Kód:
ID:
Rozbalit popis produktu
Vše o produktu

Vše o produktu

Vše o produktu

65" Ultra HD chytrý televizor LG 65LA965V • IPS panel s 4K rozlišením 3840 × 2160 pixelů • funkce SmartTV • Cinema 3D (pasivní 3D technologie) • konverze 2D do 3D • Ultra HD Resolution Upscaler • 3D XD Engine • Clear Voice II • energetická třída B • hudební výkon 32 W (přední reproduktory a subwoofer) • ovladač Magic Motion • Dual Play • 3 × HDMI výstup • USB port s možností nahrávání na HDD • DVB-T2/C/S2 tuner • 1000Hz technologie MCI • WiFi • WiDi • DLNA • NFC • MHL • kompatibilní s VESA držáky

LG LA965V

Zhodnocení vlastností

Rozlišení obrazu – 4K – Nejvyšší možné rozlišení, špičkový jemný obraz bez kompromisů. Optimální vzdálenost pro sledování spočítáte jako 0,75 × úhlopříčka TV.


Rychlost obrazu – 1000 Hz – Naprosto plynulý obraz, postavy ve filmech vypadají jako živé. Velmi vysoká frekvence, ideální na sport a akci.


Technologická vyspělost – 4K rozlišení, 1000Hz technologie, SmartTV, 3D – Pokud chcete jen to nejlepší, jste zde správně.


Názory zákazníků

Extrémně reálný obraz, dokonalá plynulost i v nejrychlejších scénách, prvotřídní zvuk, mnoho Smart funkcí a perfektní 3D – to jsou dle zákazníků největší výhody tohoto televizoru. Negativa se přitom neobjevují.

Špičkový obraz, prvotřídní zvuk, chytré funkce, 3D

žádné

LG LA965V

Úžasná SmartTV, jež spoléhá na bezkonkurenční obraz s Ultra HD rozlišením, které nabízí 4 × více pixelů než klasické full HD televizory. Uspokojí tak potřeby i těch nejnáročnějších zákazníků. Ostatní výbava je též naprosto bezkonkurenční – IPS panel nabízí skvělé pozorovací úhly, 1000Hz technologie zobrazování zase ručí za to, že i ty nejakčnější scény budou naprosto plynulé – to ocení především fanoušci akčních filmů a sportovních přenosů. Nechybí ani pasivní 3D technologie zobrazování včetně konverze 2D obrazu do 3D, díky které si můžete ve třech rozměrech užívat i klasické televizní vysílání.

Televizor je skutečně nabit těmi nejnovějšími technologiemi – o tom svědčí například Ultra HDResolution Upscaler , který umožňuje na velké Ultra HD obrazovce přehrávat i filmy o horší kvalitě – technologie inteligentně upraví pixely tak, aby na velké obrazovce televizoru vypadaly skvostně. Televizor lze velmi účinně ovládat nejen pomocí magického ovladače Magic Motion, který je součástí balení, ale i chytrým telefonem či tabletem a to díky podpoře NFC. Samozřejmě pak nabízí hned tři HDMI výstupy, USB port s možností nahrávání na externí disky a podporu VESA držáků.

Ultra HD rozlišení

Tím vůbec největším tahákem televizoru je Ultra HD rozlišení (3840 × 2160 pixelů), tedy čtyřikrát jemnější rozlišení, než má běžný full HD televizor. Díky tomuto panelu můžete sledovat filmy ve 4K rozlišení, tedy v té nejvyšší kvalitě, jakou si v současné době lze vůbec představit.

1000Hz obraz

Jste fanouškem sportovních zápasů a rozčiluje vás rozmazaný obraz v rychlých scénách? Řešením je televizor s vysokou obnovovací frekvencí. Kromě rychlého překreslování panelu navíc LG používá vlastní algoritmus doostřování, úpravy barev a prokládání jednotlivých snímků. Výrobce proto používá vlastní stupnici zvanou MCI, která říká, jaké obnovovací frekvenci obraz odpovídá. MCI je u tohoto modelu 1000, což odpovídá 1000Hz obrazu – obraz je tak dokonale plynulý i v těch nejrychlejších scénách.

3D XD Engine

Televizor nabízí dokonale ostrý obraz i v rychlých scénách, jako při sportu nebo v akčních filmech a to díky nejnovější technologii Triple XD Engine a inteligentním senzorům, které upravují jas a dynamické zobrazení podle toho, jaké jsou zrovna v místnosti světelné podmínky. Vždy tak budete mít perfektní a věrné barvy.

SmartTV

LG pro svoje zákazníky připravilo velmi propracovaný systém tzv. chytré televize. Díky němu můžete nejenom využívat výhod internetového připojení přes WiFi, ale také dalších aplikací, které vylepší zábavu a především dovolí spojení s přáteli přes sociální sítě či Skype nebo prohlížejte internet pomocí integrovaného přehrávače Opera. Prostředí televize slibuje opravdu pohodlné ovládání a řadu předpřipravených aplikací. Vzhledem k podpoře DLNA není problém připojovat další multimediální zařízení jednoduše pomocí bezdrátového připojení. Televizor tak můžete ovládat i pomocí chytrého mobilního telefonu či tabletu – podporuje totiž moderní standard NFC.

Pasivní 3D technologie

Jednotlivé řádky jsou různě polarizovány, pro sledování 3D obrazu tak stačí nasadit jen jednoduché lehké brýle. Na rozdíl od aktivního 3D neblikají, mají vysokou propustnost světla, jsou lehčí a levnější, nepotřebují žádné dobíjení. Pasivní 3D má zkrátka jen samá pozitiva, používá se i v kinech IMAX. Ve výbavě televizoru pak nechybí ani podpora full HD 3D či funkce automatického hloubky 3D.

Televizor podporuje i konverzi, což znamená, že obyčejné 2D vysílání přepočítá do 3D, abyste nebyli omezeni nabídkou „opravdových“ 3D filmů. Konvertovaný obraz není tak dokonalý jako ten, který už byl ve 3D natočený, ale výsledky i tak stojí za to. Pokud vás 3D přestane bavit, můžete brýle sundat a vychutnávat si klasický 2D obraz.

Ultra HD Resolution Upscaler

Pokud rádi sledujete filmy stažené z internetu, které jsou omezeny nižším rozlišením, ideálním řešením bude právě tato televize. Díky technologii Ultra HD Resolution Upscaler je možné rozlišení upravit tak, aby na velké úhlopříčce vypadalo o poznání lépe. Na druhou stranu televizor umožňuje i ukládání obrazu na externí disk přes USB, takže se jedná o opravdu multimediální nástroj.

Dual Play

Díky FPR technologii rovněž můžete využít funkci Dual Play – hry můžete hrát ve dvou lidech na jedné obrazovce, aniž by musela být rozdělená na dvě menší části. Speciální Dual Play brýle s odlišnou polarizací se postarají o to, aby každý hráč viděl jen pro něj určený obraz na celé úhlopříčce.

Clear Voice II

Díky funkci Clear Voice II můžete zdůraznit hlas a potlačit okolní ruchy. Chcete naopak sledovat hokejový zápas a mluvení komentátorů vás nezajímá? S Clear Voice lze nastavit i opačný efekt, kdy lze hlasy ztlumit a ponechat jen zvuky z ruchových mikrofonů pro tu správnou atmosféru. Zvuk u tohoto modelu zajišťují přední stereo reproduktory s výkonem 2 × 16 W a dokonce také integrovaný subwoofer. Můžete také nastavit 6 režimů zvuku podle toho, na co se zrovna díváte (Standardní, Hudba, Kino, Sport, Hra a Živě).

Magický ovladač Magic Motion

Televizor podporuje také nejmodernější typ dálkového ovladače, který dokáže reagovat na všechny potřeby ovládání televize a příslušených aplikací. Vy tak máte možnost zvolit, zdali chcete televizi mimo tlačítek ovládat ještě za pomoci kurzoru, jednoduchých gest či tzv. kolečkem, které známe z počítačové myši. Velmi snadné je tedy jak ovládání běžné televize, tak i kurzoru v rámci internetového prohlížeče. Ovladač je součástí již základního balení – vy tak nemusíte nic dokupovat, stačí si jen užívat úchvatného ovladače, který již nebude chtít pustit z vlastních rukou.

Energy Smart Saving

Funkce Energy Smart Saving dělá TV ekologičtější, protože omezuje spotřebu elektrické energie. Funkce řídí podsvícení panelu, vypínání displeje (např. při přehrávání hudby). I proto spadá tento televizor do energetické třídy B.

Doplňující informace

• špičková 3D SmartTV s LED podsvícením
• Ultra HD (4K) rozlišení 3840 × 2160 pixelů
• konverze 2D do 3D
• full HD 3D
• WiFi, WiDi, NFC
• DVB-T2/C/S2
• 3 × HDMI
• nahrávání na externí disky
• kompatibilní s VESA držáky

LG LA965V

 

Rozbalit popis produktu
Obrázky produktů jsou pouze informativního charakteru.

Hodnocení zákazníků 65LA965V

Hodnocení zákazníků
Zákazník:

Kamil Bělík

Absolutně nejlepší TV co jsem kdy měl!!! Všem doporučuji..

100 %
Celková spokojenost
65LA965V 5.0 5 1
V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů