basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

Vážení zákazníci, od 16.3.2020 máme dle nařízení vlády uzavřené všechny prodejny DATART. Proměnili jsme ale pro vás stovku našich prodejen na internetové výdejny, ve kterých trvale držíme tisícovky pečlivě vybraných modelů skladem a ve kterých platí přísné hygienické zásady.
Rozbalit popis produktu
Vše o produktu

Vše o produktu

Vše o produktu

Čistička vzduchu Airfree, určená pro domácí použití a vhodná nejenom pro alergiky. Jeden přístroj dokáže spolehlivě pracovat v místnosti o velikosti cca 16m čtverečních a provádět zde aktivní čištění veškerého vzduchu. Díky unikátní technologii dokáže ze vzduchu odstranit až 99,9% organických částic a vzduch tak sterilizovat. Není nutno dokupovat žádné náplně ani vůně. Čistička má absolutně tichý chod.

AirFree E40

AirFree

Moderní a účinná filtrace vzduchu značky AirFree, která revolučním způsobem redukuje znečištění vzduchu v místnosti až o 99,9 % . To vše bez jakékoli speciální náplně a v naprosté tichosti díky absenci ventilátorů a pohyblivých součástí. Čistič nepoužívá ani žádný průchozí filtr, takže je jeho funkčnost zaručena na dlouhou dobu bez nutnosti obsluhy. Jen těžko je možné najít stejně účinný přístroj.

AirFree ničí všechny organické nečistoty ze vzduchu tím nejúčinnějším, co existuje – ohněm. Vzduch sterilizuje při vysoké teplotě a vrací zpět do místnosti. Zajímavý je nízký příkon, který slibuje také nízkou energetickou náročnost. Bílé provedení plastového těla se hodí do každého interiéru, vše je decentně doplněné zeleným perforovaným krytem.

Systém čištění vzduchu

Velmi účinná technologie čištění vzduchu je založena na principu okamžitého zahřátí vzduchu v keramickém stabilizátoru na 204 °C. Tím je zaručena absolutní redukce pylů, virů, bakterií, roztočů, plísní, hub, hniloby a mikroorganismů. To vše bez jakýchkoli výměnných filtrů či náplní. Systém je proto dokonale bezúdržbový.

Vyčištěný vzduch pak odchází zpět do místnosti. Samozřejmě nechybí ani ochrana proti popálení či přehřátí.

Tichý chod

Díky konstrukci bez pohyblivých součástí, tedy například ventilátoru, je přístroj naprosto neslyšný. Můžete jej mít proto spuštěný třeba při sledování televize a nebudete o něm vůbec vědět. Doba náběhu je pouhých 15 minut od zapojení do sítě, je tedy velmi efektivní.

Dlouhodobé používání také snižuje podíl ozónu v ovzduší, který může být ve větších koncentracích škodlivý.

Rozdíly v modelech

V naší nabídce naleznete dva typy AirFree. Liší se pouze výkonem:

• AirFree E40 – příkon 40 W, spotřeba 0,96 kWh za den, pro místnosti 16 m2
• AirFree E60 – příkon 45 W, spotřeba 1,08 kWh za den, pro místnosti 24 m2

Jahodový test

Na ukázku funkčnosti a účinnosti tohoto přístroje výrobce připravil jednoduchý test na jahodě. Jelikož se jedná o ovoce, které poměrně rychle podléhá zkáze, je ideální na test čistoty vzduchu.

Po 10 dnů byla jahoda uskladněna v místnosti, kde za pomoci této čističky docházelo k čištění vzduchu. Po skončení této doby sice byla jahoda v počáteční fázi hniloby, nicméně bez vlivu čističky byl proces hniloby ve výrazně vzdálenější fázi včetně plísní. Více se dozvíte ve videu níže, pokus s jahůdkou začíná od třetí minuty.

Doplňující informace:

• aktivní čistička vzduchu
• technologie ohřátí na 204°C
• bezhlučný provoz
• bez nutnosti použití filtrů a náplní
• účinnost až 99,9 %
• v nabídce dva modely s rozdílným příkonem


Rozbalit popis produktu
Obrázky produktů jsou pouze informativního charakteru.
V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů