basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

Hodnocení zákazníků

Martin
31.07.2012 v 20:42
80 %

Toho času nejlevnější 120 cm LED 100 Hz TV (po uplatnění slevového kupónu).

Vše OK.

Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?
Další hodnocení zákazníků
Rozbalit popis produktu
Vše o produktu

Vše o produktu

Vše o produktu

Pokud vám už nestačí klasické sledování filmů v 2D režimu, je tu pro vás tento vynikající televizor, který vás zanese do dimenze 3D obrazu. Jedinečnou kvalitu 3D obsahu v plném HD rozlišení zajišťuje 3D XD procesor vytvářející čistý a ostrý obraz. Obraz produkuje supertenký LCD panel s technologií LED Plus, která nabízí 16 navzájem nezávisle regulovatelných oblastí pro dosažení kvalitnější jasnosti a sytosti barev v každém detailu obrazu, a to i při rychlých akčních, sportovních a filmových scénách. Aby přehrávání daného filmu probíhalo jako v kině, televizor je vybaven funkcí 24p Real Cinema, která zobrazuje originální počet políček filmu. Filmy jsou plynule přehrávány bez chvění a vás čeká zážitek ze skutečného kina. Zvukovou kulisu při sledování filmů zajistí dvojice skrytých reproduktorů o celkovém výkonu 20 W, které byly laděny legendou v oboru audia, panem Markem Levinsonem. Nechybí technologie pro virtuální prostorový zvuk a čisté dialogy.

Cinema 3D TV s možností konverze 2D-3D s LED Plus podsvícením

Užijte si sledování Vaší TV v dimenzi 3D. Zařízení s tímto logem umí zobrazit kromě klasického 2D obrazu i 3D obraz. Váš zážitek ze sledování TV posunete na zcela jinou úroveň. Jedinečná technologie konverze obrazu z 2D na 3D Vám umožní sledovat každý záběr ve 3D. Konvertované snímky je možno sledovat ve 20 různých pozicích. Vy si tak můžete rozhodnout, zda-li chcete aby 3D obraz byl blíže k Vám nebo v pozadí. 3D XD procesor pro jedinečnou obrazovou kvalitu. TV vybavené tímto procesorem zobrazuje čistý a ostrý obraz a to i v případě sledování 3D obrazu.


Konverze 2D - 3D


Jedinečná technologie konverze obrazu z 2D na 3D Vám umožní sledovat každý záběr ve 3D. Konvertované snímky je možno sledovat ve 20 různých pozicích. Vy si tak můžete rozhodnout, zda-li chcete aby 3D obraz byl blíže k Vám nebo v pozadí.

LG Cinema 3D TV - Nový standard prostorového zobrazení.


Připravte se na nejpropracovanější prostorovou podívanou, která se nejvíce blíží kinu, jakou jste kdy zažili v pohodlí domova. Zapomeňte na těžké a nepohodlné brýle a závrať působící kvalitu obrazu konvenční technologie 3D. Nyní se můžete oddávat třírozměrným snímkům způsobem, k jakému byly určeny, úplně jako v kině.


Více komfortu pro oči

Obraz bez blikání. Již žádné závratě, nevolnost nebo nepohodlí. Technologie Cinema 3D od LG odstraňuje blikání způsobené brýlemi a tak je možné si užívat prostorový obraz dlouhou dobu bez pocitů závrati nebo únavy.

Cinema 3D využívá levných a lehkých polarozačních brýlí, které se nemusí dobíjet. Princip 3D je na bázi polarizačních filtrů, v brýlích nedochází k žádnému přeblikávání, čímž je dosaženo, že je obraz daleko čistší, bez nežádoucího rozmazání. Obraz je zároveň jemnější a zážitek ze sledování 3D obrazu je daleko kvalitnější a přirozenější.Pohodlné brýle LG Cinema 3D


Brýle Cinema 3D od LG váží pouhých 16 gramů - asi polovinu toho, co váží konvenční brýle 3D. Brýle Cinema 3D jsou bez baterie a nevytváří žádné škodlivé elektromagnetické vlnění. Na rozdíl od konvenčních brýlí 3D se nemusíte starat o dobíjení. Vyhněte se vysoké ceně konvenčních brýlí 3D. Brýle Cinema 3D od LG mají velmi příznivou cenu, takže jich můžete koupit tolik, kolik potřebujete pro rodinu a známé. V balení naleznete celkem 7 kusů brýlí!

LED Plus

LED Plus je tenký panel s obvodovým podsvícením LED diod a funkcí Spot Control, díky níž je celá obrazovka rozdělena do 16 oblastí, každá z oblastí je samostatně řízená. V případě tmavých scén svítí LED diody v dané oblasti minimálně a současně v kvadrantu s jasnou scénou svítí LED diody maximálně - tím se zvyšuje kontrast a snižuje se spotřeba elektrické energie až o 35 % oproti konvenčním LCD TV.FullHD

Obraz v maximálním vysokém rozlišení Full HD 1080p. Obraz má 1920 řádků a 1080 sloupců. Full HD 1080p poskytuje rozlišení 1920 x 1080, jež dává neuvěřitelně zřetelný obraz a živé barvy. Výsledkem toho je až pětinásobná zřetelnost obrazu a detailu ve srovnání se standardním rozlišením.
Rozbalit popis produktu
Obrázky produktů jsou pouze informativního charakteru.

Hodnocení zákazníků 47LW5400

Hodnocení zákazníků

valsima

22.09.2013 v 9:50

Tv je super hlavně v HD, v SD je to trochu horší, nic tak hrozného, jen jsme byli zvyklí dříve na plazmu a je to tedy v SD trochu horší, ale za tu úsporu el. energie to stojí, jinak HD obraz a 3D nemá chybu :-)
Výhodou i 7 ks 3D brýlí zdarma :-)

80 %
Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?

Martin

31.07.2012 v 20:42

Toho času nejlevnější 120 cm LED 100 Hz TV (po uplatnění slevového kupónu).

Vše OK.

80 %
Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?
47LW5400 4.0 5 2
V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů