basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

Hodnocení zákazníků

xbyk
13.08.2011 v 16:39
80 %

Naprosto skvělý obraz TV i služby nabízející Viera Connect - nabízí zajímavé i
bohaté informaci z oblasti tv!

Adapter pro tv bezdrátové připojení nebylo součást balení a musel jsem nakoupit
navíc samostatně a bylo složitě je vyhledat typy pro bezdrat. přip. k modemu!

Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?
Další hodnocení zákazníků
Vše o produktu

Vše o produktu

Vše o produktu

Full-HD IPS Alpha LED TV se špičkovou kvalitou obrazu pro 2D a 3D, velmi tenkým designem a pokročilými síťovými funkcemi. Prožitek při sledování ještě nikdy nebyl tak realistický a působivý, jako je s 3D technologií Panasonic. V porovnání s běžnými panely má IPS Alpha panel, používaný pro 3D LED televizory, dvojnásobnou rychlost odezvy s jednotnější rychlejší odezvou. Nově vyvinutý, originální vysokorychlostní ovládací systém zvyšuje rychlost, takže dosahuje vyšší úrovně 3D LED kvality obrazu a minimalizuje pronikání, což zajišťuje čistý 3D obraz a příjemné sledování. IPS Alpha panel, známý svým širokým zorným úhlem a vynikající světelnou prostupností, je nyní navíc zdokonalený o jasné, úsporné LED podsvětlení. Obrazy při sledování pod úhlem neblednou a jednotná rychlá odezva zajišťuje ostrý pohyb ve scénách s minimálním dosvitem. IPS Alpha LED nabízí špičkový kontrast a navíc přispívá k plochému designu displeje. Kromě vlastností IPS Alpha panelu, jako je přirozeně rychlá odezva, značka Panasonic dosáhla ostrého, čistého pohybu ve scénách přesnou regulací podsvětlení. Předchozí snímky zamezují jakékoliv rušení jiných snímků, než jsou právě reprodukované, tak aby efektivně redukovaly tzv. afterimage. Scény s rychlými pohyby, jako jsou třeba sportovní utkání a akční filmy, jsou tedy prvotřídně reprodukovány včetně komplikovaných detailů.


Full-HD IPS Alpha LED TV se špičkovou kvalitou obrazu pro 2D a 3D, velmi tenkým designem a pokročilými síťovými funkcemi


Prožitek při sledování ještě nikdy nebyl tak realistický a působivý, jako je s 3D technologií Panasonic. V porovnání s běžnými panely má IPS Alpha panel, používaný pro 3D LED televizory, dvojnásobnou rychlost odezvy s jednotnější rychlejší odezvou. Nově vyvinutý, originální vysokorychlostní ovládací systém zvyšuje rychlost, takže dosahuje vyšší úrovně 3D LED kvality obrazu a minimalizuje pronikání, což zajišťuje čistý 3D obraz a příjemné sledování.
IPS Alpha panel, známý svým širokým zorným úhlem a vynikající světelnou prostupností, je nyní navíc zdokonalený o jasné, úsporné LED podsvětlení. Obrazy při sledování pod úhlem neblednou a jednotná rychlá odezva zajišťuje ostrý pohyb ve scénách s minimálním dosvitem. IPS Alpha LED nabízí špičkový kontrast a navíc přispívá k plochému designu displeje.

Kromě vlastností IPS Alpha panelu, jako je přirozeně rychlá odezva, značka Panasonic dosáhla ostrého, čistého pohybu ve scénách přesnou regulací podsvětlení. Předchozí snímky zamezují jakékoliv rušení jiných snímků, než jsou právě reprodukované, tak aby efektivně redukovaly tzv. afterimage. Scény s rychlými pohyby, jako jsou třeba sportovní utkání a akční filmy, jsou tedy prvotřídně reprodukovány včetně komplikovaných detailů.

