QWERTY klávesniceFiltrovat můžete podle:

Podle vlastností

Cena
Dostupnost
Sjednat schůzku
Značka
technické parametry

0

Potřebujete váš mobilní telefon především pro práci? Pak je pro vás důležité, aby se na telefonu dalo co nejrychleji psát. Právě v tomto vám bude velmi nápomocný mobilní telefon s QWERTY klávesnicí.

QWERTY klávesnice na telefonu si představte jako klasickou klávesnici k PC zmenšenou tak, aby se vešla pod displej mobilu. Díky této konstrukci klávesnice můžete telefon využívat téměř k jakékoliv kancelářské práci i pro rychlé psaní SMS zpráv. Některé tyto telefony jsou i vybaveny operačním systémem (např. Android). Díky operačnímu systému můžete telefon využívat pro surfování na internetu, navštěvování sociálních sítí nebo čtení nejnovějších zpráv na zpravodajských portálech.

Důležitými parametry při výběru telefonu jsou hlavně velikost displeje, rozlišení fotoaparátu, GPS funkce a velikost uživatelské paměti.

Širokou nabídku mobilních telefonů si můžete přehledně seřadit například podle ceny. Ihned uvidíte ty úplně nejlevnější mobilní telefony. I tyto levné mobily ovšem odvedou všechny požadované služby velmi spolehlivě. Nemusíte se tak bát nákupu ani těchto opravdu nejlevnějších telefonů.

Doporučujeme vám zakoupení některého modelu od renomovaných výrobců jako HTC, Sony Ericsson, Samsung, Huawei nebo Nokia. Prodávané telefony pochází z oficiální české distribuce a můžete je použít pro všechny mobilní operátory na českém trhu.

Telefony s QWERTY klávesnicí nejsou jediným typem telefonů, který jsme pro vás připravili. Vybírat můžete také mezi smartphony, telefony s dotykovým displejem, mobily s klasickou klávesnicí, telefony na dvě SIM karty nebo mezi zařízeními pro pevnou linku.

Společně s telefonem vám doporučujeme také zakoupení příslušenství. V našem sortimentu naleznete paměťové karty, dokovací stanice, datové kabely, pouzdra, náhradní akumulátory a handsfree.

X