tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

Vše o produktu

Autorádio Pioneer AVH-2400BT umí nejenom přehrávat hudbu (MP3, WMA, AAC), ale i zobrazovat videa (MP4 a DivX) a obrázky (JPEG). Z dalších funkcí stojí za zmínku Bluetooth modul Parrot pro bezpečné telefonování za jízdy, nebo možnost připojení iPodu / iPhonu / jiných zařízení. Autorádio obsahuje trojici RCA pre-out výstupů pro připojení dalších zesilovačů nebo subwooferů. Zvuk můžete nastavit pomocí osmipásmového ekvalizéru. Nastavte si oblíbenou barvu podsvícení, upravte si ikony v hlavním menu nebo změňte pozadí displeje. Autorádio Pioneer AVH-2400BT lze doplnit o navigační modul Pioneer AVI-F220 a pohodlně cestovat s veškerým komfortem napříč celou Evropou.

Zabavte posádku

Zvláště rodiče s malými dětmi ocení možnost přehrávání filmů na cestách. Dobře čitelný 5,8" (14,7cm) displej s matným povrchem a dotykovou vrstvou může zobrazovat filmy buď přímo z DVD, nebo uložené na USB flash disku. Mechanika si poradí s drtivou většinou optických médií, od CD-R až po DVD-RW. Podporované formáty jsou Video CD, DVD a DivX.

Druhou možností je kvalitní poslech hudby. Opět je možné poslouchat z CD / DVD nebo USB flash disku, podporovány jsou formáty MP3, WMA, AAC a samozřejmě audio CD.

Poslední možností je poslech rádia, uložit lze až 24 stanic.

Výtečný zvuk

S tímto Pioneerem s 2DIN instalací si ostudu neutrhnete, MOSFET zesilovač disponuje výkonem až 4× 50 wattů a 24bitovým D/A převodníkem. Ekvalizér je nastavitelný v osmi pásmech, popř. je možné nastavit automatický mód, kdy elektronika analyzuje audio stopu a ekvalizér sama nastaví pro co nejlepší výstup. AVH-2400BT oplývá také technologií ASR, která dokáže opravit tóny zkreslené / ztracené při kompresi, velmi užitečnou funkcí SLA pro automatické udržování konstantní hlasitosti (např. reklamy nebudou hlasitější) a také utilitou Sonic Center Control, která vám pomůže nastavit zvuk optimálně pro interiér vašeho vozu.

Rozšířené funkce

Zmíněn byl již Bluetooth modul Parrot, který vám zajistí volné ruce při telefonování. Pamatuje si až 1000 telefonních čísel, kompatibilní telefony najdete v tomto listu. Drobností je pak možnost nastavit barvu podsvícení tlačítek až ve 113 úrovních, a přizpůsobit tak autorádio interiéru.

Funkce lze dále rozšiřovat pomocí volitelného příslušenství: díky kabelu CA-IW.51V lze připojit iPody / iPhony (včetně dobíjení baterie), modul AVIC-F220 zase promění rádio v plnohodnotnou navigaci po Evropě. Dokoupit lze také dálkové ovládání CD-R33.

Pioneer AVH-2400BT se představuje ve videu

Technické parametry PIONEER AVH-2400BT

Přehrávání
Přehrávání MP3 Ano
Hudební výkon 4x50 MOSFET W
Tuner FM,AM
Počet předvoleb 24
CD Ano
DVD Ano
MP3 Ano
Funkce
Podpora adresářové struktury Ano
Podpora ID3 tagů Ano
RDS tuner Ano
GPS Ne
Panel a mechanika
Sklopný panel Ne
Odnímatelný čelní panel Ne
Barva podsvětlení LCD displeje měnitelné
Podsvětlení tlačítek Ne
Ovládání CD/DVD měniče Ne
Mikrofon Externí
Skrytá DVD mechanika Ne
Konektivita
Výstup pro subwoofer 3 RCA
AUX vstup vpředu
iPod kompatibilní Ano
Bluetooth Ano
USB Ano
Výstup pro subwoofer Ano
2 DIN Ano
Jack vstup Ano
Ostatní parametry
Přehrává CD, DVD, USB
Specifické funkce možnost připojení na originální ovládání z volantu
Formáty přehrávaných souborů MP3, WMA, AAC, Divx, JPEG
Pojištění proti krádeži Ano
Popis "2-DIN DVD AV jednotka s čelním vstupem USB, AUX a dotykovým displejem 5,8"""
Standardně dodávané příslušenství ISO konektor, mikrofon
Barva černá
Podporované DVD formáty DVD, DVD-R, DVD-RW
Šířka 17,8 cm
Výška 10 cm
Hloubka 15,7 cm
Hmotnost 1,7 kg
Výrobce PIONEER
Kategorie Autorádia PIONEER
Prohlédnout si více vlastností produktu
V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty
X