Kód:
ID:
Rozbalit popis produktu
Vše o produktu

Vše o produktu

Vše o produktu

přenosný reproduktor Technaxx • minimalistický design • hmotnost jen 40 gramů • technologie Bluetooth • několikahodinová výdrž baterie

Technaxx Nano Soundstation MusicMan, modrá

Tento model přenosného reproduktoru od značky Technaxx svým vzhledem okouzlí na první pohled. Oválný design modré barvy s nenápadnými ovládacími prvky potěší každého, kdo od přenosného reproduktoru očekává nejen výborný vzhled, ale také reprezentativní design. Nano MusicMan má v průměru pouhé čtyři centimetry a váží 0,04 kg, díky tomu ho můžete mít u sebe ať už jste kdekoliv. Pohodlně se vejde do každého zavazadla i kapsy.

Snadné připojení a originální design

Snadné propojení s vaším smartphonem, či jiným zdrojem hudby je zajištěno přes technologii Bluetooth. Vestavěná baterie má výkon 300 mAh, což znamená, že hudbu vydrží přehrávat několik hodin v kuse. MicroUSB kabel vám zajistí možnost jejího dobití téměř kdekoliv. Svým vzhledem i kvalitou zvuku je tento MusicMan mezi reproduktory takovým malým unikátem, který potěší každého, kdo miluje spojení technické kvality a jedinečného designového provedení. 

Rozbalit popis produktu
Obrázky produktů jsou pouze informativního charakteru.
V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů