basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

Vše o produktu

Vše o produktu

Vše o produktu

Malá chladnička s mrazákem Proline PF156GWAE-1 šíře 55 cm nabízí celkový užitný objem 118 litrů. Patří mezi spotřebiče energetické třídy A+. Je vybavena zaměnitelným otevíráním dvířek, skleněnými poličkami a manuální regulací teploty.

Překvapivě úsporná

Prostorově nenáročná chladnička s mrazákem Proline PF156GWAE-1 patří díky svému úspornému provozu k energetické třídě A+. Ta je v dnešní době na trhu jednou z nejlepších. Za jeden den chladnička spotřebuje 0,48 kWh energie. Údaj o spotřebě elektrické energie je jedním z nejdůležitějších faktorů, protože při dlouhodobém používání může ušetřit až stovky kWh ročně.

Chladící a mrazící část

Chladící části je věnován prostor o objemu 103 litrů. Skládá se ze:

 • dvou skleněných poliček, z nichž jedna je výškově nastavitelná
 • dvou zásuvek na ovoce a zeleninu
 • tří dveřních přihrádek

 • Mrazící část má objem 15 litrů. Je schopna zamrazit 2 kilogramy potravin za 24 hodin.

  Kde pro ni najít místo?

  Vzhledem k malým rozměrům a celkovému objemu je chladnička ideálním řešením pro zákazníky, kteří hledají prostorově nenáročnou, a přitom energeticky úspornou a cenově přijatelnou variantu. Chladnička je vhodná jak pro domácnosti s omezeným prostorem vyčleněným pro kuchyň, tak pro rekreační chaty a chalupy. Tam není tolik kladen důraz na vnitřní objem, ale praktičnost a skladnost spotřebiče.

  Rozbalit popis produktu
  Obrázky produktů jsou pouze informativního charakteru.
  V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů
  Zadáte-li číslo své iBOD karty, uvidíte u produktů, jakou slevu můžete získat. Za jakýkoliv nákup vám ibody na tuto kartu také přičteme:    
  _______