basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

Vážení zákazníci, od 16.3.2020 máme dle nařízení vlády uzavřené všechny prodejny DATART. Proměnili jsme ale pro vás stovku našich prodejen na internetové výdejny, ve kterých trvale držíme tisícovky pečlivě vybraných modelů skladem a ve kterých platí přísné hygienické zásady.

Hodnocení zákazníků

Paja
12.01.2011 v 14:22
80 %

Neni žadna vyhrada funguje skvěle

Postradam česke menu

Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?
Další hodnocení zákazníků
Rozbalit popis produktu
Vše o produktu

Vše o produktu

Vše o produktu

Ostré linie, klavírní čerň a poloprůhledný kryt, to je nový 3D Blu-Ray přehrávač Samsung BD-C6900. Tento kryt dává při přehrávání vyniknout rotujícímu Blu-ray disku a díky oddělení od zbytku přehrávače zajišťuje lepší ochranu mechaniky před prachem a jinými nečistotami. Přehrávač je osazený výkonějším procesorem a větším objemem paměti. Tento unikátní Blu-ray přehrávač přehrává nejen BD média (Blu-ray Video, BD-R/RE), ale také také DVD a CD (DVD-Video, DVD/DVD±R/DVD±RW, Audio CD, CD-DA/-R/-RW), navíc vyniká širokou podporou používaných audio/video formátů: MPEG2, H.264, VC-1, AVCHD, DivX HD, MKV, MP4, WMV9, HD JPEG, MP3, WMA. K dalším přednostem patří maximální podpora prostorového ozvučení Dolby Digital, Dolby Digital Plus, Dolby True HD, DTS, DTS HD High Resolution Audio, DTS-HD Master Audio pro 5.1 a 7.1 kanálový zvuk. Přehrávač jako multimediální centrum domácnosti, takovou charakteristikou lze označit Samsung BD-C6900. Připojení k místní síti a internetu a využívání Internet@TV díky rozhraní Ethernet či Wi-Fi adaptéru, BD profil včetně BonusView pro prohlížení on-line bonusových videí, komentářů a dalších informací přímo z internetu to vše a ještě více Vám poskytne tento skvělý 3D Blu-ray přehrávač.

Dokonalá realita s technologií Samsung 3D


Pokud nejste v kině, lze trojrozměrný obraz zažít jen jediným způsobem - a tím je Samsung 3D LED TV. Obsah je osvobozen z plochého sevření televizoru a promění se v záplavu obrazů, které vás pohltí a přinesou vám ten nejlepší možný zážitek ze sledování. Z výsledku se vám zatají dech - váš vlastní obývací pokoj se zaplní vysoce reálným obrazem v kvalitě konkurující kinosálu, který obohatí váš život. Díky inovacím společnosti Samsung je možné převést vaše oblíbené 2D filmy na 3D. Protože Samsung 3D LED TV si vyžaduje vaši pozornost bez ohledu na to, co je právě na programu.

Méně rušivých prvků, plnější obrazovka


K tomu, abyste si dění na obrazovce užili na maximum a mohli si ho dokonale vychutnat, potřebujete co nejúplnější obraz. Pomocí funkce Screen Fit přehrávač disků Blu-ray BDP-C6900 automaticky převádí filmy v poměru stran 21:9 na formát 16:9, čímž eliminuje rušivé černé pruhy, které zasahují do scén. Sledujte filmy tak, jak to jejich tvůrci zamýšleli - pouhým stisknutím tlačítka Screen Fit.


Přestaňte čekat díky funkci Ultra Fast Play


Ve společnosti Samsung věříme, že je stále co zlepšovat. Tento přístup jsme uplatnili i při eliminaci doby, která uplyne od vložení disku do přehrávače Blu-ray nebo DVD do začátku samotného filmu. Přehrávač BDP-C6900 obsahuje funkci Ultra Fast Play, která vás zbaví tohoto zdlouhavého načítání, abyste se mohli hned ponořit do zábavy. Sledování vašeho oblíbeného napínavého filmu tak již nebude předcházet napínavé čekání na spuštění pomalého zařízení a otevření neohrabané přihrádky na disk.


Poznejte vrcholnou úroveň kvality obrazu


Televize s technologií 1080 p Full HD není jen zábava, je to zážitek. Obraz 1080 p nabízí téměř dvojnásobné rozlišení než běžné HD televizory. Pohltí vás úžasnými detaily - neuvěřitelně bohatými barvami a naprosto ostrými, vysoce realistickými obrazy, které zvýrazní vše na vaší obrazovce, ať jsou to filmy nebo videohry. Proč se dívat na televizi, když ji můžete prožít?


Z počítače na plochou obrazovku


Získání přístupu k nekonečným možnostem zábavy nové generace je tak snadné jako zapojení bezdrátového síťového adaptéru do zadní části přehrávače disků Blu-ray. Obsah z vašeho počítače lze přenášet přímo do přehrávače, takže si budete moci užívat svá oblíbená videa a další mediální soubory ve formátu DivX, MP3 či JPEG-HD z pohodlí pohovky. Funkce přenosu datových proudů z počítače promění váš obývací pokoj ve špičkové multimediální kino.

Rozšiřte své multimediální obzory


Dnešní špičkové domácí kino musí zvládat více než jen DVD, videohry a různé multimediální formáty. Musí fungovat také jako špičkové multimediální kino. Právě proto lze k systému Samsung připojit celou řadu digitálních zařízení. Ať jsou vaše oblíbené soubory ve formátu MP3, DivX, Divx HD, JPEG, JPEG HD, MKV nebo AVCHD, budete si je moci užívat z pohodlí své pohovky.


Rozbalit popis produktu
Obrázky produktů jsou pouze informativního charakteru.

Hodnocení zákazníků BD-C6900

Hodnocení zákazníků

Johan

22.10.2013 v 17:29

Perfektný výrobok.

100 %
Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?

Tomáš P-9

02.08.2011 v 8:24

Výrobek má vše, co výrobce slibuje v popisu výrobku.

Nemám žádné výhrady.

100 %
Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?

Paja

12.01.2011 v 14:22

Neni žadna vyhrada funguje skvěle

Postradam česke menu

80 %
Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?

Ahoj

02.09.2010 v 13:07

OK

80 %
Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?
BD-C6900 4.5 5 4
V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů