Hodnocení zákazníků

Klokan
100 %

Kvalitní televize ve všech ohledech a parametrech (hlavně obraz). Spokojenost s výrobkem

Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?
Další hodnocení zákazníků
Rozbalit popis produktu
Vše o produktu

Vše o produktu

Vše o produktu

48" full HD televizor • SmartTV • převod z 2D do 3D • rozlišení 1920 × 1080 pixelů • Wide Colour Enhancer Plus • 400Hz technologie obrazu • tuner DVB-T/C tuner • aktivní 3D včetně konverze 2D obrazu do 3D • zvuk 20 W • 4× HDMI • 3× USB • WiFi • SCART

 SAMSUNG UEH6400

Zhodnocení vlastností

Rozlišení obrazu – 1080p – full HD rozlišení pro náročné, výborné pro sledování filmů z Blu-ray disků. Optimální vzdálenost pro sledování spočítáte jako 1,6 × úhlopříčka TV.


Rychlost obrazu – 400 Hz – Tento televizor lze již doporučit na sledování sportu. Obraz působí již velmi přirozeně.


Technologická vyspělost – full HDrozlišení, 400Hz technologie, SmartTV, 3D technologie, WiFi – Tento televizor patří do střední třídy, takže již dokáže uspokojit i náročnější diváky.


Názory zákazníků

Televizor prozatím nemá dostatek hodnocení.

SAMSUNG UEH6400

Ultratenký full HD televizor, který vás oslní špičkovou výbavou a exkluzivním vzhledem. Televizor spoléhá na excelentní full HD rozlišení a 400Hz technologii – proto je ideální i pro sledování sportovních přenosů a akčních filmů, neboť všechny pohyby budou dokonale plynulé. I další výbava je zcela na úrovni – patří mezi ni například Smart funkce nové generace, díky kterým můžete být neustále v kontaktu s přáteli či internetový prohlížeč. Samsung neopomněl ani 3D technologii, díky které si doma můžete vychutnávat filmy v třetím rozměru jako v kině.

Televizor je také vybaven speciálním režimem Fotbal, který ve spolupráci s inteligentními systémy slibuje ještě více zábavy než kdykoliv předtím. Výkon pro všechny náročné úkoly přitom obstarává čtyřjádrový procesor, takže prostředí televizoru je dokonale plynulé a je radost se v něm pohybovat. Opomenout rozhodně nesmíme ani perfektní 3D zvuk s celkovým výkonem 20 W – díky tomu bez problémů kvalitně ozvučí i velké místnosti.

Špičkový obraz

Samsung nabízí perfektní obraz. Jemné rozlišení full HD (1920 × 1080 pixelů) je v dnešní době standardem a 400 Hz CMR se postará o ostrost i v rychlých scénách, například při sledování sportu nebo v akčních filmech.

CMR je zkratka pro Clear Motion Rate. Díky této funkci nemusí mít panel opravdu fyzických 400 Hz, ale chytrá technologická výbava televize (čipová sada, typ panelu a podsvícení) obraz dopočítává tak, aby byl stejně kvalitní.

Aktivní 3D

Díky aktivnímu 3D se můžete doslova ponořit do děje. Aktivní 3D funguje tak, že se na obrazovce rychle střídají snímky pro levé a pravé oko. Brýle snímky filtrují, čímž vzniká stereoskopický dojem prostorového obrazu v maximální kvalitě.

Převod 2D do 3D

Televizor podporuje i konverzi, což znamená, že obyčejné 2D vysílání přepočítá do 3D, abyste nebyli omezeni nabídkou „opravdových“ 3D filmů. Konvertovaný obraz není tak dokonalý jako ten, který už byl ve 3D natočený, ale výsledky i tak stojí za to. Pokud vás 3D přestane bavit, můžete brýle sundat a vychutnávat si klasický 2D obraz.

SmartTV

Vestavěná WiFi se postará o to, že se televizor může připojit k internetu. Použít můžete i kabel pro připojení ke klasickému ethernetu.

Mezi vestavěné chytré aplikace patří i plnohodnotný internetový prohlížeč, takže můžete procházet internet jako na počítači. Stovky dalších aplikací můžete do televize stáhnout dle vlastního výběru – mezi populární patří aplikace zaměřené na fitness, hry nebo informace o počasí.

Čtyřjádrový procesor

Televizor Samsung osadil výkonným čtyřjádrovým procesorem, který nabízí dostatek výkonu pro všechny multimediální akce. Nemusíte se tak bát, že by bylo prohlížení internetu pomalé, případně že byste se trápili s pomalých chodem aplikací.

Zrcadlení obrazovky

Díky technologii zrcadlení obrazovky připojení můžete použít chytrý telefon nebo tablet jako dálkové ovládání, nebo bezdrátově prohlížet obsah, hrát hry i další na velké obrazovce televizoru. Vše je navíc velmi jednoduché a otázkou skutečně jen několika dotyků.

Režim fotbal

Televizor nabídne i nový režim „Fotbal“, který vám ještě více zpříjemní sledování nejoblíbenější kolektivní hry na světě. Zelená bude více zelená, více vyniknou i samotní hráči. Televizor navíc reaguje i na změnu hluku, takže při skórování gólu a zvýšení hlasitosti automaticky uloží důležitý okamžik.

Stereo zvuk

Ty nejlepší zvukové systémy mají obvykle velké a těžké reproduktory s kvalitními zesilovači. Do tenkého těla současných LED televizí se taková výbava nevejde, přesto se Samsungu podařilo vyladit zvuk pro maximální požitek. A to dokonce s 3D prostorovým efektem. S celkovým výstupním výkonem 20 wattů reproduktory perfektně ozvučí i velké místnosti. Pokud i přesto budete chtít sáhnout po externích reproduktorech / domácím kině, k televizoru je můžete bez problémů připojit.

Přehraje téměř vše

Televize Samsung jsou pověstné tím, že umí výborně přehrávat multimédia z USB. Kromě hudby a obrázků můžete sledovat také filmy. Vždy záleží na kódování daného filmu, jeho rozlišení a dalších vlastnostech, s čistým svědomím ale můžeme říct, že najít videosoubor, který Samsung nepřehraje, není nic jednoduchého. Pokud by se vám něco podobného stalo, můžete televizi například přes HDMI připojit k PC jako monitor. Počítač už skoro jistě přehraje vše, a na obraze rozdíl nepoznáte.

DVB-T/C tuner

K novým televizím už není třeba kupovat set-top-boxy, přijímač digitálního signálu mají v sobě. Tento televizor má i kabelový receiver DVB-C, takže pokud váš poskytovatel kabelového signálu nevyžaduje použití speciálních karet a dekodérů, můžete televizi připojit přímo ke kabelu.

Doplňující informace

• full HD LED televizor
• rychlost překreslování 400 Hz CMR
• DVB-T/C tuner
• 3× USB port 2.0
• 4× HDMI


Rozbalit popis produktu
Obrázky produktů jsou pouze informativního charakteru.

Hodnocení zákazníků UE48H6400

Hodnocení zákazníků
Zákazník:

Ladislav Horáček

100 %
Celková spokojenost
Zákazník:

Cowboy

Obraz, funkce.

Nahrávání na USB nefunguje jako u starých videorekordérů - nutno pořad on-line sledovat.

100 %
Celková spokojenost
Zákazník:

KNOLLER

Dosud jsem měl jednu z nejlepších analogových TV (Panasonic), která byla stále funkční a velmi nám vyhovovala. Tato koupě nám ukázala jak velký skok vykonala TV technika za posledních 10 let. Dokonalý obraz u všech TV programů - vynikající u těch, které vysílají v HD kvalitě, stejná kvalita při promítání fotografií z Flash paměti, také u amatérských záběrů z videokamery. Dříve uložené pořady na Hard disku ve videorekordéru mají na této TV kvalitnější obraz než u té analogové.

Abych doplnil kvalitní obraz odpovídajícím zvukem, musel jsem dokoupit soupravu Samsung HW-H355, která komunikuje s TV bezdrátově, takže není třeba žádných dalších kabelových propojení. Toto zvukové vylepšení jsem zakoupil u jiného prodejce a ušetřil tak 500.-Kč proti ceně za kterou jej nabízí Datart.

100 %
Celková spokojenost
Zákazník:

cappys

40 %
Celková spokojenost
Zákazník:

Ivana Vítková

80 %
Celková spokojenost
Zákazník:

Klokan

Kvalitní televize ve všech ohledech a parametrech (hlavně obraz). Spokojenost s výrobkem

100 %
Celková spokojenost
UE48H6400 4.333333333333333 5 6
V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů