basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

Vážení zákazníci, od 16.3.2020 máme dle nařízení vlády uzavřené všechny prodejny DATART. Proměnili jsme ale pro vás stovku našich prodejen na internetové výdejny, ve kterých trvale držíme tisícovky pečlivě vybraných modelů skladem a ve kterých platí přísné hygienické zásady.
Rozbalit popis produktu
Vše o produktu

Vše o produktu

Vše o produktu

Moderní značkový DVD rekordér s pevným diskem. Díky přítomnosti 250GB pevného disku je možné spoustu nahrávek uchovávat bez toho, aniž byste je vypalovali na DVD. Výhodou tohoto systému je pochopitelně možnost smazat vybrané nahrávky či jejich organizace bez nutnosti manipulace s médii či zbytečného opotřebovávání vypalovacího laseru. Rekordér si však bez problémů poradí s médii DVD (i DL a RAM) to při nahrávání i přehrávání. Přehrát navíc dokáže také libovolné CD (VCD, SVCD) na kterých můžete mít uložen i digitální obsah jako jsou MP3 či WMA soubory a také video ve formátu DivX. Kompatibilní s Dolby Digital a DTS. Při nahrávání můžete využít různých režimů záznamu podle místa na pevném disku. K výběru jsou XP, SP, LP, EP a MLP. Platí, že čím objemnější záznam, tím větší kvalita. Zajímavostí je integrovaný DVB-T tuner, který vám umožní sledování pozemního digitálního vysílání volných programů.

Rozbalit popis produktu
Obrázky produktů jsou pouze informativního charakteru.
V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů