Vestavné pračky, sušičkyFiltrovat můžete podle:

Podle vlastností

Cena
Dostupnost
Sjednat schůzku
Značka
technické parametry

Nejenom kuchyňské spotřebiče se dají vestavět do kuchyňské linky. Pokud chcete v koupelně ušetřit co nejvíce místa, doporučujeme vám zakoupení vestavné pračky nebo sušičky.

Vestavná pračka je oproti volně stojící pračce konstrukčně řešena tak, aby co nejvíce redukovala vibrace bubnu zejména při ždímání. Díky tomu se nemusíte bát, že se kvůli otřesům způsobených pračkou poškodí kuchyňská linka nebo jiné vestavné spotřebiče.

Do kuchyňské linky můžete dokonce zabudovat i sušičku prádla. Sušička prádla vám ušetří mnoho času zejména tím, že výrazně omezuje nutnost žehlení prádla, které bylo vysušeno v sušičce prádla. Ušetřené místo v koupelně tak můžete využít třeba k instalaci větší vany.

Vestavné pračky a sušičky si můžete přehledně seřadit například podle ceny. Ihned tak zjistíte, jaké nejlevnější pračky a sušičky nabízíme. I tyto levné spotřebiče ovšem vyperou, případně vysuší vašeho prádlo opravdu kvalitně.

V naší nabídce si můžete vybrat z mnoha kvalitních a renomovaných značek a sušiček, za všechny jmenujme například pračky od společností AEG, Bosch, Whirlpool nebo Electrolux. Tyto pračky se staly vítězem mnoha spotřebitelských testů.

Porouchala se vám pračka či sušička v zákonné záruce? Obraťte se na náš zákaznický servis a my vám poradíme, jaký servis v místě vašeho bydliště kontaktovat. Tyto autorizované servisy provádějí opravy praček v zákonné záruce zcela zdarma.

Plánujete svou domácnost vybavit i dalšími spotřebiči? Určitě si vyberete v následujících kategoriích: • Sušičky prádlaPračkyMrazákyVinotékySporákyMyčky nádobíVarné deskyDigestořePečící troubyMikrovlnné troubyKuchyňské robotyFritézyPekárnyKávovaryParní hrnce

X