Může se hodit

Další příslušenství
Technické parametry

Technické parametry Televize Samsung UE55HU8200

Všeobecné vlastnosti
Výrobce Samsung
Kategorie Televize Samsung
Záruka 24 měsíců
Rozšířená záruka -
Obecné informace
Barva černá
Televize pro náročné Ano
Hotelový mód Ano
Rozměr pro uchycení (VESA) 400x400 mm
Hmotnost bez podstavce 20,2 kg
Výška bez podstavce 72,3 cm
Šířka bez podstavce 123,2 cm
Hloubka bez podstavce 9,3 cm
Technologie TV
Smart TV Ano
HbbTV (červené tlačítko) Ano
Tuner DVB-C, DVB-T, DVB-S2
Operační systém Vlastní OS
Wi-Fi Integrovaná
Integrovaný DVD přehrávač Ne
Ovládání hlasem Ano
Chytrý ovladač Ano (v balení)
Obrazovka
Technologie displeje LED
Úhlopříčka obrazovky 139 cm (55")
Rozlišení displeje 4K Ultra HD
Frekvence panelu 100 Hz
HDR (vysoce dynamický rozsah) Ne
Prohnutá obrazovka Ano
Vstupy
USB 2.0 3
USB 3.0 0
LAN (Ethernet) Ano
Scart Ano
Výstupy
Sluchátkový výstup Ano
Provozní informace
Energetická třída B
Spotřeba v běžném režimu 128 W
Spotřeba v pohotovostním režimu 0,5 W
Napájení 12/24 V Ne
Odhadované náklady na provoz TV za 1 rok 673 Kč
Odhadované náklady na provoz TV za 5 let 3364 Kč
Odhadované náklady na provoz TV za 10 let 6728 Kč
Nezařazeno
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 123,3 cm
Výška výrobku 76,2 cm
Hloubka výrobku 28,6 cm
Hmotnost výrobku 23,2 kg
Rozměry balení
Šířka balení 133,7 cm
Výška balení 84,3 cm
Hloubka balení 21 cm
Hmotnost balení 29,5 kg
Prohlédnout si více vlastností produktu
Rozbalit popis produktu
Prémiová DATART doprava

Možnost dodání prémiovou DATART dopravou

Výrobek vyneseme
až do bytu. Zákazník
jen otevře dveře.
Nainstalujeme
a předvedeme
(neplatí pro vestavné
spotř., sporáky a bojlery)
Odvezeme obaly
a případně i starý
spotřebič
Poskytujeme
záruku vrácení peněz
Vše o produktu

Vše o produktu

Vše o produktu

55" UltraHD zakřivený televizor • SmartTV •čtyřjádrový procesor • rozlišení 3840 × 2160 pixelů • Wide Colour Enhancer Plus • 1000Hz technologie obrazu • tuner DVB-T2/C/S2 • aktivní 3D včetně konverze 2D obrazu do 3D • energetická třída B • 3D zvuk • 4× HDMI • 3× USB • WiFi • 1× SCART • v balení 2× aktivní 3D brýle • režim Fotbal • technologie Evolution Kit • funkce Multi-Link Screen Quad • funkce Instant on

 SAMSUNG UE HU8200

Zhodnocení vlastností

Rozlišení obrazu – 4K – nejvyšší možné rozlišení, špičkový jemný obraz bez kompromisů. Optimální vzdálenost pro sledování spočítáte jako 0,75 × úhlopříčka TV.


Rychlost obrazu – 1000 Hz – Naprosto plynulý obraz, postavy ve filmech vypadají jako živé. Velmi vysoká frekvence, ideální na sport a akci.


Technologická vyspělost – UltraHD rozlišení, 1000Hz technologie, SmartTV, 3D technologie, WiFi, zrcadlení obrazu – Pokud chcete jen to nejlepší, jste zde správně.


Názory zákazníků

Televizor prozatím nemá dostatek hodnocení.

SAMSUNG UE HU8200

Exkluzivně vybavený UltraHD televizor s moderním zakřivením, které zvyšuje divácký komfort a navíc působí skutečně luxusně. Největší pýchou tohoto modelu je právě špičkové UltraHD rozlišení, které je v současné době technologickou špičkou a slibuje nevšední zážitek ze sledování filmů. Je navíc doplněno ultrarychlým panelem (1000 Hz), takže je naprosto ideální i pro sledování sportovních přenosů a akčních filmů. Televize je doslova nabitá nejnovějšími technologiemi – nové Smart prostředí se nádherně ovládá a díky technologii Evolution Kit jej navíc můžete v budoucnu kdykoliv snadno vylepšit na nejnovější verzi.

Nechybí dokonce ani špičková 3D technologie, a to včetně převodu 2D obrazu, takže si můžete ve třetím rozměru užívat i běžné televizní vysílání. Výborně si televizor vede i po stránce konektivity – k dispozici je technologie zrcadlení obrazu, čtyři HDMI výstupy či tři USB porty. Vynikající je i zvukový výstup – jeho výkon činí až 40 W a nechybí ani subwoofer. Perfektně proto ozvučí i největší místnosti.

UltraHD obraz

Tento model od Samsungu je vybaven displejem o neuvěřitelném Ultra HD rozlišení (3840 × 2160 pixelů), tedy čtyřikrát jemnějším rozlišením, než má běžný full HD televizor. Díky tomuto panelu můžete sledovat filmy ve 4K rozlišení, tedy v té nejvyšší kvalitě, jakou si v současné době lze vůbec představit.

Neunikne vám absolutně žádný detail, v kombinaci s úžasným barevným podáním a 1000 Hz technologií obrazu navíc vše uvidíte s maximální ostrostí. Ani nejrychlejší akční scéna nebo sportovní přenos, nebude působit uměle, naopak se budete cítit jako jeho součást. A to není jen marketingový slogan.

Ergonomické zakřivení

Zakřivené televizory – to je směr, který budeme moci vidět v příštích letech. Buďte revoluční a pořiďte si zakřivený televizor jako první. Právě zakřivení totiž nabízí mnohem lepší pozorovací úhly, takže budete více vtaženi do děje. Televizor díky tomu navíc působí luxusním dojmem.

Aktivní 3D

Díky aktivnímu 3D se můžete doslova ponořit do děje. Aktivní 3D funguje tak, že se na obrazovce rychle střídají snímky pro levé a pravé oko. V balení pak naleznete dvojici aktivních brýlí, které snímky filtrují, čímž vzniká stereoskopický dojem prostorového obrazu v maximální kvalitě. Součástí balení jsou navíc dva páry 3D aktivních brýlí.

Převod 2D do 3D

Televizor podporuje i konverzi, což znamená, že obyčejné 2D vysílání přepočítá do 3D, abyste nebyli omezeni nabídkou „opravdových“ 3D filmů. Konvertovaný obraz není tak dokonalý jako ten, který už byl ve 3D natočený, ale výsledky i tak stojí za to. Pokud vás 3D přestane bavit, můžete brýle sundat a vychutnávat si klasický 2D obraz.

SmartTV

Vestavěná WiFi se postará o to, že se televizor může připojit k internetu. Použít můžete i kabel pro připojení ke klasickému ethernetu.

Mezi vestavěné chytré aplikace patří i plnohodnotný internetový prohlížeč, takže můžete procházet internet jako na počítači. Stovky dalších aplikací můžete do televize stáhnout dle vlastního výběru – mezi populární patří aplikace zaměřené na fitness, hry nebo informace o počasí.

Evolution Kit

Technologie Smart Evolution (neboli Evolution Kit) umožňuje snadno vylepšit váš současný televizor tak, aby stále patřil mezi to nejlepší. Zezadu do něj totiž jednoduše vložíte tzv. Kit pro daný rok a upgradujete tak výkon i Smart prostředí. Pokud tedy chcete neustále to nejlepší, už nebudete muset kupovat každý rok nový televizor, ale stačí pořídit nový Kit, velmi praktické.

Multi-Link Screen Quad

Multi-Link Screen je užitečná funkce, která umožňuje sledovat najednou více obrazovek. Obrazovku vlastně rozdělíte na čtyři různé zóny a v každé může běžet něco jiného – na jedné například YouTube, na druhé fotbal nebo třeba oblíbený seriál.

Instant On

Nové televizory Samsung jsou vybaveny tzv. funkcí Instant On. Ta umožňuje extra rychlé spuštění televizoru, takže už vám neunikne žádný důležitý okamžik. Samsung deklaruje, že k zapnutí televizoru díky této funkci dojde za méně než 2 sekundy od stisknutí tlačítka.

Čtyřjádrový procesor

Televizor Samsung osadil výkonným čtyřjádrovým procesorem, který nabízí dostatek výkonu pro všechny multimediální akce. Nemusíte se tak bát, že by bylo prohlížení internetu pomalé, případně že byste se trápili s pomalých chodem aplikací.

Zrcadlení obrazovky

Díky technologii zrcadlení obrazovky připojení můžete použít chytrý telefon nebo tablet jako dálkové ovládání, nebo bezdrátově prohlížet obsah, hrát hry i další na velké obrazovce televizoru. Vše je navíc velmi jednoduché a otázkou skutečně jen několika dotyků.

Režim fotbal

Televizor nabídne i nový režim „ Fotbal“, který vám ještě více zpříjemní sledování nejoblíbenější kolektivní hry na světě. Zelená bude více zelená, více vyniknou i samotní hráči. Televizor navíc reaguje i na změnu hluku, takže při skórování gólu a zvýšení hlasitosti automaticky uloží důležitý okamžik.

Ovládání gesty

Tento model nabídne také ovládání pohyby rukou a dokonce i gesty. Díky tomu můžete jednoduchými gesty snadno například ztlumit zvuk či prohlížet webové stránky. Pro ovládání pohyby a gesty je však nutné používat speciální televizní kameru.

3D zvuk

Ty nejlepší zvukové systémy mají obvykle velké a těžké reproduktory s kvalitními zesilovači. Do tenkého těla současných LED televizí se taková výbava nevejde, přesto se Samsungu podařilo vyladit zvuk pro maximální požitek. A to dokonce s 3D prostorovým efektem. S celkovým výstupním výkonem 40 wattů reproduktory perfektně ozvučí i největší místnosti. Pokud i přesto budete chtít sáhnout po externích reproduktorech / domácím kině, k televizoru je můžete bez problémů připojit.

ConnectShare

Televize Samsung jsou pověstné tím, že umí výborně přehrávat multimédia z USB. Kromě hudby a obrázků můžete sledovat také filmy. Vždy záleží na kódování daného filmu, jeho rozlišení a dalších vlastnostech, s čistým svědomím ale můžeme říct, že najít videosoubor, který Samsung nepřehraje, není nic jednoduchého. Pokud by se vám něco podobného stalo, můžete televizi například přes HDMI připojit k PC jako monitor. Počítač už skoro jistě přehraje vše, a na obraze rozdíl nepoznáte.

Doplňující informace

• UltraHD LED televizor
• rychlost překreslování 1000 Hz CMR
• DVB-T2/C/S2 tuner
• 3× USB port 2.0
• 4× HDMI

 


Technické parametry

Technické parametry Televize Samsung UE55HU8200

Všeobecné vlastnosti
Výrobce Samsung
Kategorie Televize Samsung
Záruka 24 měsíců
Rozšířená záruka -
Obecné informace
Barva černá
Televize pro náročné Ano
Hotelový mód Ano
Rozměr pro uchycení (VESA) 400x400 mm
Hmotnost bez podstavce 20,2 kg
Výška bez podstavce 72,3 cm
Šířka bez podstavce 123,2 cm
Hloubka bez podstavce 9,3 cm
Technologie TV
Smart TV Ano
HbbTV (červené tlačítko) Ano
Tuner DVB-C, DVB-T, DVB-S2
Operační systém Vlastní OS
Wi-Fi Integrovaná
Integrovaný DVD přehrávač Ne
Ovládání hlasem Ano
Chytrý ovladač Ano (v balení)
Obrazovka
Technologie displeje LED
Úhlopříčka obrazovky 139 cm (55")
Rozlišení displeje 4K Ultra HD
Frekvence panelu 100 Hz
HDR (vysoce dynamický rozsah) Ne
Prohnutá obrazovka Ano
Vstupy
USB 2.0 3
USB 3.0 0
LAN (Ethernet) Ano
Scart Ano
Výstupy
Sluchátkový výstup Ano
Provozní informace
Energetická třída B
Spotřeba v běžném režimu 128 W
Spotřeba v pohotovostním režimu 0,5 W
Napájení 12/24 V Ne
Odhadované náklady na provoz TV za 1 rok 673 Kč
Odhadované náklady na provoz TV za 5 let 3364 Kč
Odhadované náklady na provoz TV za 10 let 6728 Kč
Nezařazeno
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 123,3 cm
Výška výrobku 76,2 cm
Hloubka výrobku 28,6 cm
Hmotnost výrobku 23,2 kg
Rozměry balení
Šířka balení 133,7 cm
Výška balení 84,3 cm
Hloubka balení 21 cm
Hmotnost balení 29,5 kg
Prohlédnout si více vlastností produktu
Rozbalit popis produktu
Obrázky produktů jsou pouze informativního charakteru.
V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů