basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

Hodnocení zákazníků

Stanislav
16.04.2013 v 20:48
100 %

Složité přemísťování kanálů.

Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?
Další hodnocení zákazníků
Rozbalit popis produktu
Vše o produktu

Vše o produktu

Vše o produktu

Nejnovější 46" televizor Samsung UE46ES7000 s úžasně tenkým profilem a brilantním obrazem. Evoluční řada ES7000 má integrovanou kameru pro videohovory v aplikaci Skype, rozpoznávání obličeje pro přihlášení k aplikacím a především hlasové ovládání „Smart Interaction by VoiceControl“, které dokáže nahradit nepraktické dálkové ovládání s věčně vybitými bateriemi. Vše zabalil korejský tygr do úhledného designu s extrémně tenkými liniemi.

Fantastický design

S novou generací televizí Samsung přichází i jednoduchý a čistý design, který zapadne do každého interiéru. Výrobce si dal záležet hlavně na jemných liniích, a tak na první pohled zaujme bezkonkurenčně nejtenčí rámeček displeje a nádherně tenký profil. Bez stojanu má televize tloušťku pouze 3 cm!

Perfektní dojem dotváří hodnotné materiály – nová řada ES7000 je vyrobena z kovu s leštěným povrchem pro vysoký lesk. I přes to, že se výrobce vyvaroval tradičních plastů, nepřesahuje hmotnost běžný průměr: 55" TV má pouze 18,3 kg, 46" TV 13,8 kg a 40" varianta dokonce jen 10,9 kg. Nic tak nebrání přichycení na zeď, které lze realizovat přes standardizované VESA uchycení.

Pokud hledáte ještě elegantnější design, podívejte se na novou řadu ES8000 se stojanem Arch Flow a stejnými technologiemi.

Dotykové ovládání

Zcela nové je také dálkové ovládání Smart Touch Control, které má vestavěný touchpad jako u notebooku. Pohyb po obrazovce je proto nyní velmi jednoduchý i ve složitějších aplikacích. Obsahuje navíc mikrofon pro hlasové příkazy, více informací získáte ve videu níže.

Syté barvy a vysoký kontrast

Zásadní odlišností tohoto modelu je špičková technologie podsvícení. Běžné televizory mají LED diody rozmístěné na hranách panelu (tzv. Edge LED), čímž dosahují pouze standardního kontrastu. ES7000 má ale podsvícenou celou zadní stranu panelu, každý pixel je podsvícen soustavou světel. V černých scénách pak tato světla mohou zhasínat, čímž se dosahuje opravdu brilantní černé barvy. Samsung tuto technologii nazývá micro dimming.

Živé podání barev má pak na starosti technologie Wide Color Enhancer Plus, která rozšiřuje barevné spektrum pro maximální sytost. Rychlé 800Hz překreslování s algoritmy pro doostření pak nechají naplno vyniknout rychlé akční scény ve filmech v nejvyšší možné full HD kvalitě.

Možnost 3D zobrazení

3D zobrazení je dnes už samozřejmostí. Řada ES7000 umí zobrazit nejenom 3D například z Blu-ray disků, ale i konvertovat klasický 2D signál do 3D. Výsledky sice nejsou tak skvělé jako při použití kvalitního zdroje ve 3D, pro dojem z prostoru jsou ale výsledky dostačující. Ke každé televizi dostanete zdarma 2 kusy 3D aktivních brýlí.

Televize už není jen televizí

Nové televizory Samsung jsou vybavené kamerou, která otevírá dveře doposud nevídaným funkcím. Ovládejte TV pohybem ruky, umožněte televizi zapamatovat si vaše přihlašovací údaje k aplikacím jen na základě rozpoznání vašeho obličeje. Komunikujte s přáteli na Skypu prostřednictvím videohovorů v maximální kvalitě, cvičte s videoprogramy a zaznamenávejte svoji kondici online. Samsung Smart TV vám umožní sledovat jakýkoli obsah běžící na obrazovce na kterémkoli mobilním zařízení.

Ovládejte televizi přes mobilní telefon. Sledujte dění v místnosti. Prohlížejte jakákoli data na obrazovce bezdrátově. Takové jsou televize nové generace řady ES7000.

Série televizorů Samsung

  • série 4 – základní HD televize pro nenáročné používání
  • série 5 – full HD obraz, internetové funkce, dražší verze také tenký design
  • série 6 – jako předchozí řada + 3D obraz s aktivními brýlemi
  • série 7 – jako předchozí řada + panel s lepším podsvícením a micro dimmingem, ovládání hlasem, prostorový zvuk, kamera
  • série 8 – jako předchozí řada + lepší design a vylepšený micro dimming


Více o hlasovém ovládání

Rozbalit popis produktu
Obrázky produktů jsou pouze informativního charakteru.

Hodnocení zákazníků UE46ES7000

Hodnocení zákazníků

Robocop

28.06.2016 v 12:03
100 %
Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?

Stanislav

16.04.2013 v 20:48
100 %
Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?

Dalibor

22.01.2013 v 12:49

1) Obraz super
2) Široká škála možností připojení zdrolů dat AllShare, Tuner, USB,....
3) SmartHub vynikající aplikace, mohu používat SKYPE, přehrávat video z Youtube a video půjčoven...

1) Zmatená editace kanálů (přidávání do oblíbených, editace pořadí)
2) Nedaří se mi 100% propojení s NAS. Nabízí pouze audio soubory.
3) AllShare mi nabízí soubory audio, video, foto podle toho, ze kterého zařízení čtu. Např. NAS mi nabízí pouze audio. NTB mi nabízí video a foto.
4) Po prvotním spuštění mi proběhla aktualizace FW a následně mi zmizela nabídka aplikací ve SmartHub. Nešlo mi připojit se do Apps atd. Po Xtém restartu TV to postupně nabíhalo. Podle mně je chyba, že vypouští neotestované řádně FW.
5) Nelze procházet soubory na připojených zařízeních. Soubory jsou rozděleny automaticky do skupin Audio, Video, Music. Music je opět rozdělen pouze podle TAGů.
6) Audio výstup je pouze přes optiku a to se mi i tak nedaří vytáhnout. Přes zluchátka je to peklo.

100 %
Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?

PavelP77

18.12.2012 v 5:17

Smart LED TV, nízká spotřeba el. energie, vinikající obraz, pokročilé funkce, hlasové ovládání, propracované pohybové ovládání, celá řada doplňkových programů včetně dětských. obsahuje dvoje 3D aktivní brýle. Plně upgradovatelná do budoucna, co se CPU, RAM a grafické karty týče.
CI+ slot s přehledným ovládáním, již nepotřebuji ani dva ovladače na UPC kabelovou televizi.
Mohu jen doporučit
Po zakoupení dalšího samsung výrobku do jednoho týdne caschback ve slíbené výši skutečně připsán na můj účet

100 %
Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?
UE46ES7000 5.0 5 4
V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů