Kód:
ID:
Rozbalit popis produktu
Vše o produktu

Vše o produktu

Vše o produktu

Toshiba představuje první velkoplošný 3D televizor na světě, u kterého nepotřebujete pro sledování 3D obrazu žádné brýle. Model 55ZL2 nabízí inovativní špičkovou technologii v provedení s dokonalým designem, která nabízí prostorový dojem bez 3D brýlí.Model 55ZL2 má obrazovku s úhlopříčkou 139 cm (55palců) a kromě toho je prvním televizorem na světě, který má obrazovku s rozlišením Quad Full HD (čili čtyřnásobné plné vysoké rozlišení) a současně je určen pro spotřebitelské trhy. Díky tomu může televizor 55ZL2 nabídnout 3D zážitek větší skupině diváků a klasické 2D programy zobrazuje ve čtyřnásobném (Quad) vysokém rozlišení (Full HD). Schopnost televizoru 55ZL2 zobrazovat 3D obraz bez speciálních brýlí je zajištěna díky vysoce výkonné platformě společnosti Toshiba s více procesory označované jako CEVO-ENGINE, která dokáže navíc zprostředkovat mnoho dalších funkcí, jako například PERSONAL-TV, jež umožňuje více uživatelům upravit si nastavení televizoru podle svého, a aplikace SMART-TV, mezi něž patří nahrávání programů přes USB a přístup na server Toshiba Places.

Toshiba 55ZL2G

Obrovská 3D televize, která vám nabídne opravdu výjimečnou kvalitu obrazu. Pokud patříte mezi náročnější zákazníky, kteří požadují pouze to nejlepší, jistě oceníte špičkové technologie u tohoto modelu. Překvapí vás 4K obraz s průlomovým 3D režimem, ke kterému nepotřebujete brýle, dále rozšířené internetové funkce a prvotřídní konektivita. To vše zabalené do exkluzivního designu z nadstandardních materiálů.

Zkuste říci jakoukoliv funkci a máte jistotu, že ji tato televize bude mít. Základem je displej s neuvěřitelným rozlišením 3840 × 2160 pixelů označovaný jako Quad FHD, 4× hull HD nebo 4K. Ostrost všech detailů obrazu je rázem tak reálná, jako byste koukali z okna. 4K je budoucnost ve vývoji televizorů.

Ke sledování filmů ve 3D navíc nepotřebujete brýle díky unikátní technologii paralaxní bariéry, která je poprvé použita u panelu s takto velkou úhlopříčkou. Výsledkem je bez přehánění televize snů, od které se nebudete moci odtrhnout.

Neuvěřitelné rozlišení

Toshiba 55ZL2G je vybavena displejem QuadFHD, tedy čtyřikrát jemnějším rozlišením, než má běžný full HD televizor. Díky tomuto panelu můžete sledovat filmy ve 4K rozlišení, tedy v té nejvyšší kvalitě, jakou si lze vůbec představit.

Neunikne vám absolutně žádný detail, v kombinaci s úžasným barevným podáním a 800HZ technologií obrazu AMR navíc vše uvidíte s maximální ostrostí. Ani nejrychlejší akční scéna nebo sportovní přenos nebude působit uměle, naopak se budete cítit jako jeho součást. A to není jen marketingový slogan. Výslednou kvalitu se pokusí alespoň trochu přiblížit video níže.

3D bez brýlí

Tento model je světově prvním televizorem s takto velkou obrazovkou, který je schopen zobrazovat 3D obraz bez použití brýlí. Už nic vás tedy nebude omezovat v plnohodnotném trojrozměrném zážitku z filmu. Navíc díky automatické konverzi 2D obrazu na 3D si můžete vychutnat opravdu jakýkoliv pořad v prostorovém podání. Může být snad ještě něco pohodlnějšího? Přesně na takové 3D panely čekáme už několik let, a konečně jsou zde.

Extra hardware i software

Aby mohl televizor nabídnout takové funkce a kvality, musí být samozřejmě základem kvalitní hardware. Výrobce použil vícejádrový procesor pro co nejrychlejší odezvu. Celou platformu označuje jako tzv. Cevo Engine, který dokáže převádět 2D obraz na 3D v reálném čase a přitom ještě řešit další úlohu. Funkce SmartTV přes drátové i bezdrátové připojení nabídne přístup k multimédiím ve světě internetu, nebo vám dá možnost komunikovat s přáteli přes sociální sítě.

Doplňující informace

• 3D LED LCD Smart TV
• Edge LED podsvícení
• 3D obraz bez brýlí
• kontrast 9 000 000 : 1
• konverze 2D na 3D v reálném čase
• automatická kalibrace barev
• rozlišení QFHD 3840 × 2160 px
• technologie obrazu AMR 800
• funkce SmartTV s přístupem na portál Toshiba Places
• DLNA
• 4× HDMI
• 2× USB s nahráváním
• WiFi
• kamera pro 3D ovládáníRozbalit popis produktu
Obrázky produktů jsou pouze informativního charakteru.
V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů