a přirozeně drží. Dokonalá vodotěsnost slibuje praktické využití například ve vaně či ve sprše. Ideální je pak kombinace s teplou vodou. Teplá voda uvolňuje a zklidňuje. Teplo podporuje váš krevní oběh a zvyšuje komfort při holení, protože mírně znecitlivuje pokožku. Následné čištění je pak výrazně jednodušší.

Doplňující informace

• univerzální dámský zastřihovač
• akumulátorový provoz
• tři výměnné zastřihovací hlavy
• pro suché i mokré použití

Rozbalit popis produktu
Obrázky produktů jsou pouze informativního charakteru.
V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů