basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

Vážení zákazníci, od 16.3.2020 máme dle nařízení vlády uzavřené všechny prodejny DATART. Proměnili jsme ale pro vás stovku našich prodejen na internetové výdejny, ve kterých trvale držíme tisícovky pečlivě vybraných modelů skladem a ve kterých platí přísné hygienické zásady.
Rozbalit popis produktu
Vše o produktu

Vše o produktu

Vše o produktu

Vyberte si televizor, který je jako stvořený pro vás i pro vaši rodinu. Vylepšete svou domácí zábavu pomocí technologie Micro Dimming, která vám přináší vynikající kvalitu obrazu a plynulejší pohyb, abyste si mohli vychutnávat realističtější a hlubší zážitky při sledování. S inovovanou službou Smart Hub a výkonným dvoujádrovým procesorem získáte přístup do světa zábavy online (včetně internetového prohlížeče), aplikací a služeb. Poskytněte své domácnosti a rodině výhody elegantní a nadstandardní povrchové úpravy, která maximalizuje ničím nerušené a hluboké zážitky při vychutnávání si zábavy. S tenkým televizorem Samsung LED ES6900 si můžete být jistí, že pro svou rodinu vyberete to pravé. Elegantní vzhled One Design, který maximalizuje zobrazovací plochu, odstraňuje překážky a přirozeně začleňuje zábavu do okolního prostředí. Pohodlně sdílejte a vychutnávejte si multimediální obsah pomocí funkce AllShare Play, kterou podporuje vestavěný modul Wi-Fi, a funkce ConnectShare Movie USB. Rozhodujte se při nákupu televizoru pro svou domácnost inteligentněji a vyberte si produkt, který má lepší design a obraz.

Rozbalit popis produktu
Obrázky produktů jsou pouze informativního charakteru.
V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů