Hodnocení zákazníků

pivan
60 %

První dojmy s televizorem byly pozitivní, kvalitní obraz a velice dobrý zvuk. Příjemný je i Ambilight.
Dobré zpracování SD vysílání. Po základním nastavení přišly také negativní postřehy, kterých není málo.

První televizor jsem musel vrátit, protože vykazoval velké množství poruch, nepomohlo ani přehrání firmware
Druhý televizor byl již lepší, ale s původním firmware byl opět nepoužitelný. Situace se zlepšila po přehrání nového firmware, přesto vykazuje stále chyby. Poslední verze z ledna 2015 opět nepoužitelná, musel jsem se vrátit k prosincové verzi. Uvidíme, jak Philips zareaguje na připomínky.
- občas dojde k zamrznutí televizoru a televizor nejde ovládat ani vypnout, pomůže jen vytažení ze zásuvky
- nejde aktualizovat Adobe flash player, takže nejdou přehrávat některá videa z internetu.
- nedostatečný počet USB vstupů, jen 2 a to je tohoto televizoru málo (jeden zabere bezdrátová komunikace se subwooferem, jeden pro disk na který se nahrává a další zařízení už není kam připojit, pasivní rozbočovač USB nepomůže)
- nejde softwarově prohodit pořadí vstupů, takže přepínání mezi vstupy je zdlouhavé
- při zapnutí televizoru kdy již běží obraz i zvuk, než dojde k navázání komunikace se subwooferem, nejde ovládat hlasitost, nepříjemné pokud po zapnutí chcete ztišit televizor
- velké rozdíly v hlasitosti jednotlivých programů
- pomalá reakce na ovládání
- rozostřený font písma při prohlížení internetu
Shrnutí: Jednalo by se výborný televizor pokud výrobce zapracuje na firmware, pro srovnání je to podobné jako by jste si koupili krásné auto, které nebrzdí a jezdí jen na 1/4 plynu.

Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?
Další hodnocení zákazníků
Technické parametry

Technické parametry Televize Philips 55PFS7509 černá

Všeobecné vlastnosti
Výrobce Philips
Kategorie Televize Philips
Záruka 24 měsíců
Rozšířená záruka -
Obecné informace
Barva černá
Televize pro náročné Ne
Rozměr pro uchycení (VESA) 400x400 mm
Hmotnost bez podstavce 19,5 kg
Výška bez podstavce 71,2 cm
Šířka bez podstavce 123,1 cm
Hloubka bez podstavce 3,58 cm
Technologie TV
Smart TV Ano
HbbTV (červené tlačítko) Ano
Tuner DVB-C, DVB-T, DVB-S2
Operační systém Vlastní OS
Wi-Fi Integrovaná
Integrovaný DVD přehrávač Ne
Ovládání hlasem Ne
Chytrý ovladač Ano (v balení)
Obrazovka
Technologie displeje LED
Úhlopříčka obrazovky 140 cm (55")
Rozlišení displeje Full HD
Frekvence panelu 200 Hz
HDR (vysoce dynamický rozsah) Ne
Prohnutá obrazovka Ne
Vstupy
USB 2.0 2
USB 3.0 0
LAN (Ethernet) Ano
Scart Ano
Výstupy
Sluchátkový výstup Ano
Provozní informace
Energetická třída A++
Spotřeba v běžném režimu 46 W
Spotřeba v pohotovostním režimu 0,3 W
Napájení 12/24 V Ne
Odhadované náklady na provoz TV za 1 rok 242 Kč
Odhadované náklady na provoz TV za 5 let 1209 Kč
Odhadované náklady na provoz TV za 10 let 2418 Kč
Nezařazeno
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 133 cm
Výška výrobku 80 cm
Hloubka výrobku 10,3 cm
Hmotnost výrobku 20,1 kg
Rozměry balení
Šířka balení 155 cm
Výška balení 114 cm
Hloubka balení 13,3 cm
Hmotnost balení 32,5 kg
Návod k použití CZ Stahnout (pdf / 2210860 kb)
Návod k použití CZ 2 Stahnout (pdf / 1886019 kb)
Produktový list Stahnout (pdf / 1445012 kb)
Energetický štítek PDF Stahnout (pdf / 79023 kb)
Energetický štítek PDF 2 Stahnout (pdf / 79023 kb)
Informační list Stahnout (octet-stream / 13344 kb)
Prohlédnout si více vlastností produktu
Rozbalit popis produktu
DOPRAVART – prémiová doprava

Možnost dodání prémiovou dopravou DOPRAVART

Zásilku přivezeme
ve vámi
vybraném čase
.
A třeba i o víkendu!
Výrobek
vyneseme
až do bytu.
Klidně do 10. patra
Nainstalujeme
a předvedeme
(neplatí pro vestavné
spotřebiče, sporáky)
Odvezeme starý
spotřebič i obaly
Vše o produktu

Vše o produktu

Vše o produktu

55" ultratenký televizor Philips s pasivní 3D technologií • konverze 2D do 3D • technologie Pixel Plus HD • Multiroom TV • CloudTV • rozlišení 1920 × 1080 pixelů • frekvence 800 Hz PMR • zvukový výkon 70 W • 4× HDMI • 2× USB port • 1× Scart • DVB-T/T2/C/S/S2 tuner • nahrávání pořadů na USB disky • Ambilight 3

 PHILIPS PFS7509

Zhodnocení vlastností

Rozlišení obrazu – 1080p – full HD rozlišení pro náročné, výborné pro sledování filmů z Blu-ray disků. Optimální vzdálenost pro sledování spočítáte jako 1,6 × úhlopříčka TV.

Rychlost obrazu – 800 Hz – Naprosto plynulý obraz, postavy ve filmech vypadají jako živé. Velmi vysoká frekvence, ideální na sport a akci.

Technologická vyspělost – Pasivní 3D, Ambilight 3, SmartTV, WiFi, full HD rozlišení, 800Hz technologie – Výborná volba pro náročné, kteří chtějí reprezentativní TV a kvalitní obraz.

Názory zákazníků

Televizor prozatím nemá dostatek hodnocení.

PHILIPS PFS7509

Exkluzivně vybavený televizor Philips, který díky nádhernému obrazu a celé řadě užitečných funkcí uspokojí i extra náročné zákazníky. Nabízí prémiové full HD rozlišení a 800Hz technologii, takže je naprosto ideální pro sledování sportovních přenosů a akčních filmů (obraz bude dokonale plynulý i v nejrychlejších přechodech). Navíc disponuje funkcí Ambilight 3, která opticky rozšiřuje obraz a tím vás více vtahuje do děje.

Výborně je televizor vybaven i po multimediální stránce. Disponuje totiž pasivní 3D technologií (včetně konverze 2D obrazu do 3D), takže se i doma můžete cítit jako v kině. Navíc se jedná o Smart televizor nové generace, který přináší celou řadu nových funkcí, jako je Multiroom TV či CloudTV.

Ve výbavě televizoru najdeme také integrovaný WiFi modul, LAN port, čtyři HDMI výstupy či dva USB porty. Tento model potěší také skvělým zvukovým podáním, neboť je vybaven stereo reproduktory o celkovém výkonu 20 W, které jsou doplňovány ještě 50W subwooferem!

Výborný obraz

Obraz je vylepšen technologií Pixel Precise HD, která velmi efektivně kombinuje ostrost přirozených detailů, živých barev a přirozený pohyb. Systém redukuje veškerý negativní šum, který se nachází ve zdrojovém signálu, takže video vždy vypadá o poznání lépe, než na jiném televizoru. Technologii je možné využít i pro komprimované video, např. z USB.

O ostré zobrazení v rychlých scénách, například při sportu nebo v akčních filmech, se stará extra rychlé 800Hz PMR překreslování. PMR je zkratka pro Perfect Motion Rate. Díky této funkci nemusí mít panel opravdu fyzických 800 Hz, ale chytrá technologická výbava televize (čipová sada, typ panelu a podsvícení) obraz upravuje tak, aby byl srovnatelně kvalitní. Nechybí samozřejmě ani full HD rozlišení (1920 × 1080 pixelů).

Technologie Micro Dimming

Vysoké rozlišení a obnovovací technologie není vším. Philips proto tento model osadil i technologií Micro Dimming, tedy lokálním stmíváním. Zajišťuje, že se podsvícení u tmavých pixelů ztlumí na minimum, takže je černá barva opravdu fantasticky černá. Jedná se o technologii, kterou povětšinou disponují kvalitní televizory.

SmartTV

Těšte se na velmi propracovaný systém tzv. chytré televize. Díky němu můžete nejenom využívat výhod internetového připojení přes WiFi, ale také dalších aplikací, které vylepší zábavu a především dovolí spojení s online světem – třeba přáteli na sociální sítí. Samozřejmostí je pak možnost sdílení obsahu s mobilními zařízeními.

CloudTV

Díky tomu, že se jedná o tzv. Smart televizi, je také možné sledovat obrovské množství televizních programů z celého světa zcela zdarma. Televizor navíc může být synchronizován s vaším Dropbox účtem a vy tak můžete oblíbené pořady snadno a bezdrátově sledovat nejen na vašem PC, ale i na televizoru.

Multiroom TV

Televizor nabízí také novou funkci Multiroom TV. Ta umožňuje používat televizor jako server, to znamená, že přes WiFi pomocí něj můžete připojit další televizor a do něj zasílat televizní obsah. To bez nutnosti jakéhokoli propojení přes kabely a bez jakýchkoli dodatečných investicí.

Pasivní 3D

Jednotlivé řádky jsou různě polarizovány, pro sledování 3D obrazu tak stačí nasadit jen jednoduché lehké brýle. Na rozdíl od aktivního 3D neblikají, mají vysokou propustnost světla, jsou lehčí a levnější, nepotřebují žádné dobíjení. Pasivní 3D, u Philipsu pojmenované Easy 3D, má zkrátka jen samá pozitiva, používá se například i v kinech IMAX. Součástí základního balení jsou čtyři kusy brýlí.

Převod z 2D do 3D

Televizor podporuje i konverzi, což znamená, že obyčejné 2D vysílání přepočítá do 3D, abyste nebyli omezeni nabídkou „opravdových“ 3D filmů. Konvertovaný obraz není tak dokonalý jako ten, který už byl ve 3D natočený, ale výsledky i tak stojí za to. Pokud vás 3D přestane bavit, můžete brýle sundat a vychutnávat si klasický 2D obraz.

Ambilight 3 XL

Ambilight XL je exkluzivní technologie, která dokáže opticky neuvěřitelně rozšířit obraz. V podstatě tak získáte další rozměr zobrazení. Televize je v zadní části vybavena světly v pravé, levé i horní části televizoru, která promítají na zeď vždy ten odstín, který je v daném místě zobrazen na obrazovce. Funkce mimo barvy upravuje i jas světla. Navíc je jedno, jakou barvou máte vymalovanou zeď, světla se tomu přizpůsobí. Výsledkem je tedy přirozenější a především opticky větší obraz.

Nahrávání na USB disky

Ať máte k dispozici kabelové či jen pozemní digitální vysílání, vždy se bez problémů dočkáte oblíbeného filmu či seriálu. Mimo televizního vysílání můžete za pomoci čtyř HDMI konektorů připojit Blu-ray či DVD přehrávač. Velmi praktický je i USB port, do kterého lze připojit externí paměť a přehrávat oblíbený obsah. Nechybí také funkce nahrávání, která umožňuje nahrávat oblíbené pořady.

Stereo zvuk

Skvělé zvukové systémy mají obvykle velké a těžké reproduktory s kvalitními zesilovači. Do tenkého těla současných televizí se podobná výbava jednoduše nevejde, přesto má tento televizor velmi dobrý zvuk, a to díky technologii Incredible Surround. Dva 10wattové reproduktory slušně ozvučí i větší místnosti, nechybí ani dokonce basový reproduktor s výkonem 50 W. Fajnšmekři pak jistě sáhnou například po domácím kině, k televizoru ho samozřejmě není nejmenší problém připojit.

Doplňující informace

• 3D Smart TV
• full HD rozlišení
• rychlost překreslování 800 Hz
• DVB-T/T2/C/S/S2 tuner
• 2× USB port s možností nahrávání televizního obsahu na externí disky
• 4× HDMI

 

