basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

Prodejny DATART jsou kvůli aktuálnímu dění uzavřeny. Stovku z nich jsme však proměnili na internetové výdejny a otevřeno máme i přes velikonoční svátky, kromě Velikonočního pondělí.

Hodnocení zákazníků

Vilém Hodek
04.01.2015 v 11:18
80 %
Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?
Další hodnocení zákazníků
Rozbalit popis produktu
Vše o produktu

Vše o produktu

Vše o produktu

kvalitní americká chladnička LG • volně stojící konstrukce • objem chladničky 349 litrů a mrazničky 146 litrů • energetická třída A+ • nápojový automat s výrobníkem ledu • LED displej • technologie Total No Frost • systém Multi Air Flow • antibakteriální ochrana • přihrádka s automatickou regulací vlhkosti • LED osvětlení • hlučnost max. 40 dB • výška 175 cm • 10letá záruka na kompresor

INFO VÝROBCE: Americká kombinace side by side LG GSP325NSYV pracuje na systému Total No Frost, takže ji není nutné odmrazovat. Cirkulace vzduchu rovnoměrně rozprostírá studený vzduch a potraviny kdekoliv v ledničce vydrží déle čerstvé. LG GSP325NSYV také nabízí ve své výbavě Moist Balance - přihrádku na zeleninu a ovoce. Jedná se o speciální přihrádku s mřížkovaným krytem, která udržuje optimální úroveň vlhkosti. Tato americká chladnička je vybavena stylovým LED osvětlením vnitřního prostoru. Chladnička nabízí vynikající celkový objem 505 litrů. Mraznička dokáže zamrazit 12 kg/24 hodin při akumulační době 5,5 hodin. LG GSP325NSYV pro vaše pohodlí nabízí i minibar. Tato americká chladnička pracuje v energetické třídě A +.

 LG GSP325NSYV

Názory zákazníků

Chladnička prozatím nemá dostatek hodnocení.

LG GSP325NSYV

Kvalitní americká chladnička LG, která se díky celkovému netto objemu 505 litrů (chladnička 349 litrů a mraznička 146 litrů) hodí do velkých domácností. Nabízí celou řadu moderních technologií – mezi ty patří především technologie Total No Frost, která zamezuje tvorbě námrazy v chladící i mrazící části, takže spotřebič už nemusíte ručně odmrazovat. Užitečný je i systém Multi Air Flow – ten obstarává rovnoměrnou distribuci chladného vzduchu do všech míst chladničky tak, aby nedocházelo ke zbytečnému kažení potravin. Energeticky přitom spotřebič patří do úsporné třídy A+.

K dispozici jsou rovněž dvě přihrádky s automatickou regulací vlhkosti, které jsou ideální pro skladování ovoce a zeleniny. Chladnička je navíc ošetřena speciální antibakteriální vrstvou, jež zabraňuje šíření bakterií. Opomenout nesmíme ani nápojový automat s výrobníkem ledu, což je výbava, kterou nabízí top modely. Celkově se tak jedná o kvalitní spotřebič, který uspokojí i nejnáročnější zákazníky.

Technologie Total No Frost

Chladnička je doslova nabita těmi nejnovějšími technologiemi. Proto nechybí ani Total No Frost, díky níž se nevytváří v prostoru chladící ani mrazící části led a zcela tak odpadá nutnost ručního odmrazování. Technologie zaručuje také delší životnost chladícího systému a přináší s sebou úsporu provozních nákladů.

Lineární kompresor

Tento model je vybaven nejnovějším lineárním kompresorem, který vytváří přímočaré pohyby. Díky tomu je oproti klasickým konvekčním kompresům úspornější až o 20 %. Navíc je také tišší a spolehlivější. I proto na něj sama společnost nabízí 10letou záruku!

Multi Air Flow systém

Rovnoměrné ochlazování potravin střeží systém Multi Air Flow. Ten funguje na principu pokrytí celého prostoru studeným vzduchem, který se dostává prostřednictvím samostatných výstupů do všech otevřených přihrádek. Díky tomu vydrží potraviny déle čerstvé a zachovávají si po delší dobu nezměněnou chuť.

Výrobník ledu

V rámci konstrukce americké ledničky je povětšinou nabízena nadstavba v podobě výrobníku ledu. Ani zde tomu není jinak, a v levé části si tak můžete pohodlně aplikovat led přímo do sklenice. Hned v tomto místě se také nachází přehledný LED displej a ovládací panel.

Přihrádka s automatickou regulací vlhkosti

Tato chladnička je vybavena speciální přihrádkou pro oddělené skladování ovoce a zeleniny. To však není vše. Nabízí totiž funkci automatické regulace vlhkosti, díky které vydrží potraviny mnohem déle chutné a čerstvé.

Vnitřní uspořádání

Chladnička i mraznička jsou konstruovány vedle sebe, proto nabízejí kompletní výšku. Chladící část je větší a z celkového objemu 505 litrů si ukrajuje 349 litrů. Výsledkem je přehledný prostor rozdělený třemi policemi. Nechybí ani dvě speciální zásuvky pro skladování vybraných potravin s automatickou regulací vlhkosti. Dvířka jsou pak vybavena ještě čtveřicí polic.

Mrazící část nabízí objem 146 litrů a rozdělení do dvou polic se dvěma zásuvkami a poličkami ve dvířkách. Výborný je výkon mrazící části, dokáže zamrazit až 12 kg potravin za 24 hodin. Akumulační doba při výpadku elektrické energie přitom činí 5 hodin.

Obě části jsou vybavené beznámrazovou technologií Total No Frost. Obrázek s vnitřním rozložením najdete v galerii výše.

Doplňující informace

• americká volně stojící chladnička
• výška 175 cm
• energetická třída A+
• odhadovaná celoroční spotřeba 440 kWh za rok
• užitný objem chladničky 349 litrů a mrazničky 146 litrů
• hlučnost 40 dB
• lineární kompresor
• rozměry spotřebiče: 89,4 × 175,3 × 72,5 cm

Rozbalit popis produktu
Obrázky produktů jsou pouze informativního charakteru.

Hodnocení zákazníků GSP325NSYV - vystavený kus

Hodnocení zákazníků

Petra

18.08.2015 v 6:56

tichý chod, výrobník ledu a tříště funguje super, zásobník na vodu ok, snadné ovládání, dávkovač ledu či vody a tříště při spuštění svítí, oceňuji vyklápěcí okýnko na nápoje, nemusí se otevírat dveře lednice, je prostorná,
krásný desing

uvítala bych ještě jednu skleněnou polici do lednice, možná se dá dokoupit

100 %
Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?

Pulcoun

22.05.2015 v 10:00

Máme lednici zatim krátce, ale děla to co má. Vše vypada v celku kvalitně zpracováné.

Trochu bych řekl, že je hlučnější, než jsem očekával. Docela bych ocenil informaci o teplotě v lednici/mrazáku a ne info o tom jakou jsem si tam nastavil (to je trochu zbytečné a i zbytečně to tedy stále informuje na display).
Co neni moc estetické jsou umělohmotné boky a spodní lišta.
Co mě též trochu vadí je jiná barva dvířrk baru než lednice.

100 %
Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?

Vilém Hodek

04.01.2015 v 11:18
80 %
Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?
GSP325NSYV - vystavený kus 4.666666666666667 5 3
V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů