O závazku důvěry

Zavazujeme se k tomu, že veškeré zboží u nás pořídíte za nejlepších cenových podmínek.

Zavazujeme se nabízet Vám kvalitní spotřební elektroniku v takové šíři, abychom uspokojili všechny Vaše potřeby.

Zavazujeme se poskytovat Vám takový servis, aby byl nákup pohodlný a výrobek sloužil k Vaší maximální spokojenosti.

Máte na to právo!

Již téměř 20 let se snažíme o to, aby 100 % našich zákazníků bylo spokojeno. To nás vede k neustálému zavádění nových služeb a jejich zlepšování. Abychom vám usnadnili orientaci v těchto službách, připravili jsme pro vás tento dokument, který vám všechny naše služby detailně popíše.

Soubor služeb je koncipován tak, abychom se o naše zákazníky byli schopni postarat v průběhu celého nákupního procesu, to znamená před koupí, při koupi i po nákupu výrobku. Poskytujeme také servis po celou dobu jeho životnosti.

Informace vám předkládáme řazené podle jednotlivých druhů služeb ve dvou úrovních – v přehledné, stručné formě a v podrobnější verzi formou dodatků. Na závěr uvádíme kontakty a adresy našich obchodů.

Dokument ZÁVAZEK DŮVĚRY obsahuje základní informace. Doplňující informace a jejich aktualizace naleznete též na našich webových stránkách www.datart.cz/zavazekduvery. Další možností je obrátit se telefonicky na naši zákaznickou linku 810 DATART (810 328 278).

Věříme, že se ZÁVAZEK DŮVĚRY stane vaším spolehlivým průvodcem i rádcem a že i díky němu budete s nákupem v našich obchodech ještě spokojenější.

X