Pojištění prodloužené záruky

Každý výrobek má zákonem stanovenou 2letou lhůtu pro uplatnění práv z odpovědnosti za vady (do 31.12.2013 zákonná záruka). Nabízíme vám možnost si tuto lhůtu prodloužit o 1 nebo 3 roky, a to za bezkonkurenčních podmínek. Celkově je tedy možné získat jistotu plně fnkčního výrobku až na dobu 5ti let.

Kontaktujte nás na infolince DATART>(810 328 278)

Pojištění prodloužené záruky je nadstandardní prodloužení lhůty pro uplatnění práv z odpovědnosti za vady.

Lze ji přikoupit  k televizorům, tiskárnám, DVD přístrojům, velkým domácím spotřebičům (pračky, myčky, sporáky, chladničky, sušičky, varné desky, vestavné spotřebiče), vysavačům a kávovarům.. Prodloužená záruka se vztahuje na shodné typy vad jako u odpovědnosti prodávajícího za vady (dříve zákonná záruka).

Rámcová pojistná smlouva ke stažení

 

Ceník Pojištění prodloužené záruky

CompCare Recovery

  • žádné starosti až na 5 let
  • v případě poruchy Vašeho výrobku vše vyřídíme za Vás - stačí kontaktovat naši infolinku (velké výrobky, např. pračky) nebo dovézt výrobek na naši prodejnu (malé výrobky, např. tiskárna vysavač), a to do 30ti kalendářních dnů
  • vaši reklamaci vyřídíme do 10ti pracovních dnů, ve složitějších případech do 30ti kalendářních dnů
  • opravu platíme za Vás
  • pokud Váš výrobek nebude možné opravit nebo bude oprava nerentabilní, nabídneme Vám nový výrobek srovnatelných parametrů
  • máte-li přikoupenou prodlouženou záruku k TV, zapůjčíme Vám náhradní televizor zdarma
  • nevyužijete-li Pojištění prodloužené záruky, nabídneme Vám výhodné podmínky při nákupu nového výrobku (týká se pouze pojištění prodloužené záruky na dobu 3 let)

Nejčastější dotazy

?

Jak si mohu záruku prodloužit?

Pojištění prodloužené záruky si můžete zakoupit společně s výrobkem, ke kterému se tato služba vztahuje, anebo pořídit samostatně nejpozději 14. den po zakoupení výrobku. Pokud budete chtít sjednat Pojištění prodloužené záruky dodatečně, nezapomeňte předložit kupní doklad.

?

Jaká je cena Pojištění prodloužené záruky?

Cena Pojištění prodloužené záruky je stanovena podle typu výrobku a tato cena platí na celé období - tedy 1 nebo 3 roky, přičemž Pojištění prodloužené záruky začíná platit bezprostředně po uplynutí standardní záruční doby.

?

Co všechno pojištěním prodloužené záruky získám?

Pojištění prodloužené záruky získáte především jistotu, že Váš výrobek bude v případě poruchy opraven za podobných podmínek, jako v prvních 2 letech od převzetí.

?

Na jak dlouho mi zapůjčíte televizor v případě, že se mi pokazí?

V případě, že se Vám v prodloužené záruční době pokazí televizor, zapůjčíme Vám po dobu opravy jiný. Stačí nám tento požadavek sdělit při uplatňování reklamace. Zapůjčený přístroj nemusí být zcela nový, stejné značky, ani úhlopříčky jako zakoupený výrobek. Zapůjčujeme LCD TV s úhlopříčkou 65 cm.

?

Co když Pojištění prodloužené záruky nevyužiji?

Pokud Pojištění prodloužené záruky nevyužijete, přijďte si k nám pro slevu na Váš nový spotřebič. Odečteme Vám cenu, kterou jste za Pojištění prodloužené záruky zaplatili až do výše 15% z ceny nového výrobku. Možnost uplatnit slevu platí pro tříleté Pojištění prodloužené záruky do 2 let od ukončení Pojištění prodloužené záruky.

X