Technologie Frame Sequential

Panasonic využívá technologii Full HD Frame Sequential pro vytvoření 3D obrazů v rozlišení 1 920 x 1 080 pixelů pro pravé a levé oko, které se střídavě vysokou rychlostí přepínají. Když se díváte na obrazovku brýlemi s aktivním přepínáním, které synchronně přepíná prostupnost brýlových skel, uvidíte úchvatný Full HD 3D obraz s dokonalou realitou a dvojnásobným rozlišením oproti systému s pasivními brýlovými skly.
2D-3Dkonverze

Jedinečná technologie Panasonic převádí 2D obrázky do vysoce kvalitních 3D obrázků. Tatotechnologie vytváří detailní hluboký efekt pro každý typ snímku,takže 3D efekt je přirozený a realistický. Využijte svůj VIERA TV, a užijte si Blu-ray filmy, DVD filmy a dokonce i obyčejné televizní vysílání v 3D. Konverze 2D obrazu na 3D umožňuje převod obrazu z 2D Blu-ray/DVD médií na 3D obraz s přirozeným vnímáním hloubky. Díky tomu se můžete bavit oblíbenými 2D DVD filmy ze své sbírky ve 3D.Široký sledovací úhel

Ať už se rozhodnete pro NeoPDP, plazmový, nebo LCD televizor VIERA, můžete si být jisti vynikajícím obrazem při sledování takřka z libovolného úhlu. Širokého zorného úhlu 178 ° u LCD bylo dosaženo díky IPS Alpha panelu a podsvícením, které zdokonaluje kontrast mezi světlými a tmavými oblastmi - díky tomu uvidíte dokonalý obraz, ať už odpočíváte na pohovce, nebo sedíte v oblíbeném křesle.


VIERA Connect

VIERA Connect stisknutím jediného tlačítka nabízí nejpopulárnější internetový obsah a mnoho her z pohodlí vašeho obývacího pokoje (např. Nova.cz, TN.cz, Eurosport, YouTube, Facebook a mnoho dalšího). VIERA Connect také podporuje jak interaktivní služby pomocí příslušného vybavení (klávesnice, herní ovladač, aj.), tak i funkci internetového nakupování umožňující nákup takového vybavení přímo z TV (eBay).

Možnosti přenosné paměti

SD karty, které se dodávají s neuvěřitelnou kapacitou až 64 GB, jsou dokonalým řešením přenosné paměti. Nahrajte na SD kartu HD videoklipy kompatibilní videokamerou Panasonic HD - potom kartu zasuňte do slotu televizoru VIERA nebo některého produktu Panasonic Blu-ray Disc™ a sledujte svoje záznamy na širokoúhlém televizoru. Na televizoru Viera, vybaveném technologií VIERA Image Viewer, můžete prostřednictvím SD karty, zasunuté ve slotu televizoru, sledovat snímky JPEG, videoklipy AV CHD, HD filmy DivX® nebo hudbu ve formátu MP3. Protože na každém malém detailu záleží.


Přehrávání filmů s frekvencí 24p

Chcete-li si doma užít zážitek srovnatelný s návštěvou kina, nestačí syté barvy a vysoký poměr kontrastu. Je nutné přehrávat filmy způsobem, jakým je jejich tvůrci natáčeli, tedy frekvencí 24 okének za vteřinu.Problém ovšem může vzniknout v případě, že si takový film chceme pustit na obrazovce s mírně vyšší obnovovací frekvencí. V takovém případě pomůže inteligentní technologie 24p Smooth Film, která umožňuje zobrazení většího počtu okének. K původním 24 okénkům se pak přidávají další a frekvence roste až na 96 obr/s. Výsledkem je kvalitní obraz s plynulým překreslením pohybu.


Rozbalit popis produktu
Obrázky produktů jsou pouze informativního charakteru.

Hodnocení zákazníků TX-L37DT35E

Hodnocení zákazníků

KaPr

06.08.2012 v 9:49

Dobrá televize, kupoval jsem jí hlavně kvůli tuneru DVB-S.
3D jsem zatím nezkoušel.

Nevím

80 %
Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?

karel beckovsky

12.02.2012 v 12:15

funkčnost ,dokonalé menu,vzhled,značka.

zatím nic.

100 %
Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?

JM

11.11.2011 v 9:01

výborný obraz, dobré pozorovacie uhly

pomerne vysoká cena vzhľadom na podobné výrobky iných značiek, obmedzené možnosti internetu

80 %
Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?

xbyk

13.08.2011 v 16:39

Naprosto skvělý obraz TV i služby nabízející Viera Connect - nabízí zajímavé i
bohaté informaci z oblasti tv!

Adapter pro tv bezdrátové připojení nebylo součást balení a musel jsem nakoupit
navíc samostatně a bylo složitě je vyhledat typy pro bezdrat. přip. k modemu!

80 %
Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?
TX-L37DT35E 4.25 5 4
V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů
Zadáte-li číslo své iBOD karty, uvidíte u produktů, jakou slevu můžete získat. Za jakýkoliv nákup vám ibody na tuto kartu také přičteme:    
_______