Příprava pokrmůFiltrovat můžete podle:

Podle vlastností

Cena
1499-1499|1500-1500
Dostupnost
Sjednat schůzku
Značka

PHILIPS SCF285/03

Sterilizátor kojeneckých lahví

Parní sterilizátor 3v1. Sterilizuje pomocí páry všechny typy lahví. Pára zlikviduje 99,9% všech bakterií. K dispozici šestiminutový automatický cyklus s...

| Aktuální cena: 1 499,-

Ihned k odeslání

 

  • Napájení ze sítě 
  • Kategorie Sterilizátor kojeneckých lahví 
  • Specifické funkce 6 minutový cyklus s automatickým vypnutím, pára zlikviduje 99,9% bakterií 
1

Příprava pokrmů pro vašeho potomka je dnes díky mnoha praktickým výrobkům zase o něco snadnější. Čas, který jste dříve museli obětovat přípravě jídla, můžete nyní plně věnovat svému dítěti.

Sterilizátor kojeneckých lahví ochrání vaše dítě před zdraví škodlivými bakteriemi. Ty se mohou v kojenecké lahvi množit, i když si myslíte, že je perfektně čistá. Pouze sterilizace vás těchto neviditelných bakterií zbaví.

V naší nabídce toho naleznete daleko více než jen sterilizátory lahví. Máme pro vás připravené například kojenecké lahve a také ohřívače mléka a dětských pokrmů. Ohřívač jídla oceníte zejména v nočních hodinách, kdy nechcete dítě rušit nadměrným hlukem způsobeným přípravou nebo ohříváním jídla.

Přístroje pro péči o tělo zakoupíte v následujících kategoriích: • Pánské holící strojkyDámské holící strojkyEpilátoryZastřihávače vlasůZastřihávače vousůZastřihávače chloupkůOsobní váhyDětské chůvičkyZubní kartáčkyFényKulmyKulmofényŽehličky na vlasyElektrické natáčkyKrepovací kleštěKosmetická zrcátkaPéče o nehty

X