Kód:
ID:
815867

Hodnocení zákazníků

Skořepa Jiří
100 %
Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?
Další hodnocení zákazníků
Rozbalit popis produktu
Vše o produktu

Vše o produktu

Vše o produktu

48" full HD televizor • SmartTV • rozlišení 1920 × 1080 pixelů • Wide Colour Enhancer Plus • 600Hz technologie obrazu • dvojitý tuner DVB-T/C/S2 (umožňuje jeden program sledovat a zároveň druhý nahrávat) • aktivní 3D včetně konverze 2D obrazu do 3D • zvuk 20 W • HDMI • USB • WiFi • SCART • v balení 2× aktivní 3D brýle

INFO VÝROBCE: Moderní televizor Samsung UE48H6670 s úhlopříčkou 122 cm disponuje zpracováním obrazu 600 Hz a rozlišením FullHD 1920 x 1080 bodů. Mezi jeho skvělé funkce patří záznam na USB, kde si můžete zaznamenat váš oblíbený pořad pro pozdější zhlédnutí, internetový prohlížeč a Smart TV. Televizor disponuje LED podsvícením s lokálním řízením jasu Micro Dimming. Díky technologii MHL můžete procházet obsah vašeho smartphone, užít si Facebook, Twiter, YouTube nebo Google Maps na velké obrazovce televizoru. Mezi další funkce patří automatické ladění, funkce TomeShift, funkce obraz v obraze. Televizor Samsung UE48H6670 rovněž disponuje podporou 3D a konverzí z 2D do 3D a ve vybavení naleznete i 3D brýle.

 SAMSUNG UEH6670

Zhodnocení vlastností

Rozlišení obrazu – 1080p – full HD rozlišení pro náročné, výborné pro sledování filmů z Blu-ray disků. Optimální vzdálenost pro sledování spočítáte jako 1,6 × úhlopříčka TV.


Rychlost obrazu – 600 Hz – Naprosto plynulý obraz, postavy ve filmech vypadají jako živé. Velmi vysoká frekvence, ideální na sport a akci.


Technologická vyspělost – SmartTV, WiFi, full HD, 600Hz technologie, aktivní 3D – Výborná volba pro náročné, kteří chtějí reprezentativní TV a kvalitní obraz.


Názory zákazníků

Televizor prozatím nemá dostatek hodnocení.

SAMSUNG UEH6670

Nadstandardně vybavený Smart televizor, který uspokojí i náročnější zákazníky. Spoléhá totiž na full HD rozlišení a 600Hz technologii – obraz je proto dokonale plynulý i v rychlých scénách a televizor se tak hodí i pro sledování sportovních přenosů a akčních filmů. Kromě toho nabízí také podporu chytrých funkcí, které si můžete vychutnat díky integrovanému WiFi modulu.

K dispozici je i 3D technologie, součástí balení jsou navíc dvoje 3D aktivní brýle, abyste si mohli vychutnat filmy ve třetím rozměru, nechybí dokonce ani převodník 2D obrazu do 3D. Opomenout nesmíme ani širokou konektorovou výbavu, mezi kterou patří HDMI, USB s funkcí nahrávání i Scart.

Solidní zvukový projev přitom obstarávají stereo reproduktory o celkovém výstupním výkonu 20 W. Mezi nadstandardní výbavu pak patří i tuner DVB-T/C/S2.

Úchvatný obraz

LED televizory Samsung nabízejí díky technologii Wide Color Enhancer Plus opravdu věrné a čisté barvy. Pokročilý algoritmus výrazně zvyšuje kvalitu zobrazované scény doslova bod po bodu. Ve spojení s full HD rozlišením 1920 × 1080 pixelů nabízí tento televizor neobyčejnou podívanou.

Neunikne vám absolutně žádný detail, v kombinaci s úžasným barevným podáním a 600 Hz technologií obrazu navíc vše uvidíte s maximální ostrostí. Ani nejrychlejší akční scéna nebo sportovní přenos, nebude působit uměle, naopak se budete cítit jako jeho součást. A to není jen marketingový slogan.

SmartTV

Vestavěná WiFi se postará o to, že se televizor může připojit k internetu. Použít můžete i kabel pro připojení ke klasickému ethernetu.

Mezi vestavěné chytré aplikace patří i plnohodnotný internetový prohlížeč, takže můžete procházet internet jako na počítači. Stovky dalších aplikací můžete do televize stáhnout dle vlastního výběru – mezi populární patří aplikace zaměřené na fitness, hry nebo informace o počasí.

Aktivní 3D

Díky aktivnímu 3D se můžete doslova ponořit do děje. Aktivní 3D funguje tak, že se na obrazovce rychle střídají snímky pro levé a pravé oko. V balení pak naleznete dvojici aktivních brýlí, které snímky filtrují, čímž vzniká stereoskopický dojem prostorového obrazu v maximální kvalitě.

Konverze 2D do 3D

Televizor podporuje i konverzi, což znamená, že obyčejné 2D vysílání přepočítá do 3D, abyste nebyli omezeni nabídkou „opravdových“ 3D filmů. Konvertovaný obraz není tak dokonalý jako ten, který už byl ve 3D natočený, ale výsledky i tak stojí za to. Pokud vás 3D přestane bavit, můžete brýle sundat a vychutnávat si klasický 2D obraz.

Stereo zvuk

Skvělé zvukové systémy mají obvykle velké a těžké reproduktory s kvalitními zesilovači. Do tenkého těla současných LED televizí se podobná výbava jednoduše nevejde, přesto poskytuje tato televize velmi kvalitní zvuk. Dva 10wattové skříňkové reproduktory slušně ozvučí i větší místnosti.

Nahrávání na USB

Ať máte k dispozici kabelové či jen pozemní digitální vysílání, vždy se bez problémů dočkáte oblíbeného filmu či seriálu. Mimo televizního vysílání můžete za pomoci HDMI konektorů připojit Blu-ray či DVD přehrávač. Velmi praktický je i USB port, do kterého lze připojit externí paměť a přehrávat oblíbený obsah. Nechybí také funkce nahrávání, která umožňuje nahrávat oblíbené pořady v době, kdy nejste doma nebo nemáte čas – následně si je pustíte, až budete chtít.

Zrcadlení obrazovky

Díky technologii zrcadlení obrazovky připojení můžete použít chytrý telefon nebo tablet jako dálkové ovládání, nebo bezdrátově prohlížet obsah, hrát hry i další na velké obrazovce televizoru. Vše je navíc velmi jednoduché a otázkou skutečně jen několika dotyků.

Doplňující informace

• 3D Smart LED TV
• Wide Color Enhancer Plus
• rychlost překreslování 600 Hz CMR
• DVB-T/C/S2 tuner
• HDMI, USB

 


Rozbalit popis produktu
Obrázky produktů jsou pouze informativního charakteru.

Hodnocení zákazníků UE48H6670

Hodnocení zákazníků
Zákazník:

Petr Němec

S Koro se vším!!

Přepínáni obrazu 3D přes menu!!

100 %
Celková spokojenost
Zákazník:

: Jírovcová

Nevím, co je konektivita.

Zásuvky na USB jsou tři, ale zapojení funguje jen na té třetí. Velmi často se stává, že na ČT1 a ČT24 po nějaké době začne obraz "kostičkovat" a z televize vycházejí docela nepříjemné zvuky.

60 %
Celková spokojenost
Zákazník:

lucifer

poměr cena - výbava ...

100 %
Celková spokojenost
Zákazník:

Petr Doležal

Paráda

0

100 %
Celková spokojenost
Zákazník:

Jiří Dvořák

Zatím mám krátce, ale po doporučení tohoto typu pracovníky Datartu jsem spokojen. pro mě velká změna oproti starému televizoru.

Zatím nevím...snad nic..

100 %
Celková spokojenost
Zákazník:

jimmy_cr

- přehrávání všemožných formátů videí, skvělé dálkové ovladače, slušný obraz (nutno ručně doladit)
- PIP i v rámci různých MUXů na DVB-T

- občasné problémy se zamrzáním TV (nutno odpojit od el.) - bohužel toto je problém většiny dnešních SMART-TV, nejen Samsungu
- jednou se stalo, že přestal fungovat "magický dálkáč", chvilku trvalo, než se jej podařilo opět spárovat s TV (nutné vyndání baterií)

80 %
Celková spokojenost
Zákazník:

Bodik

Splnil očekávání, jelikož je to skok od klasické TV, tak v lecčem stále "Jíříkovo vidění"...
TV bezchybná
sice řada doplňkových funkcí nefunguje, jak avizováno (otázka, co je neumětelství zacházení z toho druhu technikou), ale různých vychytávek, programů je tolik, že drobné nedostatky se snadno přehlédnou

- Některé smart funkce nefungují, dlouze se načítají, pak padají či se sekají. Otazný je podíl připojení k internetu, (které by však mělo mít u nás běžné parametry)
- Ovládání hlasem je asi jen marketingový tah, většinou nereaguje
- Možnost nahrávání, funkce fotbal apod. vyžaduje externí HDD, čili další min. 1500Kč investice
- k některým funkcím (např. PIP, 3D) bych uvítal rychlejší cestu než skrze Menu a další vyhledávání

80 %
Celková spokojenost
Zákazník:

zákazník

100 %
Celková spokojenost
Zákazník:

Hlásek

Skvělá

Myslím, žeby bylo dobré zabudovat 2x CI+. Jeden je potřeba na české vysílání, ale když se chcete koukat na německé programy v HD, tak je potřebný satelitní reciver.

100 %
Celková spokojenost
Zákazník:

Zdeněk Ž.

80 %
Celková spokojenost
Zákazník:

Jirka

100 %
Celková spokojenost
Zákazník:

Tomáš

Super obraz, dobrý zvuk, dva dálkové ovladače, dva satelitní tunery, wifi, plnohodnotný prohlížeč. Ovládání mi připadá jednoduché, neměl jsem ale zatím příležitost seznámit se se všemi funkcemi.

Nic jsem zatím nezjistil. Trochu se obávám potíží při přeladˇování satelitního tuneru, ale třeba to nebude tak hrozné (automatické ladění a potom ruční uspořádání programů).

100 %
Celková spokojenost
Zákazník:

Jara

60 %
Celková spokojenost
Zákazník:

Tomino

Fungovani PIP, rychlost reakci pri prepinani, planovani nahravani a sledovani programu, prehravani obsahu HDD, USB flash apod.

Komplikovanejsi parovani s tabletem/telefonem, zapinani 3D (neni na to tlacitko na ovladaci ani volba v tools, je to schovane v nabidce keypad pohyboveho ovladace), trochu mene zive barvy.

100 %
Celková spokojenost
Zákazník:

viktor

100 %
Celková spokojenost
Zákazník:

Rookee

Výborný obraz pokud máte dobrý zdrojový signál, pokud je zdrojový signál horší nebo nejsou HD programy neni potřeba takhle dobrá a velká TV. Všechny funkce fungují výborně. Spokojenost!

80 %
Celková spokojenost
Zákazník:

nojmic

Super obraz,kvalitní zvuk,mnoho podružných funkcí,krásný vzhled

žádný problém

100 %
Celková spokojenost
Zákazník:

šimi

Byl jsem spokojen s prodávajícím Ladislavem Cibulkou.

100 %
Celková spokojenost
Zákazník:

Martikv93

Po pečlivém výběru jsme opravdu spokojeni. V kombinaci s HD programy je obraz perfektní.

Zatím vše OK.

100 %
Celková spokojenost
Zákazník:

V.K

80 %
Celková spokojenost
Zákazník:

Honza

60 %
Celková spokojenost
Zákazník:

Jirka

Vše OK

Potrápilo mě naladění programů Skylink přes satelit, již ale vše funguje a jsem spokojen

80 %
Celková spokojenost
Zákazník:

patrick

80 %
Celková spokojenost
Zákazník:

Klára

80 %
Celková spokojenost
Zákazník:

dmk

Zatím spokojenost, čas ukáže. Vnikám do tajú ovládání všech funkcí. Vše jednoduché, logické.

Funkce 3D lze aktivovat pouze přes menu, chybí tlačítko pro přímé ovládání. Nelze sledovat jeden program a zároveň jiný nahrávat.(nebo zatím nevím jak).

100 %
Celková spokojenost
Zákazník:

Krištof Vladimír

krásný obraz . hodně funkcí. pěkný vzhled televize.

cena televize .málo informací manuálu.

100 %
Celková spokojenost
Zákazník:

Vladimír

80 %
Celková spokojenost
Zákazník:

Šubr

Kvalitní obraz

nedostatek konektorů na připojení starších typů (na př. domácí kino)

80 %
Celková spokojenost
Zákazník:

oldb0y

100 %
Celková spokojenost
Zákazník:

David Grabovski

80 %
Celková spokojenost
Zákazník:

KarelU

100 %
Celková spokojenost
Zákazník:

Skořepa Jiří

100 %
Celková spokojenost
Zákazník:

Veronika

100 %
Celková spokojenost
Zákazník:

roma07

Vynikající obraz, jednoduché ovládání. Kvalitní televizor.

100 %
Celková spokojenost
Zákazník:

Radouch

100 %
Celková spokojenost
Zákazník:

t3n

80 %
Celková spokojenost
Zákazník:

Pavel Repaský

Obraz dobrý, výborná černá (oproti 4 roky starému Samsungu také s LED podsvícením). Přehraje přes USB všechny možné formáty, plnohodnotný internetový prohlížeč, druhé ovládání (myš) s gyroskopickými senzory - snadné ovládání. Skvělé vyhlazení rychlých pohybů. České titulky OK. Zajímavá funkce: převod audia na digitální výstup do formátu DTS 2:5, významně vylepší originální stereo. 3D brýle (dodané 2 ks) aktivní, synchronizované přes BT, bez potíží zobrazí 3D SBS, atd. Výborné HbbTV s ivysíláním ČT. Zvuk mám přes externí receiver, takže kvalitu reprodukce nehodnotím.

Na DO nemá oproti jiným modelům Samsung samostatné tlačítko pro 3D, takže ruční přepnutí je přes menu značně nepohodlné. Automatizované funkce Smart TV - ladění kanálů a lokalizace podle PSČ je neovlivnitelná, nelze ručně vložit provozovatele, takže nefunguje funkce Moje programy (Samsung na odstranění tohoto nedostatku údajně pracuje - zatím bezvýsledně). Chybí odkaz Samsung Apps, zpočátku nebylo možné ani nainstalovat HbbTV, což byl jeden z důvodů koupě tohoto TV.

80 %
Celková spokojenost
UE48H6670 4.486486486486487 5 37
V porovnávači máte 1 produkt Porovnat produkty Porovnat 1 produkt