Příprava pokrmůFiltrovat můžete podle:

Podle vlastností

Cena
1603-1603|1604-1604
Dostupnost
Sjednat schůzku
Značka

1

Příprava pokrmů pro vašeho potomka je dnes díky mnoha praktickým výrobkům zase o něco snadnější. Čas, který jste dříve museli obětovat přípravě jídla, můžete nyní plně věnovat svému dítěti.

Sterilizátor kojeneckých lahví ochrání vaše dítě před zdraví škodlivými bakteriemi. Ty se mohou v kojenecké lahvi množit, i když si myslíte, že je perfektně čistá. Pouze sterilizace vás těchto neviditelných bakterií zbaví.

V naší nabídce toho naleznete daleko více než jen sterilizátory lahví. Máme pro vás připravené například kojenecké lahve a také ohřívače mléka a dětských pokrmů. Ohřívač jídla oceníte zejména v nočních hodinách, kdy nechcete dítě rušit nadměrným hlukem způsobeným přípravou nebo ohříváním jídla.

Přístroje pro péči o tělo zakoupíte v následujících kategoriích: • Pánské holící strojkyDámské holící strojkyEpilátoryZastřihávače vlasůZastřihávače vousůZastřihávače chloupkůOsobní váhyDětské chůvičkyZubní kartáčkyFényKulmyKulmofényŽehličky na vlasyElektrické natáčkyKrepovací kleštěKosmetická zrcátkaPéče o nehty

X