Technické parametry

Technické parametry Televize Philips 55PFS7509 černá

Všeobecné vlastnosti
Výrobce Philips
Kategorie Televize Philips
Záruka 24 měsíců
Rozšířená záruka -
Obecné informace
Barva černá
Televize pro náročné Ne
Rozměr pro uchycení (VESA) 400x400 mm
Hmotnost bez podstavce 19,5 kg
Výška bez podstavce 71,2 cm
Šířka bez podstavce 123,1 cm
Hloubka bez podstavce 3,58 cm
Technologie TV
Smart TV Ano
HbbTV (červené tlačítko) Ano
Tuner DVB-C, DVB-T, DVB-S2
Operační systém Vlastní OS
Wi-Fi Integrovaná
Integrovaný DVD přehrávač Ne
Ovládání hlasem Ne
Chytrý ovladač Ano (v balení)
Obrazovka
Technologie displeje LED
Úhlopříčka obrazovky 140 cm (55")
Rozlišení displeje Full HD
Frekvence panelu 200 Hz
HDR (vysoce dynamický rozsah) Ne
Prohnutá obrazovka Ne
Vstupy
USB 2.0 2
USB 3.0 0
LAN (Ethernet) Ano
Scart Ano
Výstupy
Sluchátkový výstup Ano
Provozní informace
Energetická třída A++
Spotřeba v běžném režimu 46 W
Spotřeba v pohotovostním režimu 0,3 W
Napájení 12/24 V Ne
Odhadované náklady na provoz TV za 1 rok 242 Kč
Odhadované náklady na provoz TV za 5 let 1209 Kč
Odhadované náklady na provoz TV za 10 let 2418 Kč
Nezařazeno
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 133 cm
Výška výrobku 80 cm
Hloubka výrobku 10,3 cm
Hmotnost výrobku 20,1 kg
Rozměry balení
Šířka balení 155 cm
Výška balení 114 cm
Hloubka balení 13,3 cm
Hmotnost balení 32,5 kg
Návod k použití CZ Stahnout (pdf / 2210860 kb)
Návod k použití CZ 2 Stahnout (pdf / 1886019 kb)
Produktový list Stahnout (pdf / 1445012 kb)
Energetický štítek PDF Stahnout (pdf / 79023 kb)
Energetický štítek PDF 2 Stahnout (pdf / 79023 kb)
Informační list Stahnout (octet-stream / 13344 kb)
Prohlédnout si více vlastností produktu
Rozbalit popis produktu
Obrázky produktů jsou pouze informativního charakteru.

Hodnocení zákazníků Televize Philips 55PFS7509 černá

Hodnocení zákazníků
Zákazník:

David

Ambilight je super.
Slušný zvuk jelikož je součástí extérní subwoofer.
Nízká spotřeba prověřena měřením.
Dobrý obraz.

Pomalé reakce na povely.
Občas se zasekne při načítání ze sítě.
Málo portu USB- v podstatě jen jeden jelikož jeden je využíván pro komunikaci se subwofrem.
Ovladač má funkci myši niméně její použití je spíše sporadické než funkčně použitelné.

80 %
Celková spokojenost
Zákazník:

Jindra

Ambilight funguje opravdu zajímavě

I u dražšího LCD není ideální kvalita obrazu při pohybu. Ovládání má velmi pomalé reakce. I po dlouhém ladění není barevné zobrazení příliš blízké reálným barvám, zvláště v obličejové části. Barevnost je rozumná pouze na vlastnoručně natočených videích. Neroztahuje fotky nižších rozlišení přes celou obrazovku.

60 %
Celková spokojenost
Zákazník:

pivan

První dojmy s televizorem byly pozitivní, kvalitní obraz a velice dobrý zvuk. Příjemný je i Ambilight.
Dobré zpracování SD vysílání. Po základním nastavení přišly také negativní postřehy, kterých není málo.

První televizor jsem musel vrátit, protože vykazoval velké množství poruch, nepomohlo ani přehrání firmware
Druhý televizor byl již lepší, ale s původním firmware byl opět nepoužitelný. Situace se zlepšila po přehrání nového firmware, přesto vykazuje stále chyby. Poslední verze z ledna 2015 opět nepoužitelná, musel jsem se vrátit k prosincové verzi. Uvidíme, jak Philips zareaguje na připomínky.
- občas dojde k zamrznutí televizoru a televizor nejde ovládat ani vypnout, pomůže jen vytažení ze zásuvky
- nejde aktualizovat Adobe flash player, takže nejdou přehrávat některá videa z internetu.
- nedostatečný počet USB vstupů, jen 2 a to je tohoto televizoru málo (jeden zabere bezdrátová komunikace se subwooferem, jeden pro disk na který se nahrává a další zařízení už není kam připojit, pasivní rozbočovač USB nepomůže)
- nejde softwarově prohodit pořadí vstupů, takže přepínání mezi vstupy je zdlouhavé
- při zapnutí televizoru kdy již běží obraz i zvuk, než dojde k navázání komunikace se subwooferem, nejde ovládat hlasitost, nepříjemné pokud po zapnutí chcete ztišit televizor
- velké rozdíly v hlasitosti jednotlivých programů
- pomalá reakce na ovládání
- rozostřený font písma při prohlížení internetu
Shrnutí: Jednalo by se výborný televizor pokud výrobce zapracuje na firmware, pro srovnání je to podobné jako by jste si koupili krásné auto, které nebrzdí a jezdí jen na 1/4 plynu.

60 %
Celková spokojenost
Zákazník:

Jarda

80 %
Celková spokojenost
Televize Philips 55PFS7509 černá 3.5 5 4
V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů