basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

Hodnocení zákazníků

Vladimír Řehoř
18.05.2011 v 8:37
100 %

skvělý chladicí i mrazící výkon, polštářky proti kazení zeleniny, větrák

Nevím

Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?
Další hodnocení zákazníků
Vše o produktu

Vše o produktu

Vše o produktu

Volně stojící kombinovaná lednička WBC3715 A+W firmy Whirpool v bílém provedení patří mezi výrobky řadící se svojí spotřebou elektrické energie do energetické třídy A+. Její energetická nenáročnost vás jistě mile překvapí . Skládá se z 246litrové chladničky a 139litrového mrazáku, který je uložen ve spodní části pod chladničkou . Tento typ v základu nabízí regulaci teploty či antibakteriální ochranu, která slouží k bezpečnějšímu uchování potravin. Praktický systém změny směru otvírání dvířek příjemně potěší každého spotřebitele. Zákazníci jistě ocení její velmi malou hlučnost, uspořádání vnitřního prostoru a tvrzený materiál, z kterého jsou vyrobeny poličky na uložení potravin

Intuitivní uspořádání vnitřního prostoru

Vnitřní uspořádání ledničky i mrazničky je velice přehledné. K optickému rozdělení prostoru jsou ve vrchní části použity čtyři nastavitelné poličky. Ty jsou vyrobeny z tvrzeného skla, které je odolné vůči mechanickému poškození. Díky snadno udržovatelnému materiálu se čištění vnitřních prostor stane chvilkovou záležitostí. Výsuvný šuplík společně se čtyřmi úchytnými držáky, které jsou umístěné ve dveřích, vytváří přehledně uspořádaný prostor. Velice praktické jsou úložné prostory na potraviny zabudované ve dveřích mrazničky.

Kdo šetří má za tři

Lednička WBC3715 A+W se řadí mezi zástupce nízké energetické třídy s označením A+. Tento údaj udává náročnost spotřebiče na spotřebu elektrické energie. Ve srovnání s energetickou třídou A jsou tyto spotřebiče schopny ušetřit 25 % elektrické energie. Za rok lze proto ušetřit stovky až tisíce korun oproti starší chladničce. Pro lepší orientaci v energetických označeních ještě připomínáme, že na trhu jsou v současnosti k dostání ledničky začínající energetickou třídou A až po nejúspornější energetickou třídu A+++.

Antibakteriální ochrana

Značka Whirlpool používá k ochraně potravin nejúčinnější antibakteriální filtry. Speciální antibakteriální filtr Microban zachytí v chladničce veškeré nečistoty obsažené ve vzduchu, a tím ochrání potraviny před zkažením a zamezí vzniku pachů. Filtr dokáže během jediné hodiny snížit množství bakterií o více než polovinu. Filtr je plně účinný po dobu šesti měsíců, jeho následná výměna je velmi snadná.

Tichý společník

Při výběru ledničky si musíme uvědomit, že je jedním z mála spotřebičů, které jsou aktivně v chodu celých 24 hodin denně. Proto je důležité vybrat produkt, který je co nejtišší. Ideální je zakoupit ledničku, jejíž hlučnost je pod hranicí 40 decibelů. Popisovaný model tedy patří mezi velmi tiché zástupce této třídy.

Rozbalit popis produktu
Obrázky produktů jsou pouze informativního charakteru.

Hodnocení zákazníků WBC3715 A+W

Hodnocení zákazníků

slavka

13.07.2012 v 7:19

priestraný chladnička, obrovská mraznička, úplne tichá, pekný dizajn

vyhovuje zatiaľ všetko

100 %
Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?

Peter Kanderka

03.05.2012 v 13:56

OK

nič

80 %
Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?

Vladimír Řehoř

18.05.2011 v 8:37

skvělý chladicí i mrazící výkon, polštářky proti kazení zeleniny, větrák

Nevím

100 %
Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?

Števo

27.01.2011 v 15:43

Veľký priestor za rozumnú cenu.

NIč.

100 %
Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?
WBC3715 A+W 4.75 5 4
V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů
Zadáte-li číslo své iBOD karty, uvidíte u produktů, jakou slevu můžete získat. Za jakýkoliv nákup vám ibody na tuto kartu také přičteme:    
_______