basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

Hodnocení zákazníků

Maliluma
19.12.2011 v 17:51
100 %

Celková spokojenost, Timer manager je super.

Vytahování filtru pro čištění je složité, jsou potřeba kleště.

Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?
Další hodnocení zákazníků
Vše o produktu

Vše o produktu

Vše o produktu

Volně stojící předem plnitelná pračka ELECTROLUX EWM126410W Calima je určena pro 6 kilogramů prací náplně. Patří ke spotřebičům úsporné energetické třídy A+. Je vybavena sušící vestavěnou deskou, přehledným LCD displejem, funkcí odloženého spuštění, kontrolou vyváženosti náplně v bubnu, protipěnovým systémem, ochranou proti přetečení, funkcí Fuzzy logic a dětským bezpečnostním zámkem.

Úsporná energetická třída

Předem plnitelná pračka ELECTROLUX EWM126410W Calima je zástupcem spotřebičů velmi úsporné energetické třídy A+. Jen pro vaši orientaci jsou na trhu nabízeny spotřebiče energetických tříd A-G, kde A je třídou nejúspornější. Vlivem pokroku a stále úspornějších systémů a technologií se třída A dále rozdělila na podtřídy A+-A+++.

Odhadovaná roční spotřeba popisované pračky je přibližně 190 kWh energie. Při zvolení programu Bavlna 60 °C a plné prací náplni si pračka odebere 1,01 kWh energie, při stejném programu, ale s poloviční náplní, spotřebuje energie už jen 0,77 kWh. Na jeden prací cyklus odebere pračka 46 litrů vody. Výrobce uvádí i roční spotřebu vody, která činí 7899 litrů.

Kvalita praní a odstřeďování

Popisovaná pračka nabízí tu nejlepší účinnost praní A. Ta označuje schopnost pračky účinně odstraňovat skvrny a špínu. Účinnost odstřeďování popisuje množství zbylé vody v prádle po ukončení procesu odstřeďování. Třída účinnosti B informuje o zbylých 45 %-54 % vody ve vyprané náplni.

Jedinečná vestavěná sušící deska

Calima je jedničkou v nabídce praček společnosti Electrolux. Je vybavena vestavěnou sušící deskou, umístěnou v její vrchní části, která nabízí několik specifických sušících programů, včetně vlny a choulostivých materiálů. Sušící deska je plně flexibilní a její plocha může být zvětšena jednoduchým vysunutím tak, aby usušila i větší kousky prádla. Je její použití náročné? Vubec ne. Oděv umístíte na sušící desku a zvolíte typ materiálu společně s požadovanou teplotou sušení. Malými otvory v sušící desce bude vát horký vzduch, který zajistí včasné a bezpečné usušení.

Systémy, funkce, specifikace

ELECTROLUX EWM126410W Calima je určena maximálně pro 6 kilogramů prací náplně. Nabízí maximální rychlost odstřeďování 1200 ot./min. Je vybavena kontrolou vyvažování prací náplně, protipěnovým systémem, technologií Fuzzy logic, díky níž pračka reguluje množství spotřebovávané vody dle aktuální prací náplně, funkcí odloženého startu, ochranou proti přetečení, přehledným LCD displejem, dětským bezpečnostním zámkem a nastavitelnými nožičkami. Hlučnost pračky je při procesu praní 54 dB, při odstřeďování 76 dB.

Prací programy

Pračka nabízí mnoho pracích programů. Kromě máchání, vypouštění a odstřeďování mezi ně patří:

Bavlna
• Bavlna ekonomický
• Syntetika
• Syntetika snadné žehlení
• Jemné
• Vlna
• Jeans
• Sportovní intenzivní
• Lehké sportovní
• Spodní prádlo
• Hedvábí

Přídavné funkce

Pračka je vybavena i řadou užitečných funkcí, jako jsou:

extra máchání
• časový manager-zkrácení pracího cyklu
• časový manager-prodloužení pracího cyklu
• výběr teploty
• výběr otáček

Obstojí v konkurenci?

Unikátní pračka s vestavěnou sušící deskou obstála na jedničku. Zákazníci jsou velice spokojeni se snadnou obsluhou, atraktivním designem, jedinečnou sušící deskou, možností upravovat nastavení programů i délku trvání pracího cyklu. Vzhledem k pozitivnímu hodnocení uživatelů a přijatelné ceně spotřebiče můžeme její koupi vřele doporučit.

Více o konceptu sušící desky

Rozbalit popis produktu
Obrázky produktů jsou pouze informativního charakteru.

Hodnocení zákazníků EWM126410W Calima

Hodnocení zákazníků

Maliluma

19.12.2011 v 17:51

Celková spokojenost, Timer manager je super.

Vytahování filtru pro čištění je složité, jsou potřeba kleště.

100 %
Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?
EWM126410W Calima 5.0 5 1
V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů
Zadáte-li číslo své iBOD karty, uvidíte u produktů, jakou slevu můžete získat. Za jakýkoliv nákup vám ibody na tuto kartu také přičteme:    
_______