basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

Hodnocení zákazníků

vasek
03.08.2012 v 17:36
100 %

neskutečně ostrý obraz
dobře funkční služby internetu
rychlé přepínání programů

maličkost - při procházení EPG se vypne obraz a zvuk pustěného programu

Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?
Další hodnocení zákazníků
Vše o produktu

Vše o produktu

Vše o produktu

I. plazmová televize Panasonic řady ST30E umožňuje opravdu dokonalý požitek ze sledování televizoru díky možnosti přehrávání v tom nejvyšším dostupném rozlišení obrazu ( tzv. Full-HD rozlišení ).

II. Panasonic řady ST30E disponuje i možností přehrávání obrazu v trojrozměrném rozlišením. Do tohoto 3D obrazu je možné převést jakékoliv vysílání.

III. již není třeba k televizoru Panasonic řady ST30E připojovat žádný další set-top-box. Televizor disponuje vestavěným tunerem pro příjem pozemního vysílání šířeného vzduchem a kabelovým tunerem pro příjem programů kabelové televize.

IV. televizor Panasonic řady ST30E umožňuje přehrávání uložených souborů na externích discích připojených přes USB slot a na paměťových kartách typu SD.

V. Panasonic řady ST30E je možné připojit k internetu i k Vašemu počítači. Získáte tak další možnosti k využití Vašeho nového televizoru.Televizor Panasonic řady ST30E nabízí díky použitému plazmovému panelu opravdu realistické zobrazení černé barvy, dokonale ostrým obraz i při rychlých scénách a široký pozorovací úhel bez hrozby ztráty kvality obrazu. Díky opravdu rychlé odezvě pouhé 0,001 milisekundy a technologii zobrazení 600 obrazových políček za sekundu je televizor Panasonic řady ST30E vhodnou volbou pro připojení herních konzolí a hraní her. Velmi nízká spotřeba elektrické energie navíc odstraňuje největší nedostatek plazmových televizorů v podobě vyšších provozních nákladů. Televizor také disponuje zabudovaným senzorem okolního světla, který automaticky nastavuje intenzitu jasu a napomáhá tak k úspoře elektrické energie. Tyto úžasné parametry televizoru Panasonic řady ST30E nejvíce ovšem oceníte při sledování filmů v tom nejvyšším možném rozlišení obrazu, které Vás uchvátí dokonalým vykreslením barev ( tzv. Full HD rozlišení ). Přímo na obrazovce televizoru Panasonic řady ST30E také můžete sledovat jakýkoliv pořad nebo film v trojrozměrném rozlišením. Televizor Panasonic řady VT30E totiž disponuje funkcí konverze obrazu, která převede jakýkoliv film na DVD, sportovní utkání v přímém přenosu nebo cokoliv jiného do 3D obrazu. Panasonic řady ST30E samozřejmě zvládne bez sebemenšího problému přehrávat i plnohodnotné 3D filmy přehrávané v 3D blu-ray přehrávači. K bezproblémové funkčnosti 3D zobrazení je nutné zakoupení kompatibilních 3D brýlí.

S televizorem Panasonic řady ST30E získáte i přijímače digitálního vysílání šířeného vzduchem ( DVB-T ) a kabelového vysílání ( DVB-C ) . Není tak již nutné připojovat k televizoru další dekodéry. Televizor Panasonic řady ST30E můžete využívat i jako přehrávač filmů nebo fotografií. Po připojení externího pevného disku nebo paměťové karty lze jednoduše soubory na nich uložené bez problémů přehrávat. Televizor Panasonic řady ST30E si přitom hravě poradí s přehráváním velkého množství nejrůznějších souborů. Panasonic řady VT30E disponuje celkem dvěma USB sloty. Aby byla komplexnost televizoru Panasonic řady ST30E opravdu úplná, je zapotřebí ještě zmínit možnost připojení k internetu. Prostřednictvím televizoru Panasonic řady ST30E tak získáváte přístup k velkému množství předinstalovaných aplikací. Za všechny jmenujme například YouTube, Facebook, Skype, archivy televizních stanic a nakupování na portálu Ebay. Všechny tyto aplikace budete moci využívat přesně tak, jak jste na to zvyklí z Vašeho počítače. K televizoru Panasonic řady VT30E je totiž možné přes USB slot připojit například počítačovou klávesnici. K připojení internetu lze využít standardního kabelového propojení i bezdrátové připojení pomocí WiFi technologie. K bezdrátovému připojení je nutné zakoupení kompatibilního WiFi přijímače. Samozřejmě je možné televizor Panasonic řady ST30E připojit oběma těmito způsoby i k Vašemu počítači. Získáte tak snadný přístup k uloženým souborům, které můžete jednoduše přehrávat na obrazovce Vašeho televizoru.

Televizor Panasonic řady ST30E je možné dále propojit s celou řadu spotřebičů pomocí čtyř HDMI kabelů. Pouze díky tomuto propojení získáte ten nejkvalitnější obraz. K přehrávání 3D filmů je nutné zakoupení kompatibilního 3D blu-ray přehrávače a HDMI kabelu ve specifikaci 1.4. K připojení starších zařízení, například videorekordéru, využijete jednoho slotu pro SCART kabel. Pokud k televizoru Panasonic řady VT30E připojíte další spotřebiče značky Panasonic pomocí již zmíněných HDMI kabelů, budete moci všechny tyto přístroje plnohodnotně ovládat pomocí jediného ovladače. Celkový požitek z úžasného obrazu je u televizoru Panasonic řady VT30E umocněn i dvěma reproduktory o výkonu 20W.Rozbalit popis produktu
Obrázky produktů jsou pouze informativního charakteru.

Hodnocení zákazníků TX-P46ST30E

Hodnocení zákazníků

vasek

03.08.2012 v 17:36

neskutečně ostrý obraz
dobře funkční služby internetu
rychlé přepínání programů

maličkost - při procházení EPG se vypne obraz a zvuk pustěného programu

100 %
Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?

Ludovit

08.09.2011 v 8:59

Výrobok splnil všetky moje očakávania

Nemám námietky

100 %
Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?
TX-P46ST30E 5.0 5 2
V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů
Zadáte-li číslo své iBOD karty, uvidíte u produktů, jakou slevu můžete získat. Za jakýkoliv nákup vám ibody na tuto kartu také přičteme:    
_______