basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

Vážení zákazníci, od 16.3.2020 máme dle nařízení vlády uzavřené všechny prodejny DATART. Proměnili jsme ale pro vás stovku našich prodejen na internetové výdejny, ve kterých trvale držíme tisícovky pečlivě vybraných modelů skladem a ve kterých platí přísné hygienické zásady.
Rozbalit popis produktu
Vše o produktu

Vše o produktu

Vše o produktu

46" full HD televize se 3D obrazem, krásně tenkým rámečkem a bezdrátovým připojením k internetu. K dispozici jsou všechny funkce Smart TV, jako je možnost brouzdání na webu nebo instalace aplikací. Televizní vysílání je možné ladit na pozemním a kabelovém tuneru, své oblíbené pořady navíc můžete nahrávat na USB disky. Vynikající kvalita obrazu s 200Hz technologií a možnost konverze z 2D na 3D dělají z tohoto modelu ideálního kandidáta do sestavy domácího kina.

Samsung ES6100

Pozice na trhu

V nabídce televizorů Samsung se lze jen těžko zorientovat, takže nejprve k pozici na trhu u toho modelu. Samsung v ČR nabízí modely od 4. do 8. série. Šestka v názvu ES6100 značí, že patří do „série 6“, a je tak považována za vyšší nadstandard, u kterého si užijete hlavně 3D zobrazení.

 • série 4 – základní HD televize pro nenáročné používání
 • série 5 – full HD obraz, internetové funkce, dražší verze také tenký design
 • série 6 – jako předchozí řada + 3D obraz s aktivními brýlemi
 • série 7 – jako předchozí řada + panel s lepším podsvícením a micro dimmingem, ovládání hlasem, prostorový zvuk
 • série 8 – jako předchozí řada + lepší design a vylepšený micro dimming

 • Pokud hledáte rozdíl mezi tímto modelem a o pár stokorun dražším ES6300, liší se jen absencí satelitního tuneru. Zbylé vlastnosti zůstávají stejné.

  Technologie obrazu

  Největším lákadlem tohoto modelu je 3D zobrazení, které funguje na stereoskopické technologii. Televizor velmi rychle zobrazuje dva lehce posunuté snímky, aktivní bezdrátové 3D brýle pak obraz střídavě propouští pro levé a pravé oko. Mozek si následně složí dech beroucí prostorový dojem, takže se při sledování 3D filmů dostanete přímo do děje. Velmi dobrou vlastností také je, že televizor umí konvertovat klasický 2D obraz do 3D. Výsledky už v takovém případě nejsou perfektní, pro vytvoření prostorového dojmu ale postačují.

  V balení naleznete dva kusy 3D brýlí, další lze samozřejmě dokoupit. V naší nabídce také naleznete mnoho 3D filmů.

  Panel má full HD rozlišení 1920 × 1080 pixelů. Jeho podsvícení je typu Edge LED, kdy jsou diody rozmístěné po hranách panelu. Obnovovací frekvence činí 200 Hz, což se hodí jak pro sledování sportovních přenosů, tak i pro špičkové akční filmy s rychlými střihy a dramatickými přechody. Nemusíte se obávat žádných duchů nebo rozpadlých záběrů. Vynikající obraz využívá rozšířeného zobrazení barev WCE+, takže jsou snímky vždy velmi syté a živé.

  Obraz je na špičkové úrovni, lepší už nabízí jen luxusní modely ES7000 a ES8000 (tj. série 7 a série 8) s LED podsvícením z celé zadní strany. Společně s funkcí micro dimming tak mají vyšší kontrast i jas.

  Připojení k internetu

  Těžko očekávat, že by takto dobrá televize neměla nejnovější internetové funkce. Připojit se můžete přes klasický ethernet, nebo bezdrátově přes WiFi, čímž si ušetříte práci s instalací kabelů. Televizor nabízí veškeré možnosti moderních Smart TV – prohlížení webu v kvalitním internetovém prohlížeči, stahování aplikací a her, navštěvování online video půjčoven nebo komunikaci s přáteli třeba přes Facebook nebo Skype.

  Přehrávání i nahrávání

  Připojit lze externí disky přes USB, takže si můžete užít filmy a hudbu v obrovském množství formátů – z těch nejčastějších jmenujme AVI, MKV, MP4, VOB, MOV, DivX nebo WMV. Podporovány jsou také hudební formáty. ES6100 umí na externí disky i nahrávat (funkce PVR), a to přímo nebo s načasováním.

  Multimediální funkce

  Díky funkci Anynet+ můžete televizi a další zařízení Samsung snadno ovládat jedním dálkovým ovládáním, stačí je propojit kabelem HDMI. Nechybí ani podpora funkce AllShare, kdy můžete sdílet soubory v rámci domácí sítě díky DLNA. WiFi Direct vám bez zbytečných složitostí umožní připojit tablet, notebook nebo mobilní telefon přes bezdrátový adaptér. A samozřejmě nechybí ani Samsung Smart Hub – funkce, která spravuje aplikace, najde vaše soubory nebo umožní nákup a půjčování filmů.

  Více o funkcích Smart Hubu ve videu:

  Rozbalit popis produktu
  Obrázky produktů jsou pouze informativního charakteru.
  V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů